Країни G7 домовилися створити "механізм швидкого реагування" на "ворожу діяльність" іноземних держав, насамперед Росії, - британський уряд

Про це йдеться на сайті британського уряду, пише Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії. Ініціатором угоди виступила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей.
Згідно з документом, відтепер союзники узгоджено і стрімко відповідатимуть на цілий спектр агресивних дій, зокрема, кібернетичні та хімічні атаки.
"Цей крок змусить ворожі держави публічно відповідати за їхню неприпустиму поведінку", - сказано в офіційній заяві. Виступаючи на саміті G7 в канадському Квебеку, прем'єр-міністр нагадала про "безрозсудне застосування вірусу-здирника NotPetya" і замаху на Сергія і Юлію Скрипалів у Солсбері. Провину за ці події Лондон і кілька його союзників покладають на Кремль.
У рамках створюваного механізму передбачається задіяти обмін розвідувальною інформацією, підтримувати незалежні інститути, вдосконалювати цифрову інфраструктуру. Все це, як стверджується, допоможе дати "координовану відповідь на іноземну агресію".
Спеціально для стримування Москви, яка намагається, за словами Мей, "підірвати міжнародну систему", британський прем'єр запропонувала вжити додаткових заходів, зокрема, припинити потоки "брудних грошей" з Росії, домогтися глобальної заборони на хімзброю, а також повністю вигнати із західних країн і їхніх союзників російських розвідників, які раніше вже скомпрометували себе.
Нагадаємо, лідери європейських країн, що входять до "Групи семи", зійшлися в тому, що Росія не може бути повернута в формат. За словами Ангели Меркель, для цього повинен бути досягнутий "істотний прогрес" в українському конфлікті, який, на думку західних країн, спонсорується і підігрівається Москвою.
главное, что их волнует, лишь бы нас не трогали!!!
и то что в Украине ежедневно погибают пацаны-им до этого глубоко насрать и все пох!!!
короче мудаки они все!!! и все это прекрасно понимают, но делают вид что все супер!!! типа запад нам поможет...)))
ответ прост-порвут ссуку как тузик грелку за его возношение шакалдного идола!!!)))