Стерненко спростовує звинувачення в нібито ухиленні від слідчих дій: "Я найбільше зацікавлений в об'єктивному розслідуванні"

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.
"Тут Руслан Форостяк, радник начальника ГУНП Одеської області, заявив Громадському, що моє лікування в Києві це "ознаки ухилення від слідчих дій". Очевидно, пан Руслан погано ознайомлений із нормами КПК і законодавством загалом. На цей момент ані слідчим, ані судом на мене не покладено жодних процесуальних обов’язків. Мені нема чому переховуватися. Я оборонявся, і правда на моєму боці. Я найбільш зацікавлений у об’єктивному розслідуванні, давав свідчення слідчому, повідомив його про своє місцеперебування та братиму участь у всіх необхідних слідчих діях як тільки моя серйозно ушкоджена рука зможе хоча б частково функціонувати", - заявив Стерненко.
Нагадаємо, пізно ввечері 24 травня стався конфлікт за участю колишнього керівника одеського "Правого сектору" та двох чоловіків. Стерненко заявив: на нього напали, коли він повертався додому з дівчиною. Активіст стверджує, що він відбивався і смертельно поранив суперника ножем у живіт. Ножові поранення - у самого Стерненка та в його іншого опонента, якого пізніше затримала поліція. Пізніше поліція відпустила другого учасника нападу на активіста Стерненка в Одесі, він проходить як свідок.
28 травня стало відомо, що Стерненко продовжив лікування в Києві і просить змінити підслідність провадження щодо нападу на нього.

Он достоин высшей награды как пример для подражания.
Потому что именно так нужно поступать с сепарьём и оккупантами.