10042 відвідувача онлайн

Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ

Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ

Синод Вселенського Патріархату визнав предстоятелів УПЦ КП і УАПЦ канонічними.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на грецьке видання Оrthodoxia.info.

Згідно з отриманою інформацією з джерел видання, Синод Вселенської Патріархії ухвалив рішення про відновлення канонічного статусу Предстоятелів УПЦ КП Філарета (Денисенка) і УАПЦ Макарія (Малетича).

Обидва Предстоятелі направили Вселенському Патріарху свої прохання, після чого було ухвалено таке рішення.

Однак, грецьке видання зазначає, що деталі й умови такого кроку поки невідомі.

Топ коментарі
+71
Синод Вселенского патриархата признал каноничность УПЦ КП и УАПЦ - Цензор.НЕТ 1633
показати весь коментар
11.10.2018 15:50 Відповісти
+55
УРА!!!
показати весь коментар
11.10.2018 15:47 Відповісти
+53
Мацкавитские гапоны и их почитатели- пожалуйста нах с УКРАИНЫ!!!! и притом бегом!
показати весь коментар
11.10.2018 15:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Ой, та це ж не прикрита русофобія )))
Дай Бог, щоб все дійшло до логічного та справедливого завершення !!!
показати весь коментар
11.10.2018 16:48 Відповісти
Если Константинополь признал каноничность предстоятелей церквей, следует то что они служат в каноничной церкви. Что бы постороить дом надо сначала сделать фундамент, так и здесь!
показати весь коментар
11.10.2018 16:50 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 6962
показати весь коментар
11.10.2018 16:51 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 3638
показати весь коментар
11.10.2018 16:52 Відповісти
Всім попочєкістам мрскпархату негайно копняка в кобчик і нах на Запорєбрік.
показати весь коментар
11.10.2018 16:53 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 8136
показати весь коментар
11.10.2018 16:54 Відповісти
несколько часов не заходил на цензор и почуял чтото неладное. Из монитора начало вонять гарью. Но монитор дорогой 25". И тут я понял. что этот смрад исходит от самоподрывов мордовских пердаков.
показати весь коментар
11.10.2018 17:07 Відповісти
День предоставления томаса,необходимо сделать официальным государствеными праздником!Для закрепления ЭФФЕКТА!!!
показати весь коментар
11.10.2018 17:09 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 7344
показати весь коментар
11.10.2018 17:13 Відповісти
Сколько верёвочке не виться, а конец - в рот! )))
Кирилло-владимирское духовное порабощение накрылось медным тазом... Аминь!
показати весь коментар
11.10.2018 17:16 Відповісти
20 лет он прожил под анафемой!!! и дождался!!
показати весь коментар
11.10.2018 21:37 Відповісти
а святые отцы, оказывается зачетные троли )))) браво ))) полыханием кацапских пердаков удовлетворен ))
показати весь коментар
11.10.2018 17:17 Відповісти
на мокшанських болотах потоп... русиш швайне уперед на свої землі, на рідну калиму))
показати весь коментар
11.10.2018 17:17 Відповісти
там не потоп, а пожар ! ягель на болотах воспламенился от взрыва пуканов, и несчастная собака баскервилей воет, потому что ее поймал актер панин.
показати весь коментар
11.10.2018 17:22 Відповісти
Не каждый пес доплывет до середины реки, где купаеся панин.
показати весь коментар
11.10.2018 18:40 Відповісти
Я очень рад за своего земляка патриарха Филарета! Верю,что на нашей с ним родине ,в селе Благодатном,Амвросиевского района,Донецкой области ,благодарные потомки установят ему памятник ,как одному из создателей независимой УКРАИНСКОЙ церкви!
показати весь коментар
11.10.2018 17:20 Відповісти
Каноническая УПЦ КП - это уже победа. Миллионы православных, брезгующих ходить в храмы подмосковной церкви, отказывающейся отпевать украинских героев, а в "неканонические" храмы УПЦ КП не ходящие из боязни московского проклятия, наконец-то обрели уверенность в чистоте своих обрядов. Аминь!
показати весь коментар
11.10.2018 17:22 Відповісти
Признание канонического статуса двух священников еще не означает признание таковыми самих церквей.
показати весь коментар
11.10.2018 18:32 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 8379
показати весь коментар
11.10.2018 17:25 Відповісти
От Чукотки до Москвы,
Взрывы сильные слышны
- Это полыхнули жопы,
Их поджёг Константинополь.

Очень злятся на России,
Всё теперь наоборот:
Центр Руси вернулся в Киев
После рашенских болот.
показати весь коментар
11.10.2018 17:29 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 146
показати весь коментар
11.10.2018 17:38 Відповісти
Вітаю всіх з цією історичною подією!В самого дух перехвачує,однак треба трохи заспокоїтися і спробуваати тверезо розсудити.Отже з сьогоднішнього дня УАПЦ і УПЦКП всім світовим православ'ям визнані КАНОНІЧНИМИ!!!Це ПЕРЕМОГА! Однак це лише початок.Далі мяч перекинутий на поле України.Тепер має відбутися обєднавчий зїзд двох церков і можливо частини тих єпископів з МП які побажають влитися в Помісну Церкву.На зїзді обирають предстоятеля і тільки тоді Варфоломій за Законом дає вже новому предстоятелю ТОМОС. От в цьому і вся проблема.Дуже боюся що спрацює вікова трагедія "Два Івани-три гетьмани". Вже вчора Євстратій заявив що вони,тобто КП буде висувати на предстоятеля Філарета і в цьому є величезна небезпека що святі отці не дійдуть згоди.Є кілька причин,про них не буду.Філарету треба самому відхилити свою кандидатуру і запропонувати когось іншого,того ж Євстратія.Тоді можливий конценсус
показати весь коментар
11.10.2018 17:47 Відповісти
Когда вы уже читать научитесь полностью что пишут.
"Синод Вселенской Патриархии принял решение о возобновлении канонического статуса Предстоятелей УПЦ КП Филарета (Денисенко) и УАПЦ Макария (Малетича).
Оба Предстоятеля направили Вселенскому Патриарху свои просьбы, после чего было принято такое решение.
Однако, греческое издание отмечает, что детали и условия такого шага пока неизвестны.Источник: https://censor.net/n3090899 Читаете только заголовки! "
показати весь коментар
11.10.2018 18:09 Відповісти
Томос передбачає створення ЄДИНОЇ української церкви...Але саме наданням канонічності УАПЦ і УПЦ КП томос навпаки віддалився...Їм зараз треба об"єднатись,визначити підлеглість,старшинство,поділити приходи,вірних...Як ви собі то уявляєте,знаючи поговірку "два українці - три гетьмана"?..А є ще католицька церква,є ще і грекокатолицька церква,яким начхати на ті Собори і які тільки і чекають,щоб щось урвати в тій заварушці...І є ще і московський патріархат,який теж вставить свої п"ять копійок...Він нікуди з України не піде,на це марно сподіватись,а якщо і піде,то тут же повернеться...вже не сам...І ще вам усім нагадаю,що власне томос - це звичайнісінька піар акція Порошенка...А всі піар акціі - дуже короткочасні...
показати весь коментар
11.10.2018 17:50 Відповісти
Отнють. Что бы создавать новую Церкву, нужна база. База сформирована на основе двух существующих церквей. Епископат будет определён ими. Теперь именно эта основа соберёт всеУкраинский собор, для выборов митрополита. Хотя, его могут назвать патриархом, как это сейчас модно...
показати весь коментар
11.10.2018 18:36 Відповісти
теперь рпц - это самосвяты, самоверы, самодуры....
показати весь коментар
11.10.2018 18:02 Відповісти
Для зрадофилов зрада во всем, что делает нынешняя власть. А для Украины это неоценимая победа. Это же как дважды два. Или может фсбегундяи рогом упирались против Томоса от большой любви к Украине?
показати весь коментар
11.10.2018 20:00 Відповісти
кирилл у Филарета будет просить томос для рпц...
показати весь коментар
11.10.2018 18:08 Відповісти
Томос є, а в кацапів ракета тю-тю. Good👍!!!
показати весь коментар
11.10.2018 18:11 Відповісти
Це поки що не томос, а визнання законності Константинополем тих українських релігійних організацій, з яких, після надання томосу, повинна бути створена Єдина Українська Помісна Православна Церква.
Крок важливий, але ще рано відкорковувати шампанське.
показати весь коментар
11.10.2018 18:17 Відповісти
https://www.facebook.com/kovalenkogeorge?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARBI9DgWpJMv3Td0qj0U_0ZZQ5SqmuHj0QOeIA9lviqsK-Rr8C_CW-qBSPazBY9-ZUUg6bY8SLBlsYqA&hc_ref=ARSwfpbJzjUkt20kGYPeb73zSE2p9huqYDACW_dnTmPcPGvPg5npMkVbqRHfS64wqXo&fref=nf Георгій Коваленко

https://www.facebook.com/kovalenkogeorge/posts/2146193615413129 3 ч. ·

За півгодини прямий ефір на UA:ПЕРШИЙ про рішення, яких ще немає. Цікаво буде, якщо інформація з'явиться під час ефіру Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 2148
https://www.facebook.com/# Показать перевод
показати весь коментар
11.10.2018 18:14 Відповісти
Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 6182http://ateisti.ru/rpc-nazvala-vojnu-s-ukrainoj-svyashhennoj.html РПЦ наз Синод Вселенського Патріархату визнав канонічність УПЦ КП і УАПЦ - Цензор.НЕТ 8823http://ateisti.ru/rpc-nazvala-vojnu-s-ukrainoj-svyashhennoj.html вала войну с Украиной «Священной» | Я верую
показати весь коментар
11.10.2018 18:21 Відповісти
Заварюємо каву. Далі буде. Чекаємо.
показати весь коментар
11.10.2018 19:19 Відповісти
*****, опять ЗРАДА от пороха, все падла слил *****)))))))))
показати весь коментар
11.10.2018 19:20 Відповісти
не зрада, зрадище - дайте дух перевести!...
показати весь коментар
11.10.2018 19:56 Відповісти
Так агент кремля, ***... Пуйло и порох два " близнеца-братья"... Молчат троляки-зрадофилы, методичку не подвезли свеженькую🙂
показати весь коментар
11.10.2018 20:04 Відповісти
Давно не было такой позитивной новости! Очень давно! Спасибо!
показати весь коментар
11.10.2018 19:55 Відповісти
Ха, получается наш папик наконец-то щас официально станет папиком всея Руси?! Я верно понимаю? Гундяй-собака, теперь не будет патриархом Руси, а только всея мордвы?Бугага !
показати весь коментар
11.10.2018 20:14 Відповісти
Вітаю, це справжнє свято! А на Кирила потрібно накласти анафему
показати весь коментар
11.10.2018 20:14 Відповісти
Да!И Кирилл потом будет патриарх всея чертей, все как и положено
показати весь коментар
11.10.2018 20:17 Відповісти
Похоже томос для церкви это единственный плюс с деятельности шоколадки на посту президента, как бы я не ненавидел этого жидовского ублюдка, но тут нужно быть ему благодарным.
показати весь коментар
11.10.2018 20:37 Відповісти
Сторінка 3 з 3