10450 відвідувачів онлайн
2 288 27

Шість політичних партій отримали 128 млн грн держфінансування на 4 квартал, - НАЗК

Шість політичних партій отримали 128 млн грн держфінансування на 4 квартал, - НАЗК

Національне агентство з питань запобігання корупції розподілило близько 128 млн гривень з державного бюджету на фінансування статутної діяльності 6 політичних партій в IV кварталі 2018 року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАЗК.

Політична партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" отримає кошти в сумі 32,6 млн грн, політична партія "Народний фронт" - 33 млн грн, політична партія "Опозиційний блок" - 14 млн грн, "Радикальна партія Олега Ляшка" - 11, 1 млн грн, політична партія "ВО "Батьківщина"- 8,5 млн грн. Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" отримає 16,4 млн грн, а також додатково 12,8 млн грн за дотримання передбаченого законодавством гендерного принципу.

Загальна сума державного фінансування на 2018 рік, розподілена між політичними партіями, становить 513,7 млн ​​грн. Національне агентство перераховує кошти на рахунки кожної партії щоквартально.

У НАЗК нагадують, що право на фінансування у 2018 році отримали партії, які на останніх парламентських виборах в 2014 році отримали не менше 5% голосів виборців.

Після наступних парламентських виборів будуть фінансуватися всі партії, які отримали не менше 2 відсотків голосів виборців.

Топ коментарі
+7
нормально так...
"пустячок"...а приятно..
на партии - миллионы
на компенсацию жилья нищебродам-миллионерам - миллионы
на зарплаты-премии-доплаты-приплаты-отпускные-проездные-оздоровление - миллионы
на содержание и обслуживание луноликих - миллионы
меня гнетут смутные сомнения... а надо ли оно нам?
показати весь коментар
12.10.2018 23:44 Відповісти
+6
Уроды !
показати весь коментар
12.10.2018 23:47 Відповісти
+5
Ну за кого проголосовали тех и кормим. Перед следюющими выборами забери у бабушки паспорт!
показати весь коментар
13.10.2018 00:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Йульке перепало меньше всего. Возьмет рейтингами
показати весь коментар
12.10.2018 23:34 Відповісти
Интерестно. В Германии тоже есть финансирование политических партий от государства? А в США ?
показати весь коментар
12.10.2018 23:41 Відповісти
Если интересно то гугл в помощь. И нам расскажешь!
показати весь коментар
12.10.2018 23:43 Відповісти
Ни в Германии ни в США ничего подобного нет
показати весь коментар
12.10.2018 23:44 Відповісти
Ты уверен или это твои хотелки?
показати весь коментар
12.10.2018 23:45 Відповісти
Займись самообладанием или погугли на крайняк
показати весь коментар
12.10.2018 23:47 Відповісти
Финансовая арифметика

Политические партии ФРГ получают деньги из нескольких источников. Во-первых, это членские взносы. Партийцы, однако, вносят в казну родной организации, как правило, менее трети суммы, необходимой для их политической деятельности.

Примерно столько же они получают из государственного бюджета в соответствии с упомянутым законом о партиях. Формула расчета довольно сложная, она учитывает успехи на выборах, а также щедрость членов и спонсоров партий.

Средства из бюджета выплачивают только тем партиям, которые получают на общефедеральных выборах не менее половины процента голосов. При этом первые четыре миллиона избирателей "стоят" по 85 центов каждый, остальные - по 70 центов. Кроме того, к каждому евро, который вносит член партии в ее кассу, и к каждому, пожертвованному со стороны, государство доплачивает еще по 38 центов - до разумного, разумеется, предела, каковым считаются 3300 евро в месяц с физического лица.

Достали уже Имбицылы!
показати весь коментар
12.10.2018 23:49 Відповісти
думал хоть не ленивый человек, а оно говном тупорылым оказалось. Фе, #Іди_в_сраку.
показати весь коментар
13.10.2018 09:17 Відповісти
А кто банковал? В смысле смету составлял по количеству едоков---что ли?
показати весь коментар
12.10.2018 23:42 Відповісти
Ну да. Сколько в верховной раде столько и денег!
показати весь коментар
12.10.2018 23:44 Відповісти
Театр абсурда трудится без каникул. Зловонный фронт, рейтинг которого - смотреть смешно, получает больше всех
показати весь коментар
12.10.2018 23:46 Відповісти
это спасибо тем баранам, которые повелись на кролика
показати весь коментар
13.10.2018 02:20 Відповісти
нормально так...
"пустячок"...а приятно..
на партии - миллионы
на компенсацию жилья нищебродам-миллионерам - миллионы
на зарплаты-премии-доплаты-приплаты-отпускные-проездные-оздоровление - миллионы
на содержание и обслуживание луноликих - миллионы
меня гнетут смутные сомнения... а надо ли оно нам?
показати весь коментар
12.10.2018 23:44 Відповісти
Можливо, що так не треба робити. Зараз лише виконується закон, змінити який пропонували лише у частині зменшення до 2% голосів виборців за партії, що будуть фінансуватися.
показати весь коментар
12.10.2018 23:52 Відповісти
чомусь дуже б хотілось, щоб такі витрати фінансувались по залишковому принципу
тобто, спочатку - військо, лікарі, вчителі, бюджетники, хворі, діти, пенсіонери...борги...а ось нарешті і інші...захребетники... (розумію, що насмішу Вас...такого ніколи не буде)
ну, дуже вже великі і не контрольовані витрати...на вітер (просто шкода)
показати весь коментар
13.10.2018 00:01 Відповісти
Уроды !
показати весь коментар
12.10.2018 23:47 Відповісти
Шість політичних партій отримали 128 млн грн держфінансування на 4 квартал, - НАЗК - Цензор.НЕТ 6402
показати весь коментар
12.10.2018 23:54 Відповісти
прикольно, мы еще и кормим эту камарилью из руссоблока и партии геев....
показати весь коментар
12.10.2018 23:58 Відповісти
Ну за кого проголосовали тех и кормим. Перед следюющими выборами забери у бабушки паспорт!
показати весь коментар
13.10.2018 00:14 Відповісти
...дійсно,навіщо нам кваліфіковані лікарі,краще тримати ціх держиморд...! - https://puer.click/top/%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%87-%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8B-%D0%BC%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D1%81%D0%B5-%D1%83%D0%B5%D0%B7%D0%B6/ ГЛАВВРАЧ БОЛЬНИЦЫ МЕЧНИКОВА: ВСЕ УЕЗЖАЮТ В ПОЛЬШУ, ЧЕХИЮ. КАЖДЫЙ ДЕНЬ МЫ ПОДПИСЫВАЕМ ЗАЯВЛЕНИЕ ВРАЧЕЙ ОБ УХОДЕ (ВИДЕО)

Шість політичних партій отримали 128 млн грн держфінансування на 4 квартал, - НАЗК - Цензор.НЕТ 9946
показати весь коментар
13.10.2018 01:33 Відповісти
у сожалению пахать за жкх и на еду для соевых не хочет никто
показати весь коментар
13.10.2018 08:47 Відповісти
Уроды, лучше бы детям отдали!
показати весь коментар
13.10.2018 07:34 Відповісти
Сытые, жадные, наглые, ненажерливые свиньи у гос. кормушки. А со следующего года их будет ещё больше, потому что десятки и сотни миллионов уже будут получатт и те, кто на выборах набрал не 5% как сейчас, а 2%!!! Ось так вони працюють на себе, на свої кішені, *********** лише ті закони, які вигідні саме їм. Негодяи бессовестные.
показати весь коментар
13.10.2018 08:07 Відповісти
я рад что моих денег там нет!!!
я не хоу соджжержать поблоки панамских патриотов и антинародный фронт!!!
показати весь коментар
13.10.2018 08:42 Відповісти
не ругайте депутатов всуе. ну не виновато стадо а виноваты пастухи. центр управления коррупцией и вообще бардаком в украине - НА БАНКОВОЙ.
показати весь коментар
13.10.2018 09:07 Відповісти