8087 відвідувачів онлайн

Параметри миротворчої місії ООН на Донбасі погоджено приблизно на 30%, - Марчук

Параметри миротворчої місії ООН на Донбасі погоджено приблизно на 30%, - Марчук

Представник України в підгрупі з питань безпеки Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з урегулювання ситуації на Донбасі (Україна - Організація з безпеки і співробітництва в Європі - Росія) Євген Марчук заявляє про те, що також представляє Україну в міжнародній робочій групі щодо узгодження параметрів уведення на Донбас миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй, і компроміс знайдено приблизно на 30%, після того, як сторони зійшлися на необхідності поетапного введення.

Про це він повідомив журналістам, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Я представляю Україну ще в двох групах щодо Донбасу. Одна з них стосується мандата миротворчої місії ООН, який був би компромісним. Там не беруть участі ОРДЛО. Крім України та Росії, туди входять США, Велика Британія, Німеччина, фахівці ООН з миротворчих місій, Нідерланди. Остання зустріч відбулася в Братиславі. Ми там дійшли приблизно до 30% консенсусу, але це робочий рівень. Можливість просування з'явилася, коли сторони погодилися миротворчий процес розбити на 4-5 етапів", - повідомив він.

За його словами, у сторін є згода щодо тимчасових адміністрацій на Донбасі.

"Другий блок документів - це перехідні компоненти: перехідна юстиція, перехідні адміністрації, амністія, вибори. Там непросто, але за деякими точками щодо формування перехідних адміністрацій є згода. Наприклад, якщо взяти поетапне введення миротворців, то перший етап - це лінія фронту і нормалізація життя в прифронтовій зоні. У перехідних адміністраціях старшим може бути миротворець або за згодою, але обов'язково мають бути представники і з окупованої частини і з не окупованої", - сказав він.

Марчук додав, що найскладніша під час переговорів проблема - це недовіра сторін, яку потрібно долати усуненням мови ненависті серед політиків і ЗМІ.

Топ коментарі
+8
Марчук, перш за все, ґебня. І нічого доброго від нього для України чекати не треба.
показати весь коментар
08.11.2018 14:06 Відповісти
+3
"поэтапное", "вначале на линии разграничения"- так это и останется на одном этапе лет на 40, короче всё идёт к замораживанию. А оно нам надо? Полностью изолировать от нас этот дамбас, пусть живёт, как хочет.
показати весь коментар
08.11.2018 14:06 Відповісти
+3
т.е дедок Марчук это та фигура что будет определять%?
показати весь коментар
08.11.2018 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Марчук авторитетный человек пенсионер. Но кто замерял проценты? Это типа как в рекламе стоматологов 87% рекомендуют Блендамёд........Бред
показати весь коментар
08.11.2018 13:55 Відповісти
Марчук, перш за все, ґебня. І нічого доброго від нього для України чекати не треба.
показати весь коментар
08.11.2018 14:06 Відповісти
К сожалению на ВСЁМ постсоветском пространстве КУЧА сексотов и агентов кгб.......И орать громче всех Слав Украине и вышиванка это только прикрытие. Одна Фарион и Тягнибок чего стоят.....
показати весь коментар
08.11.2018 14:10 Відповісти
т.е дедок Марчук это та фигура что будет определять%?
показати весь коментар
08.11.2018 14:13 Відповісти
вот и я о том же....Это кто мерял???
показати весь коментар
08.11.2018 14:21 Відповісти
Вот-вот!
Смотришь на этих Издаболов ( Марчкука, Гройсмана, Реву и т.п.) , и думаешь, а ведь правда про проценты! Действительно, мозг состоит на 80 % из жидкости, и мало того, что она у них тормозная, так многим еще конкретно не долили...
показати весь коментар
08.11.2018 16:01 Відповісти
Любі призначення, на любі посади від Потроха - це "неймовірні патріоти", бариги, агенти Москви і корупціонери...
На цих перемовинах Марчук -Медведчук- Кучма - три московські "богатирі", чи багатії.. І сутність в них одна і та гнила - з ординським душком...
показати весь коментар
08.11.2018 14:40 Відповісти
договор с масковией не стоит бумаги, на которой кацапы ставят свою подпись...
Бисмарк был прав...
Марчук - старалюдина... маразм, альцгеймер и прочий прастатит...
шо взять с дедули?...
показати весь коментар
08.11.2018 14:11 Відповісти
Первая часть -ДА. А вот во второй не истери...его то связи, возраст это мудрость.
показати весь коментар
08.11.2018 14:22 Відповісти
АйКю с возрастом уменьшается...
в итоге - старческий маразм развивается...
кто дедулю тестировал на маразм?
показати весь коментар
08.11.2018 15:29 Відповісти
4года=30%,осталось всего то 70%.
показати весь коментар
08.11.2018 13:58 Відповісти
Стукни ботинком по столу тогда ***** стазу согласится на все твои условия...
показати весь коментар
08.11.2018 15:07 Відповісти
"поэтапное", "вначале на линии разграничения"- так это и останется на одном этапе лет на 40, короче всё идёт к замораживанию. А оно нам надо? Полностью изолировать от нас этот дамбас, пусть живёт, как хочет.
показати весь коментар
08.11.2018 14:06 Відповісти
Маловато - поэтапное, Надо бы ещё москалям на Донбасе голубые каски одеть, да их технику выкрасить в белый цвет.
показати весь коментар
08.11.2018 14:19 Відповісти
Це означає,що українські інтереси здано тільки на 30%
показати весь коментар
08.11.2018 14:22 Відповісти
на 70%...
показати весь коментар
08.11.2018 14:42 Відповісти
Це ще гірше
показати весь коментар
08.11.2018 14:48 Відповісти
Вопрос не в процентах, а в том что идет процесс и находятся точки соприкосновения.
показати весь коментар
08.11.2018 14:54 Відповісти
це ж просто чудово: "У перехідних адміністраціях старшим може бути миротворець або за згодою, але обов'язково мають бути представники і з окупованої частини і з не окупованої Джерело: https://censor.net/n3095813"
спочатку московські призначенці сядуть у "перехідних адміністраціях", а потім - місцеві ради, Верховна рада, Кабмін і т.ін.

оце вони нам "наперемовляються", тварюки.
показати весь коментар
08.11.2018 14:56 Відповісти
ну еще потяните лет 5 !идиоты !оон и нато никчемные конторы оказались
показати весь коментар
08.11.2018 14:56 Відповісти
Евгений Марчук генерал КГБ. А бывших гебистов не бывает. Где люстрация?
показати весь коментар
08.11.2018 15:04 Відповісти
"Например, если взять поэтапное введение миротворцев, то первый этап ( первый и последний. Россия хочет разграничение по линии фронта чтобы сказать вот у вас гражданская война. гебист Марчук с этим согласен.) - это линия фронта и нормализация жизни в прифронтовой зоне."
показати весь коментар
08.11.2018 15:10 Відповісти
"Марчук добавил, что самая сложная при переговорах проблема - это недоверие сторон, которое необходимо преодолевать путем исключения языка ненависти среди политиков и СМИ.",- гебист Марчук повторил российскую пропаганду.
показати весь коментар
08.11.2018 15:14 Відповісти
Этот Марчук - весьма тёмная лошадь. Помните старую историю про коалицию с Морозом и Плющём?
показати весь коментар
08.11.2018 16:49 Відповісти
Вы меня простите, но когда интересы украины перестанут представлять старые комуняки и гбшники?
показати весь коментар
08.11.2018 17:52 Відповісти