"Інтер" веде мовлення без законної ліцензії, - Княжицький

Як передає Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі "5 каналу".
"Інтер" веде мовлення без законної ліцензії. Це триває упродовж декількох останніх років, і Нацрада продовжила їм це мовлення на аналогових частотах, хоча до цього вони отримали ліцензію незаконно - без конкурсу. Була воля Нацради забрати ліцензію в "Інтера" вже давно. Існування "Інтера", як "священної корови", вигідне всім цим Льовочкіним і іншим, які таким чином об'єднують антиукраїнські настрої або проросійськи налаштований електорат свого каналу. Воно вигідне дуже часто і тим, хто їх атакує, тому що так вони показують, які вони великі патріоти", - зазначив Княжицький.
Він додав: "Інтер" не вигідний державі, але в державі мало державників, щоб вирішити це питання".
Також Княжицький зазначив, що список власників українських каналів має бути прозорим, щоб кожен міг знати, хто їх фінансує. Зате фінансування антиукраїнської пропаганди, на зразок тієї, яку транслюють на "Інтері", варто прирівняти до фінансування тероризму.
Захотіли москалі стати українцями. Прийшли вони в одне українське село, в хату де жив старий, самотній дід і питають:- Дед как нам стать украинцами?
Дід:- Бачите он ту високу гору?
Москалі: - Да, видим..
Дід:-А на ній високий камінь бачите?
Москалі:- Да..
Дід:- Залізьте на цей камінь і гукніть "Я УКРАЇНЕЦЬ", ...і станете українцями.
Вилізли вони на гору і бачать, що разом на камінь не вилізуть, один і каже:
- Давай ты меня подсадишь,а я вылезу и дам тебе руку и крикнем.
Підсадив він його, той виліз і кричить:
- Я УКРАЇНЕЦЬ!!!!
Другий каже:- Давай мне же руку.
- Та пішов ти *****, москаль *******.!