4856 відвідувачів онлайн

Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією"

Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією"

Тимошенко говорить про прагнення об'єднати всі демократичні сили. Садовий вважає, що вона намагається завоювати симпатії львів'ян.

2 листопада лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час прес-конференції у Львові заявила про відкритість до співпраці з музикантом, громадським діячем Святославом Вакарчуком, лідером партії "Громадянська позиція" Анатолієм Гриценком і партією "Самопоміч", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу "Батьківщини".

"Ми готові до співпраці з партією "Самопоміч", зі Святославом Вакарчуком, якщо він піде у політику, з партією Анатолія Гриценка. Ми прагнемо об’єднати в роботі на Україну всі демократичні сили. Ми прагнемо створити спільну, сильну національну команду з правильною стратегією та з результатом, який буде не на папері, не у звітах, не в пропагандистських сюжетах, а так, щоб люди відчули на власному досвіді, що країна змінюється", – заявила Тимошенко.

На думку політика, її команда "здобуде перемогу і на президентських, і на парламентських виборах".

Лідер партії "Самопоміч", мер Львова Андрій Садовий не оцінив пропозицію Тимошенко. Її слова політик назвав політтехнологією, спрямованою на завоювання симпатій львів'ян.

"Заява Тимошенко - звичайна технологія, спрямована на те, аби здобути симпатії львів‘ян. Хід думок Юлії Володимирівни простий - у Львові треба говорити хороші слова про мера Садового, за якого голосують львів’яни, і Вакарчука, якого люблять як громадського діяча і співака. Жодної щирості тут немає. Пані Тимошенко, насправді все просто. Люди хочуть справжніх змін, а не повернення старих схем", - написав Садовий у Facebook.

Раніше Тимошенко, Гриценко і Садовий заявили про намір брати участь у президентських виборах, які відбудуться наприкінці березня наступного року. Для Тимошенко і Гриценка це буде третя спроба завоювати пост президента, для Садового - перша. Серед ймовірних кандидатів також відомий співак Святослав Вакарчук, який поки не заявляв прямо про свою участь.

Згідно з опитуванням, проведеним у першій половині жовтня, якби вибори президента України проводилися на наступному тижні, то за Тимошенко проголосували б 13,4% від загальної кількості опитаних і 18,9% від тих, хто визначився і голосуватиме, за Гриценка - 7 % і 9,9%, за Вакарчука - 4,9% і 7%. Лідера "Самопомочі" Андрія Садового в цьому рейтингу немає.

Топ коментарі
+58
За власть Юля готова сотрудничать хоть с дьяволом.
показати весь коментар
02.11.2018 22:48 Відповісти
+51
С токсичной бабкой никто не хочет иметь дел. Даже такие политические ничтожества, как Гриценко и Садовый.
показати весь коментар
02.11.2018 22:47 Відповісти
+43
А петя лизавший штиблеты всем начиная от чучмы и работавший у овоща,кто тогда))))
показати весь коментар
02.11.2018 22:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 9 з 9
Думаю, что этот шнырь пейсатый, готовит громадную кучу говна и через 3-4 месяца начнёт бросать его на вентилятор! Ото вони будет...
показати весь коментар
03.11.2018 20:10 Відповісти
https://www.facebook.com/petroporoshenko/?__tn__=%2CdkCH-R-R&eid=********************************************************************************&hc_ref=ARRrLiDo-5COJP_V5XZ-8tIlk8lb_aFzrC2VrvbiWBWgIECPviUhwoG7hDgAVhjDcuw&fref=nf&hc_location=group Петро Порошенко

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/340085483235860/ 31 жовтня о 19:02

Зобов'язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпортного газу Україна взяла у 2008. Відповідний меморандум з МВФ був підписаний 31 жовтня. Дивно, що опозиція не святкує. Фонд тоді очолював Домінік Стросс-Кан, а хто на той час був прем'єр-міністром? «Шерше ля фам», як кажуть французи.
показати весь коментар
03.11.2018 20:54 Відповісти
Как только люди получат за газ бумажки, сразу и рейтинг гаранта накроется.
показати весь коментар
03.11.2018 19:36 Відповісти
ПРоходимцы,Барыги Рыги с Аналами - только ПРи одном упоминании Юлька, начинают кипятком сцать и это не может не радовать..!
показати весь коментар
03.11.2018 19:44 Відповісти
тимоха готова сотрудничать со всеми, начиная с пуКина и заканчивая зелененьким.
показати весь коментар
03.11.2018 20:20 Відповісти
Баба Йуля готова признатись що саме вона збила кацапського пілота за завданням Ердогана, і що власноруч пошкодила кримський міст, АБИ ПУСТИЛИ ДО БУЛАВИ!!
показати весь коментар
03.11.2018 20:31 Відповісти
Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією" - Цензор.НЕТ 1655
показати весь коментар
03.11.2018 20:32 Відповісти
Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією" - Цензор.НЕТ 2162
показати весь коментар
03.11.2018 20:33 Відповісти
Фотошоп....
показати весь коментар
03.11.2018 20:48 Відповісти
Фотошоп! Явно же видно.
показати весь коментар
04.11.2018 18:52 Відповісти
В каком году фотка сделана?
http://ukaz.com.ua/advokat_po_semeinim_delam_kiev/
показати весь коментар
03.11.2018 20:53 Відповісти
Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією" - Цензор.НЕТ 4354
показати весь коментар
03.11.2018 20:58 Відповісти
А сколько платят то? Если не секрет?
показати весь коментар
03.11.2018 21:35 Відповісти
А сам за сколько потеешь?
показати весь коментар
04.11.2018 00:34 Відповісти
Тимошенко, Порошенко, Бойко, Ляшко .... заявили, что готовы сотрудничать со следствием и перевести свои капиталы в бюджет Украины
показати весь коментар
03.11.2018 21:02 Відповісти
Подождем до конца ноября, когда принесут платежки за газ, воду и тепло! Представляю у сколькоих пенсионеров сердце не выдержит только от одного взгяда на них!
показати весь коментар
03.11.2018 21:12 Відповісти
Пани Тимошенку пора отправлять в политический климакс... -- это женское -- от него не сбежишь.
Девка, конечно, красиво погуляла -- и даже, где-то и кому-то пользу принесла -- но остальным многим не успела...*)
показати весь коментар
03.11.2018 21:32 Відповісти
Можна скільки завгодно сперечатися про ставлення львів'ян до ВО Батьківщина, але 26 жовтня фракція цієї партії у Львівській обласній раді в повному складі саботувала голосування про надання статусу учасників бойових дій священикам (капеланам), які брали участь в АТО на території Донецької та Луганської області. За відповідне звернення проголосували 44 депутати.
На своїй прес-конференції отці та капелани подякували представникам депутатського корпусу, однак наголосили, що навіть у Львові, обласній раді є ті, хто не підтримує українських капеланів.
Думаю, що щесь додати до цього буде зайвим....
показати весь коментар
03.11.2018 21:39 Відповісти
Гриценко наверное, остальное совсем

если он конечно не будет договариваться с тимошенками и тд
показати весь коментар
03.11.2018 22:05 Відповісти
Аналогичных ботов и у Порошенко тут уйма, а по факту подержки населения у него 0
показати весь коментар
03.11.2018 22:44 Відповісти
По факту нам скажет ЦВК, пока это всё лишь фантазии
показати весь коментар
03.11.2018 22:46 Відповісти
А ******** уже сняли с цвк? Или там новый будет?)
показати весь коментар
03.11.2018 22:49 Відповісти
У ваныневарофки тоже "рейтинг" только на бумаге...
А как кого ниспроси - вертели они и её и пороха на одних и техже органах...
показати весь коментар
04.11.2018 00:37 Відповісти
люмпени тімашенки це організми з найнижчої ступеньки піраміди Маслоу
показати весь коментар
03.11.2018 23:10 Відповісти
Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією" - Цензор.НЕТ 9176
показати весь коментар
04.11.2018 02:49 Відповісти
навряд чи получится співпраця з садовим і славіком співуном, бо в Качанівці ця колабораціонистка сидітиме в одиночному карцері
показати весь коментар
03.11.2018 23:07 Відповісти
І за що ж її саджати?
показати весь коментар
03.11.2018 23:48 Відповісти
ХАХАХА...))))
показати весь коментар
04.11.2018 00:38 Відповісти
баба йуля з ким завгодно аби б при владi залишитися!!! успокойся комсомолка иди внуков няньчить и тыиуже все попробовала и тебя попробовали. ну не подходишь ты Украине и ничего не умеешь корме как срач сеять!!
показати весь коментар
03.11.2018 23:43 Відповісти
Ну так вся мерзота крадійська і шпигунська проти Юлі, тому і срач
показати весь коментар
03.11.2018 23:50 Відповісти
сулима, може ти розповiси украiнцям на якi баблоси баба йуля проживаэ? чи цi руки нiчого не крали? напрчатку 2000-х паша лазоренко розповiв в американському судi як вы з командою (в яку входила токож твоя йуля) комуниздили грошi.
показати весь коментар
04.11.2018 00:07 Відповісти
Уже многие годы её поливают лайном,а Кучма и Янукович её сажали !!!

Я не уверен что буду за неё голосовать.Кто мне скажет где "ВАРОФКА" в офшорах прячет "награбленное"..., какой у неё бизнес...,если она хихикало с путином (её "другом") то почему он не дал команду овощу не трогать её... ???



Если откровенно - эта хрупкая, не молодая женщина, перенесшая тюрмы и гонения всех президентов ( и особенно демократов ющенка и рошена),заслуживает глубочайшего УВАЖЕНИЯ !!!







показати весь коментар
04.11.2018 06:16 Відповісти
Пуйло і дав вказівку янеку Юлю покарати, бо Юля хіхікнула пуйлу, охмурила його і він підписав кабальний для Росії договір, що тепер Раша платить нам за свій газ
показати весь коментар
04.11.2018 09:33 Відповісти
Самой значительной в этом списке является Юлия Тимошенко - безусловный лидер президентских рейтингов. Учитывая, что националисты подозревают её в наличии хороших отношений с Путиным, это ей настоящий подарок. Правда, националисты вполне могут счесть, что Путин, таким образом, выводит из под удара своего агента. Но на то они и националисты, чтобы жить в обстановке сплошной конспирологии.
В то же время, несмотря на наличие в списке многих депутатов от «Батькивщины», не затронуты ключевые лица избирательной кампании Тимошенко - Александр Абдуллин, Григорий Немыря, Иван Кириленко. С конспирологической точки зрения при формировании списка целенаправленно подыгрывали Тимошенко. Так, чтобы не создать проблем в ходе выборов.
Очень интересна позиция российской власти относительно группы «Приват», которая может поддерживать президентские амбиции Тимошенко. Санкции были введены против Геннадия Боголюбова, который занимался только банком (ныне национализированным) и никаких политических заявлений не делал. А вот Игорь Коломойский внимания удостоен не был, хотя на его счету и вооружение добробатов, и губернаторство, и оскорбления в адрес Путина… Последнее, кстати, могло быть и причиной невведения санкций - чтобы не выглядело как личная месть. Однако в списке полно пропагандистов, единственным достоинством которых и являются оскорбления в адрес российских руководителей, - сами по себе эти пропагандисты столь ничтожны, что только российские санкции оправдывают потраченные на них время и деньги.https://ukraina.ru/exclusive/20181101/1021631064.html

Читать далее: https://ukraina.ru/exclusive/20181101/1021631064.html
показати весь коментар
04.11.2018 11:42 Відповісти
Жєлєзний аргУмєнт на користь ВАНА ! Відразу відчувається непересічний досвід лохотронщиці і брехухи, якщо ВАНА зуміла розвести навіть такого пройдоху і брехуна, як Пуйло... Давай, Ваня, жгі ісчо.... Може ще щось цікавого про ВАНА дізнаємось..😁😁😁😁😁😁😁😁
показати весь коментар
04.11.2018 12:01 Відповісти
)) жаль гризодубо перелогинился. он знал, что надо во всеми этими прошлыми, сегодняшними и будущими делать.
показати весь коментар
04.11.2018 08:20 Відповісти
Скільки б тут позарєбрікові тролі і віброюльки не кричали "Халва!", в роті все рівно в них солодше не стане...😃😃😃
показати весь коментар
04.11.2018 11:53 Відповісти
Тимошенко заявила, що готова співпрацювати з Гриценком, Вакарчуком і "Самопоміччю", Садовий назвав її слова "політтехнологією" - Цензор.НЕТ 1051
показати весь коментар
04.11.2018 14:36 Відповісти
Цікаво, а Порошенко тут до чого? Тема то зовсім про інше звучить..😀😀😀
показати весь коментар
04.11.2018 15:05 Відповісти
Та цеж місцевий юлебот, він із самого ранку і до півночі "працює" тут, причому - роками
показати весь коментар
04.11.2018 23:56 Відповісти
Тимошенко предложила честный подход проукраинским политикам :договор о взаимном ненападении в первом туре выборов и безусловная поддержка кандидата, вышедшего во второй тур. Что тут могло не понравиться Садовому?
Побеждай в первом туре и избиратели "Батькивщины" поддержат тебя во втором туре президентских выборов. Это будет гарантированная победа антиолигархических и патриотических сил.
показати весь коментар
04.11.2018 15:22 Відповісти
Тимошенко і чесність?!.... Не смішіть мої капці. Та ВАНА самого пуйло з газовою угодою надурила, як каже ваня...😃 А ви про її чесноти щось тут ще згадуєте..😁😁😁
показати весь коментар
04.11.2018 15:33 Відповісти
Вор Янукович применял в пропаганде против Тимошенко штамп "юлькаворовкаукраланашеффсе". Брехун Пе-По пошёл по его стопам и порохоботы взяли на вооружение слоган "юлькабрехуха". Манафорт в тюрьме, но дело его живёт в Украине.
Грустно это, господа...
показати весь коментар
04.11.2018 15:54 Відповісти
Господа на Рашці сидять та щі лаптєм хлєбают.... Ну, а щодо чеснот Жюльки то вам там з запорєбріка мабуть видніше...😕😕😕
показати весь коментар
04.11.2018 16:56 Відповісти
А для чого вибирати тих, хто просидів 4 роки в парламенті,все байкотував,займався шкідництвом,все робив навпаки?А зараз чекає на реваншу?Прокляття вам за ваш блуд від людей,від цілої КРАЇНИ.
показати весь коментар
04.11.2018 19:00 Відповісти
1. Большинство "абынеюль" зашли под впн или являются жителями другой страны - это интересно и, конечно, не показатель "бота"...
2. Садовой вместо того, чтобы поблагодарить хоть кого-то, кто сказал о нем хорошо, после того мусорного коллапса, что он допустил во Львове, еще и возмущается.
3. Вакарчук - хорошо поет. Юлия Тимошенко, уверен, окажет всестороннюю поддержку развитию его творчества - это нормально, ведь украинцы действительно любят группу "Океан Эльзы".
4. Гриценко - ну, это Юлия Владимировна погорячилась - его разве что куда-то начальником военкомата ставить - и то, на взятках погорит. Может, на то и рассчет)
5. Все эти попытки политиков обсуждать заявы один одного не имеют ничего общего с тем, как они будут управлять страной. Садовой вон вместе со своей партией о чем говорили? Возьми и сделай. Где же дела? Фракция, как правило, голосует в унисон с БПП и НФ. Наделали...

Вывод. Хватит срача. Украинцы устали. Все те, кто хочет в кресло Президента, дайте свои реальные программы, хотя бы приближенные к "Новому курсу Украины" и тягайтесь не популизмом, а предложениями по развитию страны!
показати весь коментар
04.11.2018 19:01 Відповісти
С. Хмара (2010год): "А Тимошенко вообще должна исчезнуть с политической арены Украины. Юлия Владимировна в политике - это прямое препятствие к консолидации украинских патриотических сил. Она для того, чтобы колотить, имеет медийные и финансовые ресурсы и возможности. Тимошенко заманивает к себе политиканов и создает иллюзию наличия какой силы - лидера, который якобы борется за интересы государства. В действительности ее «борьбу за интересы Украины» нам придется еще долго кровью отплевывать." Вот вспомните хотя бы газовые соглашения, которыми Тимошенко подставила страну под риск банкротства. Их потом удачно использовали промосковские силы, чтобы развивать свою линию.Я хорошо знаю, кого насобирала Тимошенко в свою партию после того, как пришла к власти. Какая там только антиукраинская сволочь не оказалась! О чем мы говорим?»
Для подтверждения слов Хмары надо заметить, что например Портнов и Лебедев (министр обороны при Януковиче), находящиеся сейчас в розыске по причине открытых на людей Януковича криминальных дел, начинали свой путь в политике в Тимошенковской "Батькивщине".
показати весь коментар
11.01.2019 14:41 Відповісти
Сторінка 9 з 9