Посли країн G7 чекають імплементації закону про Антикорупційний суд, - представництво Канади

Про це йдеться в заяві канадського представництва в G7 у Twitter, інформує Цензор.НЕТ.
"Посли країн "Великої сімки" (G7) вітають позитивну оцінку МВФ щодо поступу в питанні Вищого антикорупційного суду та очікують імплементації", - йдеться в заяві.
Нагадаємо, 19 червня Міжнародний валютний фонд заявив, що вітає прийняття закону про Вищий антикорупційний суді, але звертає увагу на необхідність якнайшвидшого внесення поправок, які будуть гарантувати суду можливість розглядати всі справи його юрисдикції, зокрема апеляції щодо релевантних рішень судів першої інстанції.

И вообще, разве это нормально что на президента надо сильно давить чтобы он хоть чуть-чуть начал бороться с коррупцией? И нетрудно догадаться что результаты такой борьбы будут очень низкие, ведь президент этого откровенно не хочет.
Главное коррупционеры в шоколаде и народ помалкивает.