9532 відвідувача онлайн
21 622 131

Стерненко спростовує звинувачення в нібито ухиленні від слідчих дій: "Я найбільше зацікавлений в об'єктивному розслідуванні"

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

"Тут Руслан Форостяк, радник начальника ГУНП Одеської області, заявив Громадському, що моє лікування в Києві це "ознаки ухилення від слідчих дій". Очевидно, пан Руслан погано ознайомлений із нормами КПК і законодавством загалом. На цей момент ані слідчим, ані судом на мене не покладено жодних процесуальних обов’язків. Мені нема чому переховуватися. Я оборонявся, і правда на моєму боці. Я найбільш зацікавлений у об’єктивному розслідуванні, давав свідчення слідчому, повідомив його про своє місцеперебування та братиму участь у всіх необхідних слідчих діях як тільки моя серйозно ушкоджена рука зможе хоча б частково функціонувати", - заявив Стерненко.

Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня стався конфлікт за участю колишнього керівника одеського "Правого сектору" та двох чоловіків. Стерненко заявив: на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення - у самого Стерненка та в його іншого опонента, якого пізніше затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, він проходить як свідок.

28 травня стало відомо, що Стерненко продовжив лікування в Києві і просить змінити підслідність провадження щодо нападу на нього.

Стерненко спростовує звинувачення в нібито ухиленні від слідчих дій: Я найбільше зацікавлений в обєктивному розслідуванні 01

Топ коментарі
+15
Герой, отличный парень и Смелый Воин, который отправил на тот свет сепарскую погань.
Он достоин высшей награды как пример для подражания.
Потому что именно так нужно поступать с сепарьём и оккупантами.
показати весь коментар
29.05.2018 09:12 Відповісти
+14
Прально гутаришь Сирожа Он убийца А убил он защищаясь Проявив ловкость и мужество К людям имеющим силу духа Сирожа нужно относится с уважением Гребни думали что перед ними обычная овца и лох Ан нет перед ними был человек и одного гребня он порешил Еще раз подчеркиваю этот чел заслуживает уважения Не делайте упор на то что нож енго или не его Для лягавых это должен быть нож убитого петуха На том и стоять до конца
показати весь коментар
29.05.2018 09:44 Відповісти
+8
Полицаи не знают че делать. По понятиям, которые в Украине заменяют Закон, чел жлджен получить 8 лет строгача. Как это, чтоб быдло само себя защищало? С чего тогда будут кормится опера с другими мусорами? А ведь гоп-стопщики и домушники - основная и стабильная часть доходов мусорни.
показати весь коментар
29.05.2018 09:31 Відповісти

Завантаження...