9211 відвідувач онлайн

Санкції Росії проти України не мають нічого спільного з міжнародним правом, - МЗС

Санкції Росії проти України не мають нічого спільного з міжнародним правом, - МЗС

Міністерство закордонних справ вважає введення Росією санкцій проти фізичних та юридичних осіб України продовженням агресії.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві відомства, передають Українські Новини.

"У Міністерстві закордонних справ України розцінюють введення Кремлем так званих санкцій проти фізичних та юридичних осіб України як продовження агресії. Виправдання державою-агресором своїх дій є надуманими і маніпулятивними, а самі "спеціальні економічні заходи" не мають нічого спільного з міжнародним правом", - сказано в ньому.

У заяві наголошується, що міжнародні санкції щодо Росії стали реакцією на збройну агресію проти України і не можуть бути скасовані після безумовного та остаточного припинення російської незаконної окупації Криму, міста Севастополя, частини території Донецької і Луганської областей.

У відомстві наголошують, що держава буде приймати всі необхідні заходи для захисту інтересів українських юридичних і фізичних осіб як в межах національного законодавства, так і з використанням інструментів міжнародного права.

1 листопада Росія ввела санкції проти 322 фізичних і 68 юридичних осіб України.

Ні Порошенко, ні його компанії в санкційний список не включені.

Топ коментарі
+9
Санкции России против Украины не имеют ничего общего с международным правом, - МИД - Цензор.НЕТ 4980
показати весь коментар
01.11.2018 23:08 Відповісти
+9
Самое мощное что можете сделать - сделать так, чтобы ни один парашиный товар в Украине не продавался и бизнес не велся.. Все эти их сети рыгаловки-кафе, товары в магазинах и прочая должны быть изгнаны как чума, когда вы уже поймете это??
показати весь коментар
01.11.2018 23:11 Відповісти
+8
Автор: ПОЧЕМУ Новость:

НЕСОМНЕННО АМЕРИКАНЦЫ ОСВОИЛИ НОВЫЕ СЕКРЕТНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ ПО ОБНАРУЖЕНИЮ РОСИЙСКИХ АПЛ В ЛЮБОЙ ТОЧКЕ ОКЕАНА, НО ДО ПОРЫ ДО ВРЕМЕНИ ОНИ НЕ СООБЩАЛИ ОБ ЭТОМ. МНЕ НЕ СОВСЕМ ПОНЯТНО, ПОЧЕМУ ОНИ ИМЕННО ТЕПЕРЬ РЕШИЛИ ВЫЛОЖИТЬ НА СТОЛ КАРТЫ. МОЖЕТ БЫТЬ , ЧТОБЫ ВОВРЕМЯ ОСТАНОВИТЬ БЕСНОВАТОГО ПУТЛЕРА И ЕГО ***********? ПОКАЗАТЬ ЕМУ, ЧТО ВСЕ ЕГО КОРЯВЫЕ ПОНТЫ ИМ ИЗВЕСТНЫ И ЦЕНА ИМ НОЛЬ ЦЕЛЫХ ХРЕН ДЕСЯТЫХ?
показати весь коментар
01.11.2018 23:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Автор: ПОЧЕМУ Новость:

показати весь коментар
01.11.2018 23:11 Відповісти
Маас ква дайот адекватньій атвєт.Санкции России против Украины не имеют ничего общего с международным правом, - МИД - Цензор.НЕТ 691
показати весь коментар
01.11.2018 23:11 Відповісти
Санкції росії проти України це робота, яку виконують за нас. Міжнародне право тут взагалі не розглядалося.
показати весь коментар
01.11.2018 23:12 Відповісти
Клімкін, чого ти розкукарікався? Проти фірми РОШЕН санкцій же ж не ввели - бо Петя -"Свой в доску і до гроба"...
показати весь коментар
02.11.2018 00:33 Відповісти
підарок, а які санкції ввели в світі проти особисто х...ла?
показати весь коментар
02.11.2018 07:53 Відповісти
https://censor.net/user/86392 ведь тебе дело говорит ,прислушайся,глухарь...
показати весь коментар
02.11.2018 09:21 Відповісти
-«підарки» і «глухарі» Alexx Lexton і Гарик Карпушин я бачу, що у вас є змога видаляти мої коментарі. «»Пріблатньонниє».
Не хочу гадати що вас ріднить з Потрохом Офшорним (родинні, політичні, духовно-мафіозні зв'язки, чи паталогічна непорядність), але для особливо агресивно тупих (його адвокатів, адептів) розясняю наступне:
-Особисто проти Гідранта конституції санкції не ввели, як і «проти особисто х...ла» , бо президенти країн…
-Але є й «2-й список» - проти фірм «ненависних х…лу»… Так ось, фірма «РОШЕН» виявилася для х…ла настільки, романтичною, цікавою і симпатичною, «дари приносящою», що її в санкційний список не включили… А чому не включили? - нездогадатися можуть лише «підарки» і «глухарі»…
-А як сказав Коломойський про санкцйіні списки РФ: - Список редагувався на Банковій.
показати весь коментар
02.11.2018 11:06 Відповісти
Пардон,ты не глухарь,ты- тупарь,причем ************ *хитрожопый*
показати весь коментар
02.11.2018 11:15 Відповісти
Саме "************ и *хитрожопые* ненавидять і ігногрують все державно- українське... в т.ч. державну мову України... і "чистять на янгола" мафіозі, мародера і зрадника, геноцидника українців Головноторгуючого Україною - поца Пєца. Ви з його когорти.... Ви - ницість!

На цьому "переписку" з вами завершаю, бо ви ПРИМІТИВНІ гангстери. Ви мені нецікаві....
показати весь коментар
02.11.2018 11:37 Відповісти
коллаборант и высокооплачиваемый украиномовный предатель Родины, затули свою вонючую пельку и начинай потихоньку собирать вещи,если еще не выехал на мордовию пока...
показати весь коментар
02.11.2018 11:48 Відповісти
Что такое право? Даже международное...
Прав тот у кого больше прав...
показати весь коментар
01.11.2018 23:17 Відповісти
У кого больше, тот и пан? Это о чём?

https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiSsaHfj7TeAhWMtosKHeTKA8MQFjAAegQIBBAB&url=https%3A%2F%2Fotvet.mail.ru%2Fquestion%2F27446907&usg=AOvVaw1B9TBSYdTO_z5-r-IOKBAs
показати весь коментар
01.11.2018 23:20 Відповісти
Можливо цей пан живе у лісі по вовчим законам🤔
показати весь коментар
01.11.2018 23:24 Відповісти
Напишите в международное Спортлото...
показати весь коментар
01.11.2018 23:30 Відповісти
Ви теж там працюєте🙄?
показати весь коментар
01.11.2018 23:33 Відповісти
"-А вы, оказывается, бесчестный человек, Маргадон.
-Конечно. Если бы я был честный человек, сколько народу бы в Европе полегло."
Санкції Росії проти України не мають нічого спільного з міжнародним правом, - МЗС - Цензор.НЕТ 6134
показати весь коментар
01.11.2018 23:29 Відповісти
А вот теперь - "классуха" -- если "Рассея" "гладит" значит, "свой пацан".... Если "казёл" - козлят... Как "красиво они нам это всё распределили...Правда, этот "расклад" - не остаточен...
показати весь коментар
01.11.2018 23:57 Відповісти
Це було би так, якщо до росії була би довіра. Поки це має вигляд трактора, яким чавлять помідори.
показати весь коментар
02.11.2018 00:08 Відповісти
Так тут и весь "цимес" - России никто не верит...
показати весь коментар
02.11.2018 01:22 Відповісти
Не нужно путать Украину и колаборантоа, имеющих денежние счета и бизнес в стране агрессора
показати весь коментар
02.11.2018 00:06 Відповісти
Неужели петины шоколадки запретили? Фу, показалось. Липецкого ворюгу палят.
показати весь коментар
02.11.2018 00:50 Відповісти
а що він вкрав?
показати весь коментар
02.11.2018 07:55 Відповісти
4 роки вкрав у майбутнього розвитку країни, революцію вкрав, гроші з Ахметовим вкрав на Ротердамі і інших оборутках, життя сотен тисяч ненароджених дітей від зубожіння людей. Ще?
показати весь коментар
02.11.2018 08:06 Відповісти
ідіот?
показати весь коментар
02.11.2018 17:33 Відповісти
По суті є що сказати? Бурсу хоч закінчив, тролю?
показати весь коментар
03.11.2018 14:54 Відповісти
якщо у мене були сумніви щодо тебе, то всі розвіялись
показати весь коментар
03.11.2018 20:30 Відповісти
а шо так все возбудились из за етих санкций?
а то шо кацапня уже вот 5й год как напала и воюет с Украиной никто не забыл?
показати весь коментар
02.11.2018 01:43 Відповісти
+ много ! пуйло уже почти 5 лет ведёт ВОЙНУ, а они из-за каких-то "санкций" переживают. Давно пора отвыкать от торговли с агрессором.
показати весь коментар
02.11.2018 08:56 Відповісти
показати весь коментар
02.11.2018 05:09 Відповісти
"Тебя, дядя, хер поймешь: то я большая, то я маленькая..." (с)

Если санкции = голая задница против ежей, какое тогда "продолжение агрессии"? Что за нытье?
показати весь коментар
02.11.2018 10:16 Відповісти