7498 відвідувачів онлайн
33 150 74

Сильна злива знову затопила центр Києва: "Машини змивало з дороги"

У ніч з 18 на 19 серпня сильна злива повністю залила догори в середмісті Києва в районі ТЦ "Гулівер".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське радіо", дощ затопив підземний паркінг торговельного центру.

Супермаркет, який розташований на підземному поверсі торговельного центру, затопило на кілька сантиметрів.

На паркінгу, який розміщено на один рівень нижче, було близько 20 автомобілів. У ньому води, за словами охорони, було по шию.

Вони повідомили також, що, ймовірно, сталося пошкодження електричної мережі, тому що в приміщенні був відчутний запах горілої проводки.

Пожежники прибули на місце події через годину і почали відкачувати помпою воду з боку бульвару Лесі Українки.

Топ коментарі
+33
Сильна злива знову затопила центр Києва: "Машини змивало з дороги" - Цензор.НЕТ 4823
показати весь коментар
19.08.2018 09:08 Відповісти
+22
А чому в Криму не використовують? Чи це така влучність цієї зброї, +/- 800 км?
показати весь коментар
19.08.2018 08:54 Відповісти
+19
Ну все ждем пополнение на всех авторынков страны предложений "не бита на крашена, бабушка по воскресеньям в церковь ездила".
показати весь коментар
19.08.2018 08:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
срочно надо уезжать.....
Сильный ливень снова затопил центр Киева: "Машины смывало с дороги" - Цензор.НЕТ 6492
показати весь коментар
19.08.2018 08:48 Відповісти
Педалька не приезжал?
показати весь коментар
19.08.2018 08:48 Відповісти
не доплыл..
показати весь коментар
19.08.2018 08:50 Відповісти
О! А ось і з"явився ґвалтівник малолітніх Валентин78. Тут дехто видав твій секрет. Це правда що на зоні таких чпокають, чи таки брешуть?
показати весь коментар
19.08.2018 09:02 Відповісти
Схоже москалі використовують кліматичну зброю, нє?
показати весь коментар
19.08.2018 08:49 Відповісти
А чому в Криму не використовують? Чи це така влучність цієї зброї, +/- 800 км?
показати весь коментар
19.08.2018 08:54 Відповісти
Крим дивиться і заздрить, аж зубами скреготить.
показати весь коментар
19.08.2018 09:04 Відповісти
клімаксичну.
показати весь коментар
19.08.2018 09:06 Відповісти
вважаю, що це також репетиція.
справжня злива очікується 24.08.18.
показати весь коментар
19.08.2018 09:23 Відповісти
Петро Олексіевіч це остання надія.

P.S. Могло б бути гірше, але наш президент цього не допустив так що трохи дощик покрапав
показати весь коментар
20.08.2018 08:05 Відповісти
Ну все ждем пополнение на всех авторынков страны предложений "не бита на крашена, бабушка по воскресеньям в церковь ездила".
показати весь коментар
19.08.2018 08:52 Відповісти
показати весь коментар
19.08.2018 11:05 Відповісти
Ну а що могло бути інакше?? На інфраструктуру 50-х років ХХ століття накинули навантаження на порядок більше ніж розрахункове...
показати весь коментар
19.08.2018 08:52 Відповісти
1:10 тебе к сведенью как могло бы быть иначе
показати весь коментар
19.08.2018 08:55 Відповісти
что значить "накинули навантаження" на инфраструктуру 50х.... ???

что центр города стал больше в 10 раз? или может там канализация прорвала...

построили на тех же самых местах другие дома но выше и от этого возникли проблемы с ливневками.... так может при ремонте дорог их тупо закатали в асфальт и надо смотреть кто работает в дорожных конторах и делают ремонты
показати весь коментар
19.08.2018 09:21 Відповісти
для начала стоит обратить внимание на количество мусора, которым те ливневки позабивало. Да и владельцы Гуливера, при строительстве, видимо на коммуникациях экономили.
Надеюсь они выплатят ущерб владельцам машин.
показати весь коментар
19.08.2018 19:56 Відповісти
Взагалі-то тут з будівництвом сопок зробили повну реконструкцію Лесі Українки. Не зважаючи на таку страшенну зливу, вона доречі справилася, а затопило Еспланадну. Це просто показник, що такий ремонт як на Лесі треба робити кругом!!
показати весь коментар
19.08.2018 10:23 Відповісти
чушь, бульвар под большим наклоном, там и не могло ничего затопить, оно все стекло вниз и как раз к Гулливеру
показати весь коментар
19.08.2018 13:11 Відповісти
А що пережив ПОДОЛ?
показати весь коментар
19.08.2018 08:56 Відповісти
Сильна злива знову затопила центр Києва: "Машини змивало з дороги" - Цензор.НЕТ 6037
показати весь коментар
19.08.2018 08:57 Відповісти
Сильна злива знову затопила центр Києва: "Машини змивало з дороги" - Цензор.НЕТ 1590
показати весь коментар
19.08.2018 08:58 Відповісти
https://www.pravda.com.ua/news/2018/08/19/7189612/ Злива у Києві: Центр міста знову затопило
показати весь коментар
19.08.2018 08:59 Відповісти
Шо, Виталька, снегоуборочные машины в этот раз не справляются?
показати весь коментар
19.08.2018 08:58 Відповісти
Сильна злива знову затопила центр Києва: "Машини змивало з дороги" - Цензор.НЕТ 4823
показати весь коментар
19.08.2018 09:08 Відповісти
Бабло рєшаєт всьо. Вода знищує це основне правило нинішнього бізнесу. Ні фіга бабло не рішає.
показати весь коментар
19.08.2018 09:04 Відповісти
Всьо вирішує сантехнік дядя Вася.
показати весь коментар
19.08.2018 09:06 Відповісти
капец...амфибии еще те.... не дай Бог
показати весь коментар
19.08.2018 09:08 Відповісти
а крысчане смотрят и завидуют
показати весь коментар
19.08.2018 09:09 Відповісти
Встречаем новую партию утопленников на Чапаевке?
показати весь коментар
19.08.2018 09:11 Відповісти
Виталька жги. Еще гуще настраивай землю киева. Побольше тротуаров новых делай и бордюров новых ставь, да повыше. И без ливневки. Пускай киев утонет в этой ванне.
показати весь коментар
19.08.2018 09:13 Відповісти
Очень плотная застройка - захлебнулася ливнёвка. Ничё, шо я стихами? Её вообще не проектировали. Куда деваться воде с тысяч гектаров крыш?
показати весь коментар
19.08.2018 09:17 Відповісти
по умному, ливневку с крыш выводят напрямую в коллектор.
показати весь коментар
19.08.2018 19:58 Відповісти
Ще рік таких злив і всі новобуди на схилах поповзуть на берег . Новобудами порушена дренажна система схилів. Адже будівництво , як ракова пухлина , ведеться неконтрольовано і поза всякими планами і здоровим глуздом . Олігахат вішаючи чергову споруду на стару інфраструктуру не вкладає в неї ні копійки , а це енергетика , транспорт , школи , дитсадочки і інше Для них головне прибуток , це люди психічно хворі на грошову залежність , старий Карло геній коли допетрав про 300 % прибутку. Народу лишається єдиний шлях на який його штовхає зажерливість олігархів - народно визвольна війна. Звичайно переворот було б краще , але тоді більшість падлюк лишиться на своїх місцях , можливо поміняються тільки рила. Хоча і НВ не панацея , потрібні безпощадні рамки Закону , а такаж безпощадна відповідальність слуг Закону з коефіцієнтом , плюс трибунал для правоохоронці з відбуванням покарання на спільній зоні. .
показати весь коментар
19.08.2018 09:23 Відповісти
Секрет прост: воруете деньги-подкупаете чинуш-получаете разрешение на строительство в яме-строите-Бог исправляет
показати весь коментар
19.08.2018 09:27 Відповісти
правильно исправляет
показати весь коментар
19.08.2018 10:08 Відповісти
Сильна злива знову затопила центр Києва: "Машини змивало з дороги" - Цензор.НЕТ 1271
показати весь коментар
19.08.2018 09:34 Відповісти
Швидкий метод чистки каналізації...
показати весь коментар
19.08.2018 09:45 Відповісти
Казали заховай бабусин паспорт - спаси Київ. Не дослухались.
показати весь коментар
19.08.2018 09:35 Відповісти
У вас гугл-транслейт отклеился та стирчать вуха мордору.
показати весь коментар
19.08.2018 10:21 Відповісти
У мене Гугл самий гуглівський з гуглів, ні на кого не схожий. Звикай.
показати весь коментар
19.08.2018 11:18 Відповісти
Думаю, що це результат щільної забудови "бетоном" в центрі столиці.
показати весь коментар
19.08.2018 09:42 Відповісти
В том месте проходит центральный дренаж по которому вся вода с центра впадает в лыбидь. Деаметр ливневки около 2-х метров. Почему не сошла вода вопрос к Педалику и ко.
показати весь коментар
19.08.2018 10:03 Відповісти
Каждое уничтоженное дерево приближает мировую катастрофу.
показати весь коментар
19.08.2018 10:06 Відповісти
Каждая новостройка, каждый квадрат бетона или асфальта увеличивает площать солнечного обограва и аккумуляции тепла. Каждое срубленое дерево уменьшает полгощение углекислого газа и тепла. Современные города уже давно создают свой микроклимат, который влияет на глобальное потепление.
показати весь коментар
19.08.2018 10:16 Відповісти
Деревья не дают столько кислорода, как ты предполагаешь!
показати весь коментар
19.08.2018 11:40 Відповісти
Мир на пороге страшных бедствий и катастроф-расплата за издевательство над природой.
показати весь коментар
19.08.2018 10:08 Відповісти
ТЕПЕРЬ ТОЧНО ЛУЧШЕ АВТО НА ЕС НОМЕРАХ ПОКУПАТЬ ЧЕМ НА КИЕВСКИХ !)
показати весь коментар
19.08.2018 10:09 Відповісти
да в Киеве авто на евробляхах совсем-совсем нет!
показати весь коментар
19.08.2018 16:01 Відповісти
а типа у них там потопов нет и утопленников мало...
показати весь коментар
19.08.2018 20:00 Відповісти
Зачем человеку три-пятиэтажные дома,коллекции автомобилей,миллиардные суммы денег-на ту сторону во время "х" с собой ничего не возьмешь.
показати весь коментар
19.08.2018 10:15 Відповісти
А у Харкові і краплинки не було вже більше місяця((
показати весь коментар
19.08.2018 10:23 Відповісти
Интересный факт о гандонском канале euronews, они сегодня с утра крутят видео затопленного Львова, но когда ним обратились опубликовать видео с дрона ОБСЕ, на котором видно как русские окупанты ночью поставляю оружие ЛНР-ДНР, нарушая нашу границу это гейропейский канал включил суровый игнор...
показати весь коментар
19.08.2018 10:26 Відповісти
Акціонер ЄвроНюс - парашка. Цим все пояснюється
показати весь коментар
20.08.2018 07:31 Відповісти
Вместо того абы помочь, снимают на телефоны и дебильные коментарии.
показати весь коментар
19.08.2018 10:38 Відповісти
Комменты действительно на "высоте", но не все захватили с собой плавки, чтобы ринуться помогать!
И второе, в таком "озере" это не безопастно, вдруг там подмыло асфальт водой и образовался котлован?
Помощь спасти машину ценой риска для жизни не оправдан!
показати весь коментар
19.08.2018 11:38 Відповісти
Круто,лично мне понравилось .
показати весь коментар
19.08.2018 10:54 Відповісти
Чем больше наши дятлы удешевляют уборку снега зимой, сыпя соли и немерено песка, устраивая месиво из снега и песка и подолгу не убирая его или сваливая в "укромных" местах, тем больше этого песка оседает в водостоках блокируя ход воде!
показати весь коментар
19.08.2018 11:33 Відповісти
Песка в Киеве я давно не видел обычно одна соль.
показати весь коментар
19.08.2018 11:44 Відповісти
Та полно было в прошлом году, машины горы месили, как и люди перед метро!
И свозили эти каракумы в черте Киева (одна из точек, под мостом Сапёрной-Слабодская с Киквидзе!
Каракумы простояли до весны, потом смыло в Лыбидь (её подземную часть)
показати весь коментар
19.08.2018 11:52 Відповісти
Шучу) Сужу по машине за пару дней из черной становится белой)
показати весь коментар
19.08.2018 11:57 Відповісти
Во всех наших бедах виноват Фирташ, это он скотыняка назначил Кличка мэром, а Порошенка президентом.
показати весь коментар
19.08.2018 12:29 Відповісти
Ливневки нормальные нужно делать и чистить их регулярно. Они во все мире забиваются. Просто где-то их обслуживают а где-то... Тем более центр. Там же почти весь центр тупо в яме большой. Со всех печерких холмов все в центр течет. Физика мать ее. И застройка ту не при чем. Плотная блин застройка) Вы плотной застройки не видели. Из европейских столиц, и не только европейских, в Киеве одна из самых просторных застроек. Даже деревья есть куда посадить. Большинство европейских и американских городов себе такой розкоши позволить не может.
показати весь коментар
19.08.2018 13:30 Відповісти
Посмотрел начало первого видео и послушал комментарии веселящихся жлобов. Это ****** сколько уродов у нас в стране живёт. Хотелось ***** их утопить в этих лужах.
показати весь коментар
19.08.2018 14:34 Відповісти
Это все подстроили русские спецслужбы!!!! Разве может бить иначе?
показати весь коментар
19.08.2018 15:40 Відповісти
Срач вовремя убирать нужно, тогда и ливневки не будут забиваться. Сейчас город больше похож на свинарник. Нынче найти на улице урну для мусора - это чистый квест, а увидеть своими глазами, как за налоги горожан коммунальщики убирают улицы и вывозят мусор - это как наблюдать падающую звезду.
Верните урны на улицы Киева и будет вам счастье.
показати весь коментар
19.08.2018 20:04 Відповісти
Климат изменился (во многом "благодаря" человеческой деятельности) со всяческими непредсказуемыми последствиями.
Например, "благодаря " дренажной мелиорации проведенной во время совка на Полесьи (бывшем крае непроходимых болот и лесов) теперь болот почти нет. Как и почти месяц нет дождей, которые ранее орошали огороды полесян благодаря испарению и формированию тяжеловлажных облаков из-за конденсации испарений из исчезнувших ныне многочисленных водоемов. Конденсационные дождевые облака теперь преимущественно формируются только над реками и по причине безветрия проливаются сразу же ливнями на прилегающие к рекам территории, в том числе затапливая города находящиеся вблизи русел рек.
показати весь коментар
19.08.2018 20:11 Відповісти
Віталька винен: чому не закупив водоприбиральні машини, не вирівняв Київ щоб не було таких "ям" як Бесарабка. І взагалі : куди дивиться Порошенко і Гройсман - клімат змінюється, а вони нічого не роблять.
показати весь коментар
20.08.2018 07:36 Відповісти