10090 відвідувачів онлайн

У Костенка зламана рука, він потребує допомоги, - Денісова

У Костенка зламана рука, він потребує допомоги, - Денісова

В українського активіста Олександра Костенка, що вийшов на свободу 3 серпня із російської колонії, зламана рука і він потребує допомоги.

Про це вона написала в Facebook, передає Цензор.НЕТ.

"Тільки-но поговорила телефоном із Олександром Костенком. Він дуже втомлений, говорити йому важко. Каже, що в нього зламана рука і він потребує допомоги. Подякував за піклування. Він обов'язково пройде медичне обстеження, і всю необхідну реабілітацію", - повідомила омбудсмен.

Нагадуємо, 5 лютого 2015 року ФСБ затримала Костенка в Сімферополі. Проти активіста сфабрикували справу за пунктом "б" частини 2 статті 115 (навмисне заподіяння легкої шкоди здоров'ю з мотивів ненависті або ворожнечі щодо будь-якої соціальної групи) і частини 1 статті 222 російського КК (незаконне зберігання зброї). У травні 2015-го Костенка засудили до 4 років 2 місяців загального режиму. Обвинувачення в процесі підтримувала особисто тодішній "прокурор" окупованого Криму Наталія Поклонська. Провину він не визнав.

За підсумками розгляду апеляційної скарги, термін Костенка було зменшено до 3 років 11 місяців, а касаційна інстанція скоротила його ще на 5 місяців.

Після затримання Костенко зазнав тортур, йому зламали руку. Відомо, що в знущаннях брали участь оперативники ФСБ майор Андрій Тішенін і капітан Артур Шамбазов. Перелом не зрісся. Запізніла операція, проведена вже після вироку, не допомогла. Від нової операції, яку йому пропонували в колонії, він відмовився, зажадавши госпіталізації до цивільної лікарні. Адвокат Дмитро Сотников уточнював, що Костенко потребує протезування суглоба.

Батько Олександра Федір Костенко зник безвісти 3 березня 2015 року, після того, як в'їхав до окупованого Криму з континентальної України, повертаючись з київської прес-конференції, що була присвячена справі його сина.

Молодший брат активіста Євген Костенко в липні 2016- го був оштрафований на 60 тисяч рублів за сфабрикованим звинуваченням в образі судді Київського райсуду Сімферополя Віктора Можелянского під час оголошення цим суддею вироку.

3 серпня 2018 року Костенко був звільнений з колонії в Кіровській області РФ у зв'язку із закінченням терміну ув'язнення.

У Костенка зламана рука, він потребує допомоги, - Денісова 01

Топ коментарі
+6
ага, блохєр - шарій ))
розкрив таємного кремлівського агента, що косить під українського патріота.
такий абсурд, вам самому не смішно ?
показати весь коментар
06.08.2018 16:12 Відповісти
+4
Ну было бы чем крыть... Судя по всему нечем. Так что да, один блогер вывел все на чистую воду.
показати весь коментар
06.08.2018 16:07 Відповісти
+4
я ж написала - шарій. мені посилання саме на нього скидали.
авторитет бо.. для вати.
показати весь коментар
06.08.2018 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
06.08.2018 16:02 Відповісти
Пошёл вон со своим Шарием!
показати весь коментар
06.08.2018 21:44 Відповісти
Уже отвернулись от Костенко? Где встреча официальных лиц? Что, стоило одному блогеру облить грязью Костенко и все чинуши, включая Президента, отморозились?
показати весь коментар
06.08.2018 16:04 Відповісти
Ну было бы чем крыть... Судя по всему нечем. Так что да, один блогер вывел все на чистую воду.
показати весь коментар
06.08.2018 16:07 Відповісти
ага, блохєр - шарій ))
розкрив таємного кремлівського агента, що косить під українського патріота.
такий абсурд, вам самому не смішно ?
показати весь коментар
06.08.2018 16:12 Відповісти
Если это Шарий, то это ничего не значит. Он очень предзятый и самовлюбленный. Масса скучных постов о себе любимом. Смотрит на всех с высока. Считает себя истиной в последней инстанции. Шарий не вынес бы и десятой доли того, что вынес Костенко в тюрьме РФ. Находясь в безопасности легко рассуждать о грехах других людей.
показати весь коментар
06.08.2018 16:20 Відповісти
я ж написала - шарій. мені посилання саме на нього скидали.
авторитет бо.. для вати.
показати весь коментар
06.08.2018 16:22 Відповісти
Какой блогер?
показати весь коментар
06.08.2018 16:13 Відповісти
московиты палачи на генном уровне.....-эта их народная такая забава издревле повелась..., еще с хана Батыя.....
Поэтому когда у них что то взрывается, тонет, горит, травится, разрушается и умирает - мы должны радоваться..... - это не грех...
показати весь коментар
06.08.2018 16:10 Відповісти
По возможности стараюсь напоминать, что нарассеяне - не люди. Только внешнее сходство. Или пусть наведут хоть один пример, что у них есть что-то от человека. Не выходит? То-то же.
показати весь коментар
06.08.2018 16:15 Відповісти
Согласен . Много разговоров об инопланетянах . А тут под боком агрессивные , неадекватные , враждебно настроенные к людям СОПЛАНЕТЯНЕ .
показати весь коментар
06.08.2018 16:24 Відповісти
Александр Костенко - бывший сотрудник милиции Крыма, бывший помощник депутата Верховной Рады Украины. По неподтвержденным данным, участвовал в захвате здания киевской администрации в декабре 2013 года и в пытках пленных сотрудников «Беркута». Согласно также неподтвержденным сообщениям, в мае 2014 года был задержан в Киеве спецназом Службы безопасности Украины как пророссийский диверсант, но вскоре отпущен. Якобы участвовал в создании батальона «Крым», призванного вернуть полуостров Украине. В начале февраля был задержан в Симферополе и обвинен в том, что во время событий на Майдане нанес телесные повреждения сотруднику крымского спецподразделения «Беркут» Виталию Полиенко.
показати весь коментар
06.08.2018 16:20 Відповісти
То, что он действовал вместе с Красновым, которого СБУ тоже пыталось обвинить в измене , многое объясняет....