Кабмін виділить 100 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів під Ічнею, - Гройсман

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, про це Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сказав на засіданні уряду в середу.
"Сьогодні ми ухвалимо рішення про виділення 100 млн на відновлення в Чернігівській області в тих населених пунктах, де була проблема або були руйнування", - сказав він.
За словами Гройсмана, вже дано відповідні доручення місцевій владі щодо ліквідації наслідків, доставки будматеріалів та мобілізації відповідних фахівців.
Прем'єр нагадав, що уряд уже мав досвід робіт з відновлення руйнувань після схожих випадків.
Нагадаємо, на технічній території 6-го арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух, у зв'язку з чим по всій Чернігівській області введено відповідні обмежувальні заходи. Як повідомили в Генштабі, пожежа почалася після чотирьох зафіксованих вартовими вибухів на території арсеналу.
На території складів 6-го арсеналу Міністерства оборони зберігається переважно стрілецька зброя. Підірвано сховища 120-мм мінометних мін, 122-мм гаубичних снарядів, 125-мм танкових снарядів і 122-мм реактивних снарядів "Град". ДСНС повідомила про 88 тис. тонн боєприпасів на складах біля Ічні, в Генштабі цю цифру спростували.
За даними Міністерства охорони здоров'я, в результаті вибухів на складі боєприпасів під Ічнею з районної лікарні міста евакуювали 163 пацієнтів.
Служба безпеки України розслідує кілька версій пожежі на території складських приміщень біля смт Дружба, зокрема, диверсію.
Військова прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом вибухів під Ічнею. Провадження розпочато за ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України ("Недбале ставлення військової службової особи до служби, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене в умовах особливого періоду, крім воєнного стану), за що передбачено покарання у вигляді позбавлення волі терміном від п'яти до семи років.
та да...
опыта вам не занимать !!!
А почему не с карманов Порошенко, Муженко, Полторака, Грицака ....
Они вполне могут покрыть эти издержки.... - это же была их ответственность..., почему платить должны мы?
Если по твоей вине что то ломается на предприятии с тебя вычитывают стоимость... - почему здесь не так?
берём у кого ближе !!!