10744 відвідувача онлайн
3 764 14

Переформатування АТО в ООС не вплине на Мінські переговори, - Кучма

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідаючи на відповідне запитання журналістів у вівторок у Києві, він сказав: "Ні. Я думаю, що просто буде більше порядку".

На думку Л.Кучми, під час операції на Донбасі більше порядку буде, якщо нею керуватиме військова людина, а не СБУ.

Нагадаємо, 30 квітня на Донбасі офіційно закінчилася Антитерористична операція (АТО), а замість неї почалася операція Об'єднаних сил (ООС). Керівництву підпорядковуватимуться не лише підрозділи Збройних сил, а й всі силові структури, що перебувають на території Донецької та Луганської областей, наприклад, підрозділи МВС та Нацполіції. Керуватиме штабом ООС генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Топ коментарі
+4
Кучма - вор и убийца. Не позволяйте ему влазить в "помощники" страны. Результат будет плачевным.
показати весь коментар
08.05.2018 15:26 Відповісти
+4
А ми думали що переформатування АТО а ООС якраз допоможе в Мінських перемовинах! А виходить воно ні на що не впливає! Так а для чого тоді був весь цей ідіотизм з переформатуванням АТО в ООС?
показати весь коментар
08.05.2018 15:38 Відповісти
+3
Потому что ООС должен был быть 2015 году создан.. а они увидели что АТО это норм прибыль и тупо в наглую использовали и набивали благодоря этому карманы, первый потом это уголь, Ротердам + дальше банальная контробанда, там страшные деньги двигались
показати весь коментар
08.05.2018 16:13 Відповісти

Завантаження...