10628 відвідувачів онлайн
8 378 35

План Мей щодо Brexit може вбити торговельну угоду зі США, - Трамп

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це заявив американський президент Дональд Трамп ввечері у четвер, 12 липня, під час візиту до Лондона.

"Якщо вони (влада Великої Британії. - Ред.) укладуть таку угоду, то ми матимемо справу з Європейським Союзом, замість того щоб мати справу з Великою Британією, тому це, можливо, вб'є угоду (між США і Великою Британією - Ред.)", - заявив Трамп в інтерв'ю британській газеті The Sun, опублікованому 13 липня.

Реалізація такого плану щодо Brexit, "можливо, стане кінцем одних із найтісніших торговельних відносин зі США", додав Трамп.

Вашингтон, за його словами, зараз вживає жорстких заходів щодо Євросоюзу, "тому що вони не ставилися по-чесному до США в питаннях торгівлі".

Трамп також заявив, що Борис Джонсон, який пішов з поста глави МЗС Великої Британії, міг би стати "відмінним прем'єр-міністром". Джонсон подав у відставку через незгоду з планом Brexit Терези Мей.

Її концепція Brexit, зокрема передбачає створення зони вільної торгівлі з ЄС і спільне з Брюсселем зведення правил для цього. Прихильники жорсткого варіанту виходу Великої Британії з Євросоюзу критикують план Мей.

Топ коментарі
+6
Європі писець. Подивись фільм "Похищение Европы" в Ютубі.
показати весь коментар
13.07.2018 08:26 Відповісти
+5
Где ты в новости про развал вычитал? А пУТИН *****.
показати весь коментар
13.07.2018 08:14 Відповісти
+4
https://censor.net/user/271017 - а если по честному......., вот такой ЕС без границ, но с внутренними нарастающими конфликтами и резко почерневшим от множества наглых мигрантов это хорошо ?

Вот такой ЕС ассимилирующий древнюю европейскую великую цивилизацию белых людей это хорошо или не очень?
показати весь коментар
13.07.2018 08:20 Відповісти

Завантаження...