7973 відвідувача онлайн

Параметри миротворчої місії ООН на Донбасі погоджено приблизно на 30%, - Марчук

Про це він повідомив журналістам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Я представляю Україну ще в двох групах щодо Донбасу. Одна з них стосується мандата миротворчої місії ООН, який був би компромісним. Там не беруть участі ОРДЛО. Крім України та Росії, туди входять США, Велика Британія, Німеччина, фахівці ООН з миротворчих місій, Нідерланди. Остання зустріч відбулася в Братиславі. Ми там дійшли приблизно до 30% консенсусу, але це робочий рівень. Можливість просування з'явилася, коли сторони погодилися миротворчий процес розбити на 4-5 етапів", - повідомив він.

За його словами, у сторін є згода щодо тимчасових адміністрацій на Донбасі.

"Другий блок документів - це перехідні компоненти: перехідна юстиція, перехідні адміністрації, амністія, вибори. Там непросто, але за деякими точками щодо формування перехідних адміністрацій є згода. Наприклад, якщо взяти поетапне введення миротворців, то перший етап - це лінія фронту і нормалізація життя в прифронтовій зоні. У перехідних адміністраціях старшим може бути миротворець або за згодою, але обов'язково мають бути представники і з окупованої частини і з не окупованої", - сказав він.

Марчук додав, що найскладніша під час переговорів проблема - це недовіра сторін, яку потрібно долати усуненням мови ненависті серед політиків і ЗМІ.

Топ коментарі
+8
Марчук, перш за все, ґебня. І нічого доброго від нього для України чекати не треба.
показати весь коментар
08.11.2018 14:06 Відповісти
+3
"поэтапное", "вначале на линии разграничения"- так это и останется на одном этапе лет на 40, короче всё идёт к замораживанию. А оно нам надо? Полностью изолировать от нас этот дамбас, пусть живёт, как хочет.
показати весь коментар
08.11.2018 14:06 Відповісти
+3
т.е дедок Марчук это та фигура что будет определять%?
показати весь коментар
08.11.2018 14:13 Відповісти

Завантаження...