Розрив РПЦ зі Вселенським Патріархатом означає припинення співслужіння між священиками і єпископами, - УПЦ МП

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі Громадського ТБ повідомив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП архієпископ Климент.
На запитання ведучого, що у практичному сенсі означатиме рішення Синоду РПЦ, Климент відповів:
"Найперше це пов’язано з припиненням євхаристійного спілкування, тобто співслужіння між священниками, між єпископами. Це можливо найболючіший із тих наслідків, які має це розділення, тому що Господь заповідав нам єдність… Але дії Константинопольської церкви були абсолютно свідомі, і звичайно, що Патріарх Варфоломій і найяскравіші представники Константинопольської патріархії розуміли наслідки своїх дій. Вони розуміли, що порушення канонічного права обов’язково призведе до розриву євхаристійного спілкування. І в той же час вони свідомо йшли на це", — заявив Климент.
"Я думаю, що коли буде реакція помісних православних церков, вони (Константинополь, ред.) відчутно зрозуміють наслідки свої рішень", — додав Климент.
Так, 14 вересня на позачерговому Синоді Російської православної церкви в Москві було ухвалено офіційну заяву, в якій сказано, що в разі продовження "антиканонічної діяльності Константинопольського патріархату на території Української православної церкви" РПЦ "буде змушена" розірвати євхаристійне спілкування.
почему деньги от верующих украинцев, отправляются в страну, которая украинцев убивает уже 4 ГОДА?!....