8772 відвідувача онлайн

Фото з місця ліквідації Захарченка. ФОТОрепортаж

У низці пабліків терористів з'явилися перші фото з місця ліквідації ватажка донецьких терористів Олександра Захарченка.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайти бойовиків.

Фото з місця ліквідації Захарченка 01

Фото з місця ліквідації Захарченка 02

Фото з місця ліквідації Захарченка 03
Фото з місця ліквідації Захарченка 04

Нагадаємо, 31 серпня в окупованому Донецьку було ліквідовано ватажка терористів Олександра Захарченка.

Топ коментарі
+91
Фото с места ликвидации Захарченко - Цензор.НЕТ 1269
показати весь коментар
31.08.2018 18:58 Відповісти
+57
Новососию ***** решило слить, проводится ликвидация дебилов.
показати весь коментар
31.08.2018 18:55 Відповісти
+57
...Фото з місця ліквідації Захарченка - Цензор.НЕТ 2784
показати весь коментар
31.08.2018 19:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Фото з місця ліквідації Захарченка - Цензор.НЕТ 7179
показати весь коментар
31.08.2018 20:00 Відповісти
Щиро дякую) дай Вам Бог здоров'я!
показати весь коментар
31.08.2018 23:00 Відповісти
Фото з місця ліквідації Захарченка - Цензор.НЕТ 6004
показати весь коментар
31.08.2018 20:03 Відповісти
Ух, родимые, не подвели!
показати весь коментар
31.08.2018 20:15 Відповісти
Ух, родимые, не подвели!

Та да вместо визиток Яроша начали фугасы ставить!...
показати весь коментар
31.08.2018 20:48 Відповісти
Дякую, Друже)
показати весь коментар
31.08.2018 23:08 Відповісти
Слід відмитити, що жителі окупованої частини України більш нетерпимі до сваволі своїх "правителів", ні жителі неокупованої частини.....

1. Олексій Беднов, командир угрупування "Бетмен". Убито 1 січня 2015 року в районі Лутугине.
2. Євген Іщенко (Малюк), "народний мер" Первомайська. Вбито 23 січня 2015 року в Первомайську.
3. Роман Виник (Циган), командир угрупування "Міраж". Вбито 26 березня 2015 року в Донецьку.
4. Олексій Мозговий, командир угрупування "Привид". Вбито 23 травня 2015 року в районі села Михайлівка Перевальського району.
5. Павло Дремов, командир "першого козачого полку імені Платова". Вбито 12 грудня 2015 року в районі Первомайська.
6. Євген Жилін, лідер угруповання "Оплот". Вбито 19 вересня 2016 року в підмосковному селищі Горки-2.
7. Геннадій Ципкалов, "прем'єр-міністр ЛНР". Знайдений повішеним 24 вересня 2016 року в Луганську.
.
8. Арсеній Павлов (Моторола), командир угрупування "Спарта". Вбито 16 жовтня 2016 року в Донецьку.
.
9. Валерій Болотов, перший ватажок угруповання "ЛНР". Помер 27 січня 2017 року Москві.
.
10. Михайло Толстих (Гіві), ватажок угруповання "Сомалі". Убитий в Макіївці 8 лютого 2017 року.
11. Володимир Маковича, перший "спікер парламенту ДНР". Помер 12 березня 2017 року Донецьку
12. Олександр Захарченко, ватажок угруповання "ДНР". Помер 31 серпня 2018 року в Донецьку
показати весь коментар
31.08.2018 20:00 Відповісти
копский приус
показати весь коментар
31.08.2018 20:01 Відповісти
ХЗ - этот дегенерат был в общем выгоден Украине.
показати весь коментар
31.08.2018 20:09 Відповісти
зачищают орки за собой: в этом году намечается сдача лугандонии, бо рабсия может новый год не пережить на санкционке.
показати весь коментар
31.08.2018 20:20 Відповісти
Может быть, может быть. Как раз под выборы и сдадут. Чтоб дыеырийцы нам какую-то прокацвпскую паскуду выбрали.
показати весь коментар
31.08.2018 23:42 Відповісти
убирают самых осведомлённых свидетелей и участников...
одно не понятно, неужели Захарченко был так туп, что-бы не понимать, что он на очереди?
показати весь коментар
01.09.2018 15:03 Відповісти
Сомнительное заявление. А психический урон домбасян не оправившихся еще от тяжелой потери кобздона, учитываешь? Бойцовский дух у них сейчас ниже плинтуса. Ситуация подчеркивает НЕОТВРАТИМОСТЬ КАРЫ!
показати весь коментар
31.08.2018 21:29 Відповісти
Можно подумать, что эти тупорылые домбасята что-то решают.
И куда, кстати, делся Ходаковский? Уже несколько месяцев не появляется вроде...
показати весь коментар
31.08.2018 21:33 Відповісти
Интересно кого ***** путин поставит нового смотрящего от кремля, на вассальный трон Дыры вместо этого клоуна и генетического продавца куриных окороков, более умного, расчетливого, изворотливого, который не будет с перепою заявлять, что за два дня дойдет до Киева, а за две недели до Лондона.
показати весь коментар
31.08.2018 20:17 Відповісти
Свидетелей убирают первыми - классика! Зачем они Хутину? Вангую- останется один Бородай (или как там его) и, возможно, Гиркин. Остальные однозначно в расход.
показати весь коментар
31.08.2018 20:19 Відповісти
Принимаю ставки на следующего.
Чепушилин - 1 : 10
Гирькин - 1 : 5
показати весь коментар
31.08.2018 20:19 Відповісти
Шойгу 1:2
Медведев 1:1
....
показати весь коментар
31.08.2018 20:34 Відповісти
Ух, родимые, не подвели!
показати весь коментар
31.08.2018 20:20 Відповісти
Фото з місця ліквідації Захарченка - Цензор.НЕТ 1880

Кто следующий?
показати весь коментар
31.08.2018 20:27 Відповісти
мда
че то какой-то целенкий донецк....
а как же "кровавые бомбардировки мирного населения бамбаса"?
твари, сами людей поливают бомбами, говорят "это посыпали песком их"

других заставляют таблички "россия это мир" держать (детей!!!!!)
а в эфирах в окопах ручкаясь прям не палятся "шахтеры", которые одеты как с иголочки
от раша армии
показати весь коментар
31.08.2018 20:32 Відповісти
Приємна новина. А чого він чекав?
показати весь коментар
31.08.2018 20:39 Відповісти
похода на Лондон.
показати весь коментар
31.08.2018 23:52 Відповісти
днР - гробы нада ?
показати весь коментар
31.08.2018 20:49 Відповісти
Та видели мы этот ганделык СЕПАРАСТ..... тут вот накладочка получается. Только умер Маккейн, к нему едет Порошенко. А он главком! и сразу же дохнет Захарченко. И тут же Захарова срочно просит расследование. Какая интересная гирлянда??...... Воха, ты составлял?
показати весь коментар
31.08.2018 20:50 Відповісти
ты о чем? расшифруй
показати весь коментар
31.08.2018 21:53 Відповісти
та ні о чьом. Так, нудьгує))
показати весь коментар
31.08.2018 23:12 Відповісти
Странно, что он так долго жил. Такие у них там долго не задерживаются.

Что интересно, так это то, что лугандоны тоже прекрасно понимают, что этих уродов укокошили вовсе не украинские дрг, а свои же подельники.
показати весь коментар
31.08.2018 21:05 Відповісти
я думал алкаш блювотой захлебнется, но пристрелили петушару
показати весь коментар
31.08.2018 21:28 Відповісти
теперь захерченко поёт дуетом с кабздоном в аду
показати весь коментар
31.08.2018 21:55 Відповісти
Фото з місця ліквідації Захарченка - Цензор.НЕТ 8463
показати весь коментар
31.08.2018 21:57 Відповісти
1). "С любимыми не расставайтесь". (Выполнено)
2). "Желаю, чтобы все!" (Ждем)
показати весь коментар
31.08.2018 23:08 Відповісти
И отправились они в тот мир в один день, чтобы не раставаться.
показати весь коментар
03.09.2018 11:26 Відповісти
Пели дуэтом,а выстрелили -дуплетом)))
показати весь коментар
31.08.2018 22:28 Відповісти
Пели дуэтом и выстрелили дуплетом
показати весь коментар
31.08.2018 22:31 Відповісти
Две суки здохли на неделе - замечательная неделя...
показати весь коментар
31.08.2018 22:20 Відповісти
Як лірично звучить! Сосюра і то так не писав!
показати весь коментар
31.08.2018 23:14 Відповісти
задело, кацапа?
прикинься монголом....
показати весь коментар
31.08.2018 23:23 Відповісти
Це Ви мені?
показати весь коментар
31.08.2018 23:25 Відповісти
вам, а шо до вас не можна?
показати весь коментар
31.08.2018 23:30 Відповісти
Та чого-ж, можна. Тільки я не зрозумів ні про кацапа, ні про монгола.
показати весь коментар
31.08.2018 23:35 Відповісти
здаеться ви не тильки це не розумиете..
показати весь коментар
31.08.2018 23:37 Відповісти
А от хамити не треба. Я у Вас у борг не брав і нічого образливого не сказав. Якщо у Вас стосунки з монголами і кацапами, то я тут до чого?
показати весь коментар
01.09.2018 00:05 Відповісти
мо був и не прав, дуже вид вас кацанею поперло,,,,
показати весь коментар
01.09.2018 00:10 Відповісти
Мо прав, а мо не прав... Ви що, дитина мала? Ви почитайте те, що пишу я, а потім почитайте те, що пишете Ви. Якось Ви на кацапа більше схожі. Навіть розкладки української не маєте.
показати весь коментар
01.09.2018 00:19 Відповісти
я же вроде извинился.- захлопнись уже...
показати весь коментар
01.09.2018 00:30 Відповісти
Оце так пробачаються? "мо неправ"? Знаєте до якого місця мені такі пробачення? Я, якщо накосячу, (з ким не буває), то так і кажу, "винен, пробачте". А "захлопнись уже", це пробачте якою мовою? Вашою рідною?
показати весь коментар
01.09.2018 08:04 Відповісти
Еще одного имбицила постигла достойная участь!🤐
показати весь коментар
31.08.2018 22:38 Відповісти
захерченко здох от передоза, курей обожравшись..
СБУ нe причем...
показати весь коментар
31.08.2018 23:10 Відповісти
еще раз и медленно - СБУ не причем.
показати весь коментар
31.08.2018 23:26 Відповісти
ДНР решил отпраздновать День Независимотси Украины.
Ведь могут, когда хотят.
На похоронах будет звучать винтажный Кобзон.
показати весь коментар
31.08.2018 23:26 Відповісти
тупая кацапскя обезьяна - минус одна.
куры плачут,,,,
показати весь коментар
01.09.2018 00:22 Відповісти
и так будет с каждым.
показати весь коментар
01.09.2018 01:41 Відповісти
начувайтесь прикацапленые - за вами вже йдуть.
показати весь коментар
01.09.2018 01:46 Відповісти
Молодая вдова по рукам пойдёт?
показати весь коментар
01.09.2018 07:45 Відповісти
Россияне его убили. Украине этот гад был нужен живой. Он много чего мог рассказать.
показати весь коментар
01.09.2018 07:47 Відповісти
Фото з місця ліквідації Захарченка - Цензор.НЕТ 5877