10962 відвідувача онлайн
17 102 112

Десятки нових танків стоять без охорони, бо МО не уклало договір з "Укроборонпромом"

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Укроборонпрому".

"Військова техніка, яка зафіксована на відео, є надлишковим майном Міністерства оборони України і належить Збройним силам України. На сьогодні угоди між підприємствами концерну і Міноборони з відповідального зберігання цього майна не укладені. Хоча за останні роки "Укроборонпромом" неодноразово вживалися заходи для впорядкування цього питання", - йдеться в коментарі.

У концерні стверджують, що згідно із законодавчими нормами, підприємства Концерну не мають повноважень на відповідальне зберігання майна Міноборони та, відповідно, на фінансування витрат на його зберігання.

У прес-службі концерну також повідомили, що у зв'язку з публікацією відео "Укроборонпром" проводиться розслідування стану охорони периметра підприємства.

Раніше в Міноборони заявили, що відео знято на території одного з харківських підприємств, а не на покинутій базі ЗСУ.

"У зв’язку із поширенням у мережі Інтернет чималої кількості повідомлень та коментарів щодо публікації на Youtube відеоролика з військовою технікою, розташованою нібито на території "покинутої військової бази", Міністерство оборони України повідомляє, що зазначений ролик знято на території одного з підприємств у Харкові, а не в одній з військових частин Збройних сил України", - йдеться в повідомленні.

У військовому відомстві звернулися з проханням до представників ЗМІ та блогерів "не вводити суспільство в оману і користуватися винятково інформацією, отриманою з офіційних джерел".

Як повідомлялося, раніше в YouTube було опубліковано відео, автори якого стверджують, що безперешкодно проникли на майданчик, де зберігається 300 старих радянських танків і близько 10 нових. Вони стверджують, що це покинута військова база. Насправді, за описом розташування майданчика, відео знято на території Харківського бронетанкового заводу, де ремонтується військова техніка.

Пізніше Міноборони заявило, що відео знято на території одного з харківських підприємств, а не на покинутій базі ЗСУ.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.162 (незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи, незаконне проведення в них огляду чи обшуку, а так само незаконне виселення чи інші дії, що порушують недоторканність житла громадян) Кримінального кодексу України і почала досудове розслідування.

Топ коментарі
+45
В Минобороне нет избыточного имущества, там есть избыточное количество паркетных соковых генералов и открытых предателей Украины, работающих на агрессора рашку.
показати весь коментар
18.07.2018 02:05 Відповісти
+41
В стране война,а танки-избыточное имущество.
Это дно товарищи, хотя с каждым днем убеждаюсь,что глупость и безответственность украинских чиновников бездонна.
показати весь коментар
18.07.2018 01:44 Відповісти
+30
Как могут занимать такие высокие посты в государстве люди которым попросту плевать на происходящее...вероятно когда бардак и воровать легче.В этой истории главное вовремя перевести стрелки и найти лошару...
показати весь коментар
18.07.2018 01:54 Відповісти

Завантаження...