8760 відвідувачів онлайн
6 648 40

Розслідувачі з Bellingcat заявили, що 9 жовтня в британському парламенті назвуть справжнє ім'я "Петрова" - другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів

Розслідувачі з Bellingcat заявили, що 9 жовтня в британському парламенті назвуть справжнє ім'я "Петрова" - другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів

Журналісти з Bellingcat на засіданні британського парламенту назвуть справжнє ім'я Олександра Петрова - другого підозрюваного в отруєнні екс-шпигуна ГРУ Сергія Скрипаля.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє ТСН.

Згідно з анонсом, засідання відбудеться 9 жовтня в одному з комітетів Палати громад Великої Британії. Воно відбудеться за участю депутата, члена комітету із закордонних справ Роберта Сілі.

У коментарі виданню The Mirror, Сілі зазначив, що інформація з анонсу є достовірною і основною метою зустрічі стане надання "контексту" щодо дій російських спецслужб.

"Я не збираюся розповідати ніякі подробиці, я боюся зараз, але, сподіваюся, це справді буде варто того, щоб піти туди", - зазначив Сілі.

З опублікованої 26 вересня третьої частини розслідування Bellingcat та The Insider відомо, що справжнє ім'я Руслана Боширова, якого звинувачують в отруєнні Скрипалів, - Анатолій Чепіга. Він - полковник ГРУ, народився 5 квітня 1979 року в селі Миколаївка в Амурській області, з відзнакою закінчив Далекосхідне вище загальновійськове командне училище і пішов служити в 14-ту бригаду спецпризначення ГРУ. Чепіга тричі був у відрядженні в Чечні, підрозділ, у якому він служив, також було помічено поряд з українським кордоном у 2014 році. The Insider і Bellingcat повідомили, що встановили особу одного з отруйників Сергія Скрипаля. За їхніми даними, "Руслан Боширов" - це полковник ГРУ, герой Росії Анатолій Чепіга.

Журналістам вдалося побувати у селі, де тривалий час жив Чепіга. Односельці впізнали його і розповіли, що він давно "на секретній службі".

Топ коментарі
+14
и любит же медленно кота тянуть за хвост, прям садисты, хотя, они же при первои пресконференции сказали - нам известны настоящие их фамилии, и бриты не блефовали.
показати весь коментар
05.10.2018 20:00 Відповісти
+10
Мужики в Лондоне просто валежник собирали . А шуму то !
показати весь коментар
05.10.2018 20:00 Відповісти
+7
Классно русских троллят, рубят хвост по-кусочку. Думаю, если первый БОширов, а не БАширов, то втрой, скорее, не ПЕтров, а ПИтров
показати весь коментар
05.10.2018 20:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
))) голливуд)
показати весь коментар
05.10.2018 19:57 Відповісти
Болливуд!
(со слезами на глазах!)
показати весь коментар
05.10.2018 20:12 Відповісти
Мужики в Лондоне просто валежник собирали . А шуму то !
показати весь коментар
05.10.2018 20:00 Відповісти
Та нет, там шпили...
показати весь коментар
05.10.2018 20:06 Відповісти
Валежник то так , для прикрытия шпили .
показати весь коментар
05.10.2018 20:08 Відповісти
Шпили в валежнике? Оригинально!
показати весь коментар
05.10.2018 20:09 Відповісти
не.. валежник со шпилей..
показати весь коментар
05.10.2018 20:31 Відповісти
и любит же медленно кота тянуть за хвост, прям садисты, хотя, они же при первои пресконференции сказали - нам известны настоящие их фамилии, и бриты не блефовали.
показати весь коментар
05.10.2018 20:00 Відповісти
Классно русских троллят, рубят хвост по-кусочку. Думаю, если первый БОширов, а не БАширов, то втрой, скорее, не ПЕтров, а ПИтров
показати весь коментар
05.10.2018 20:03 Відповісти
Пьяный конферансье:
- А теперь выступит Сионист Пидоров!
Обиженный исполнитель в зал:
- Не Сионист Пидоров, а пианист Сидоров. Это конфедерас ошибся!
показати весь коментар
05.10.2018 20:46 Відповісти
ПИторов
показати весь коментар
06.10.2018 02:48 Відповісти
Спрятавшись в кабинке душа,
с криками «победа»
престарелый Вовка
топит Архимеда.
Как же он разведчик ловкий
вычислен к утру?
Да фамилия у Вовки
начиналась с «Ху..»
показати весь коментар
05.10.2018 20:04 Відповісти
А второй Отравитель Шо успел и Овоща поохранять и стока дел за бугром наделать?
показати весь коментар
05.10.2018 20:08 Відповісти
ну назовут. И что дальше??
показати весь коментар
05.10.2018 20:05 Відповісти
а дальше то, что вес мир выдит, как бриты овнецов вофке кремлёвскому в морду бросает и он только молчит, как и всё его быдлостадо.
показати весь коментар
05.10.2018 20:11 Відповісти
А дальше про третьего расскажут.., а потом про четвертого...чтобы мир не забывал и чтобы Захарова не успевала мыть голову перед своими появлениями на публике.
показати весь коментар
05.10.2018 23:50 Відповісти
Да ничего. Их все равно не выдадут.
показати весь коментар
05.10.2018 20:17 Відповісти
не выдадут, но за базар ответят?
показати весь коментар
05.10.2018 20:37 Відповісти
не выдадут и не ответят
их просто изолировать надо как недоговороспособных врунов
показати весь коментар
05.10.2018 20:55 Відповісти
Интересно, как их возможно выдать, если они уже закопаны под свинарником
показати весь коментар
05.10.2018 21:04 Відповісти
і все: "В деревню, к тетке, в глушь, в Саратов." (с) Грібоєдов "Горе від розуму"
показати весь коментар
05.10.2018 20:27 Відповісти
это будет *****?
показати весь коментар
05.10.2018 20:23 Відповісти
это будет ботокс-хуйло...
показати весь коментар
05.10.2018 20:37 Відповісти
Надеюсь, Слепакова привлекут в качестве свидетеля.
показати весь коментар
05.10.2018 20:27 Відповісти
мы гуляли, мы пили кофе, мы наслаждались готикой тупые гопники
показати весь коментар
05.10.2018 20:34 Відповісти
Розслідувачі з Bellingcat заявили, що 9 жовтня в британському парламенті назвуть справжнє ім'я "Петрова" - другого підозрюваного в отруєнні Скрипалів - Цензор.НЕТ 8888
показати весь коментар
05.10.2018 20:45 Відповісти
Слона лучше всего есть по частям.
показати весь коментар
05.10.2018 20:48 Відповісти
Шпілі-Вілі, на...
Яплакать...
показати весь коментар
05.10.2018 20:52 Відповісти
там еще был третий..
показати весь коментар
05.10.2018 20:53 Відповісти
Не знаю какой он там "разведчик", но уже доказанор что он ***** отменный
показати весь коментар
05.10.2018 21:01 Відповісти
У ***** хватит влажных салфеток, чтобы оттереться от плевков?
показати весь коментар
05.10.2018 21:06 Відповісти
Справжнє їм'я - кАзлов, як і залишок кацапів.
показати весь коментар
05.10.2018 21:09 Відповісти
кацапи кляті!!
показати весь коментар
05.10.2018 21:13 Відповісти
дольче и габана.
показати весь коментар
05.10.2018 21:16 Відповісти
"Руссофобы" просто разбушевались!)))))
показати весь коментар
05.10.2018 21:20 Відповісти
У "Петрова" отлегло от души. Теперь благодаря помощи коллег из МИ-6 его в номерной могиле под Саратовом не похоронят.
показати весь коментар
05.10.2018 22:09 Відповісти
У ,,Петрова,, вполне возможно душа уже отлегла от тела. Да и зачем могила после крематория ?
показати весь коментар
05.10.2018 23:56 Відповісти
У Петрова фамилиЁ ПЭтрЭнко... а в кишене он носит визитку (сами знаете кого)... и вААбще эту опЭрацию розробыв Шкуряк Зоряный...
Пы.Сы. Да-а-а... и когда они в Солсбери шпили-вили, то ПЭтрЭнко був зверху.
показати весь коментар
06.10.2018 08:32 Відповісти