У Білому домі розповіли про очікування Трампа від майбутньої зустрічі з Путіним

Президент США Дональд Трамп розраховує, що зустріч із Володимиром Путіним допоможе знизити напруженість у відносинах Вашингтона і Москви.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це, відповідаючи на запитання журналістів, повідомила представник Білого дому Ліндсі Уолтерс.
За словами Уолтерс, переговори в Гельсінкі будуть проведені в інтересах американської національної безпеки.
"Президент проводить цю зустріч в інтересах національної безпеки Америки, щоб визначити, чи готова Росія до прогресу в наших відносинах. Президент сподівається, що ця зустріч сприятиме зменшенню напруженості і призведе до конструктивної взаємодії заради миру і безпеки на планеті", - зазначила вона.
Водночас, відповідаючи на питання про повернення Україні окупованого Росією Криму, Уолтерс ухилилася від прямої відповіді, сказавши, що "не хотіла б забігати наперед".
Нагадаємо, зустріч Трампа і Путіна заплановано на 16 липня. Вона має відбутися в столиці Фінляндії Гельсінкі.
За словами Трампа, президенти планують обговорити Україну, Сирію і "багато інших тем" на своїй першій окремій зустрічі.
Помічник президента Росії Юрій Ушаков після зустрічі Путіна з радником президента США з питань національної безпеки Джоном Болтоном 27 червня заявив, що під час переговорів президенти можуть домовитися про спільну заяву, "яка могла визначити подальші кроки двох сторін і в контексті поліпшення двосторонніх відносин, і в контексті спільних дій на міжнародній арені, і в контексті забезпечення міжнародної стабільності і безпеки".
Дональд Трамп і Володимир Путін зустрічалися двічі в кулуарах міжнародних самітів і щонайменше вісім разів розмовляли по телефону. Однак окремої зустрічі президентів Росії і США не було з часів анексії Криму в 2014 році.
Вот интересно: известный многоходовщик карла Путен "закрыл" вопрос Крыма навсегда, а говнистый Трамп снова его открывает
Мокши, вы с Крымом ******** уже всё, что только можно- и космос, и Мистрали, и симменсовские турбины, и пармезан, и даже пенсионный возраст. А по сути вы как на угнанной машине- катаетесь, но всё время оглядываетесь, потому что понимаете, что ЭТО ВРЕМЕННО!