6917 відвідувачів онлайн
11 821 55

Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника

Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника

Працівники поліції спільно з співробітниками опeратівно-розшукового управління ДПСУ розшукали і затримали жителя Рахова. 34-річний чоловік є підозрюваним у діях проти здоров'я і життя працівника прикордонної служби

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Нацполіції, 17 листопада на підставі постанови судді Ужгородського міськрайонного суду працівники поліції затримали 34-річного жителя Рахова.

"Завдяки злагодженим діям співробітників Управління карного розшуку, відділу кримінальної поліції Рахівського відділення поліції, спеціалізованого відділу розслідування злочинів проти життя та здоров'я Слідчого управління закарпатської поліції, а також працівників Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, чоловіка, підозрюваного в наїзді на працівника прикордонної служби в сeлі Діловe, затримано.

Зараз працівники поліції проводять необхідні слідчі дії та доправлять зловмисника до суду для розгляду клопотання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Затриманому інкриміновано злочинні дії за ст. 348 Кримінального кодeксу Украіни (Посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця).

Нагадаємо, в Закарпатській області автомобіль збив українського прикордонника. Пізніше глава Держприкордонслужби Петро Цигикал повідомив, що потерпілий - начальник відділу прикордонної служби "Ділове" майор Вадим Березинський - помер в лікарні від травм, не приходячи до тями.

Топ коментарі
+45
Пожизненное уроду!
показати весь коментар
17.11.2018 23:58 Відповісти
+40
rip майору он выполнил свой долг до конца...
ублюдка его убившего на нары; думаете чего он наехал на погранца? он обурел от безнаказанности, по привычке стал быковать.
показати весь коментар
18.11.2018 00:06 Відповісти
+31
Закарпатская полиция задержала 34-летнего жителя Рахова, подозреваемого в смертельном наезде на пограничника - Цензор.НЕТ 4580
показати весь коментар
17.11.2018 23:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Закарпатская полиция задержала 34-летнего жителя Рахова, подозреваемого в смертельном наезде на пограничника - Цензор.НЕТ 4580
показати весь коментар
17.11.2018 23:57 Відповісти
А к тому действия барыг и ведут...
показати весь коментар
18.11.2018 14:39 Відповісти
Пожизненное уроду!
показати весь коментар
17.11.2018 23:58 Відповісти
Сволочь, дал бы я тебе в рыло, урод.
показати весь коментар
19.11.2018 08:21 Відповісти
Як не відпустять під заставу у 200 грн.
показати весь коментар
18.11.2018 14:12 Відповісти
Для дебілів: застава має застосувування не до всіх злочинів, а до легких та середніх ( в основному економічного та соціального напрямків).
показати весь коментар
18.11.2018 23:32 Відповісти
Просто для дебіла: У Черкасах відпустили під заставу убивць журналіста. Це легкий злочин?
ПРУФ: https://ua.censor.net.ua/news/3097414/****************************************************************************************************************
показати весь коментар
19.11.2018 16:40 Відповісти
Идиот.
показати весь коментар
18.11.2018 00:00 Відповісти
Під час допиту затриманого на начальника відділу "Ділове" інший невідомий вчинив наїзд автівкою Джерело: https://censor.net/n3097368
==========================

там мутняк. Який ше допит в кущах? Аппєтіт нєумєрєнний - затребував забагато. Отто і поплатився
показати весь коментар
18.11.2018 00:38 Відповісти
rip майору он выполнил свой долг до конца...
ублюдка его убившего на нары; думаете чего он наехал на погранца? он обурел от безнаказанности, по привычке стал быковать.
показати весь коментар
18.11.2018 00:06 Відповісти
В разборках между Гросей-Авакяном и Порохом-Грановским пострадали житель Рахова и пограничник?
показати весь коментар
18.11.2018 00:07 Відповісти
Шумахеров по дорогам Украины сегодня летает великое множество,только в этом году завезено 350 000 автогоффна из ЕС...
показати весь коментар
18.11.2018 00:08 Відповісти
Быдло,оно и в Африке Быдло...
показати весь коментар
18.11.2018 00:09 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 5149

показати весь коментар
18.11.2018 00:14 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 6064
показати весь коментар
18.11.2018 00:12 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 2437
показати весь коментар
18.11.2018 00:17 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 2621
показати весь коментар
18.11.2018 00:13 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 3472 Кобыла Будулая для обучения правил дорожного движения...
показати весь коментар
18.11.2018 00:16 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 4610
показати весь коментар
18.11.2018 00:17 Відповісти
Ударим Автопробегом по Бездорожью РАБссии матушки...
показати весь коментар
18.11.2018 00:19 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 7230
показати весь коментар
18.11.2018 00:19 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 427
показати весь коментар
18.11.2018 00:21 Відповісти
Это чучело коня, пустышка поролоновая
показати весь коментар
18.11.2018 02:55 Відповісти
Шкода, що для таких нелюдей в Україні немає смертної кари.. То нехай же пожиттєве покарання для тої паскуди буде вічним.
показати весь коментар
18.11.2018 00:32 Відповісти
Зачем было задерживать ? Там был явный побег при задержании, недоглядели просто...
показати весь коментар
18.11.2018 00:33 Відповісти
Сбежавший с места преступления евробляхер -контрабандист, убивший пограничника, задержан полицией несколько часов назад. Завтра суд - ст. 348 КПК.. мера наказания по статье - пожизненная тюрьма.
показати весь коментар
18.11.2018 01:45 Відповісти
Завтра суд - ст. 348 КПК.. мера наказания по статье - пожизненная тюрьма.

Підвищуйте свій рівень юридичної культури.
- ст. 348 КПК, на цій стадії, це або попередня кваліфікація, за якою внесено відомості до ЄРДР, або кваліфікація підозри яку перд'явили. Це не кінцева кваліфікація. По переде ще підписання обвинувального акту і судовий процес. Там усе це може бути зміненно, наприклад на банальне ДТП.

Завтра суд - ні завтра розгляд слідчим суддею запобіжного заходу, по переду слідство, провдення експертиз, відтворення і т.п.

мера наказания по статье - пожизненная тюрьма. так, у разі визнання винним аж до пожиттєвго позбавлення волі, але не завтра!
показати весь коментар
18.11.2018 20:39 Відповісти
Начальник відділу, майор персонально займався пропуском через кордон? А може де-інде його збив автомобіль?
показати весь коментар
18.11.2018 01:51 Відповісти
Там нет пропуска через кордон, только зеленка. За сигаретчиком мог и лично.
показати весь коментар
18.11.2018 08:06 Відповісти
Задержать это не значит чио осудить . С такими нашими коррупционными и просепаратистскими судьями реального жёсткого уголовного наказание для этого убийцы не стоит ждать. Гляди ещё и появятся новые версии гибель пограничника по его неосторожности, или в результате самоубийства.
показати весь коментар
18.11.2018 04:26 Відповісти
В Україні до 100тис "громадян" ЖИВИЛОСЯ з контрабанди. До 200тис і досі по-чорному торгують і з генделиків і з-рук і через пошту 200тис євробляхєров і досі в фрустрації так що є чим зайнятися і поліції і СБУ і НАЦГВАРДІЇ . Зараз цю гапоту крімінальну придушили так що деякі аж з штанів вискакують-бикують.. Але і це мине
показати весь коментар
18.11.2018 07:13 Відповісти
Завтра его наградят и отпустят, в крайнем случае дадут год условно.
показати весь коментар
18.11.2018 07:38 Відповісти
Немає такої статті в КК, щоби присудити наїхати якимось трактором на цього контрабандиста. Тому житиме.
показати весь коментар
18.11.2018 08:21 Відповісти
Ну что, кто из депутатов оккупационного блока возьмёт на поруки?!
Впрочем, реформированные ручные судьи оффшоренка назначат такой смешной залог, что это и не понадобится...
показати весь коментар
18.11.2018 08:24 Відповісти
да 10 ему .это максимум.Вся беда в том что это ничего не изменит.Погранцы учавствуют в этом бизнесе а потому быстро замнут.Что бы шум не поднимать и не дай бог все их художества всплывут.
показати весь коментар
18.11.2018 20:50 Відповісти
По-перше, не затримали, а він сам прийшов у Рахівський відділ поліції з повинною, а по друге - чому Верховна рада до цих пір не криміналізувала статтю про незаконне переміщення товарів через державний кордон ? Кому це вигідно ? Відповідальність визначена Митним кодексом у вигляді ... штрафу. А прикордонники стали заручниками бездіяльності депутатів
показати весь коментар
18.11.2018 09:43 Відповісти
от девяти до пятнадцати лет или пожизненное .
показати весь коментар
18.11.2018 10:26 Відповісти
Пожизненное.
показати весь коментар
18.11.2018 12:00 Відповісти
Ну, поймали менты какого то мужика, о котором говорят, что это он и есть. Может и так. Хрен его знает только зачем его сразу стрелять? Это уже будут бандитские разборки. Правосудие имеет свои процедуры.
показати весь коментар
18.11.2018 11:16 Відповісти
так, а того що в гідрокостюмі, призвати і в морфлот! Навіщо таланту пропадати.
показати весь коментар
18.11.2018 20:40 Відповісти
Так надо было делать в 2014-м, когда они не пропускали через границу бронежилеты и каски.
показати весь коментар
18.11.2018 13:00 Відповісти
активистов забижают!!!!! Не, ну а что... сто пудов это какой нибудь активист, который против Пороха - почему то все они оказываются подонками, но то таке)
показати весь коментар
18.11.2018 14:10 Відповісти
Ему надо в Печерский суд,тот отпустит
показати весь коментар
18.11.2018 14:27 Відповісти
Вообще-то вышку вводить надо.
показати весь коментар
18.11.2018 17:03 Відповісти
С такими гуманными законами преступность будет стремительно расти. Убил человека, дали 10 лет, отсиел 5, выпускают, чтобы убивал ещё и так сажают по 8- 10 ходок. В Америке за подобные преступления дают 100 лет.
показати весь коментар
18.11.2018 17:05 Відповісти
Закарпатська поліція затримала 34-річного жителя Рахова, якого підозрюють у смертельному наїзді на прикордонника - Цензор.НЕТ 6728
показати весь коментар
18.11.2018 18:15 Відповісти
ПОЖИЗНЕННОЕ ВСЕМ КТО ПЕРЕСЕКАЕТ ГРАНИЦУ ПРИДУМАННУЮ ДЕБИЛАМИ !)
показати весь коментар
19.11.2018 07:01 Відповісти