11132 відвідувача онлайн
7 748 20

Фільм "Донбас" Лозниці отримав у Каннах премію за найкращу режисуру

Фільм

Фільм "Донбас" українського режисера Сергій Лозниці отримав премію за найкращу режисуру на конкурсі кінофестивалю у Каннах "Особливий погляд".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці продюсер і директор компанії "Артхаус трафік" Денис Іванов.

Він написав: "Приз за найкращу режисуру Каннського конкурсу "Особливий погляд" отримав Сергій Лозниця фільм "Донбас"!!!"

Напередодні на Каннському кінофестивалі отримав нагороду українсько-ісландський фільм "Жінка на війні".

Топ коментарі
+21
А мне?
Фильм "Донбасс" Лозницы получил в Каннах премию за лучшую режиссуру - Цензор.НЕТ 6397
показати весь коментар
18.05.2018 18:30 Відповісти
+20
а тебе гнида, халдей михАлков, дальше вылизывать анус ботоксного Сцарька-педофила))

Фильм "Донбасс" Лозницы получил в Каннах премию за лучшую режиссуру - Цензор.НЕТ 1006


показати весь коментар
18.05.2018 18:35 Відповісти
+16
Фильм "Донбасс" Лозницы получил в Каннах премию за лучшую режиссуру - Цензор.НЕТ 908
показати весь коментар
18.05.2018 18:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А мне?


показати весь коментар
18.05.2018 18:35 Відповісти
А тебе Михалков - ДУЛЮ
показати весь коментар
18.05.2018 20:53 Відповісти
Рука в говне.
показати весь коментар
18.05.2018 22:03 Відповісти
за верную службу царьку розги, что и получил
показати весь коментар
19.05.2018 11:58 Відповісти
А почему у этого зека морда в ушанку не помещается?
показати весь коментар
19.05.2018 12:17 Відповісти
Хрен тебе!
показати весь коментар
19.05.2018 15:35 Відповісти
рука в г*мнє...!
показати весь коментар
19.05.2018 23:55 Відповісти
Фильм "Донбасс" Лозницы получил в Каннах премию за лучшую режиссуру - Цензор.НЕТ 908
показати весь коментар
18.05.2018 18:31 Відповісти
Супер! Кацапы сейчас на гавно изойдут
показати весь коментар
18.05.2018 18:51 Відповісти
Щиро вітаю з нагородою..
показати весь коментар
18.05.2018 18:58 Відповісти
Добрий вечір, Леоніде.
Чудово розумію ваше ставлення і напевне буде відмова...
Але все ж хотіла щоб ви поміркували над тим, що місця на форумі всім вистачить, форумчан і так значно поменшало. Нехай би навіть той андруша був, ви би частіше з'являлись.
показати весь коментар
18.05.2018 21:20 Відповісти
Поздравляем !дальнейших побед и успехов
показати весь коментар
18.05.2018 19:14 Відповісти
класс)
показати весь коментар
18.05.2018 19:24 Відповісти
шикарно - ну сегодня и пятница - поперло так поперло!!!
показати весь коментар
18.05.2018 21:03 Відповісти
У Сергея Лозницы есть крутой фильм «Счастье мое»
показати весь коментар
18.05.2018 22:16 Відповісти
Фільм "Донбас" Лозниці отримав у Каннах премію за найкращу режисуру - Цензор.НЕТ 7872
показати весь коментар
19.05.2018 08:49 Відповісти
Молодцы, только где здесь государство и те кто оглашает эти достижения, как и "свои"? Все достижения скорее вопреки тому что происходит. Ни реальной поддержки,ни понятной политики в области искусства и кино. Только пиар на фактах самоотверженных единиц,достигающих всего только благодаря собственным качествам. Зато пожать руку и сфотографироваться вместе очередь,обычно тех кто рьяно мешал.
показати весь коментар
19.05.2018 12:18 Відповісти
Трейлер фильма "Донбасс"
https://www.youtube.com/watch?v=ndKO_2tPfLI

Судя по трейлеру очень сильный фильм.
показати весь коментар
19.05.2018 12:38 Відповісти