3610 відвідувачів онлайн

Генпрокуратура засекретила вирок Герману у справі про "вбивство" Бабченка. ДОКУМЕНТ

Генеральна прокуратура заборонила оприлюднювати вирок бізнесменові Борису Герману, засудженому за організацію нереалізованого вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

Про це йдеться у відповіді відомства на запит Українських Новин, передає Цензор.НЕТ.

Вирок Герману було винесено 30 серпня, але до сих пір не оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень.

Генпрокуратура стверджує, що це зроблено з метою гарантування безпеки учасників кримінального провадження.

Генпрокуратура засекретила вирок Герману у справі про вбивство Бабченка 01

"Роз'яснюємо, що статтею 25 закону України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві" заборонено розголошення відомостей про заходи безпеки. Розголошення таких відомостей особами, які прийняли рішення про ці заходи, або особами, які їх здійснюють, тягне за собою дисциплінарну відповідальність, а у випадках, коли розголошення таких відомостей спричинило тяжкі наслідки, - кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством", -сказано у відповіді відомства.

Хто і коли виніс постанову про застосування заходів безпеки до фігурантів даного кримінального провадження, не зазначено.

Нагадаємо, 29 травня повідомлялося про вбивство в Києві російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.

30 травня стало відомо, що Бабченко живий. СБУ провела спецоперацію з метою затримання замовника замаху.

Глава СБУ Грицак заявив: "Спецслужби РФ заплатили за вбивство Бабченка $40 тисяч, організатора затримано". СБУ також опублікувало розмову між виконавцем і замовником вбивства Бабченка: "Сумочка у тебе готова? Тобі ж треба буде дати інструмент". Крім того, відомство оприлюднило кадри затримання замовника "вбивства" Бабченка: "Зараз усе розповімо".

31 травня суд заарештував на 60 діб Германа, підозрюваного в організації вбивства Бабченка.

Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що інсценування вбивства Бабченка допомогло слідству отримати список із 47 потенційних жертв, на яких планувався замах.

18 червня суд залишив Бориса Германа під вартою.

Топ коментарі
+26
А БЫЛ ЛИ МАЛЬЧИК???
показати весь коментар
20.11.2018 16:49 Відповісти
+23
от этого дела за версту тхенет дерьмом собачьим
показати весь коментар
20.11.2018 16:52 Відповісти
+22
Это говорит только об одном - Что никакого уголовного дела о покушении на убийство Бабченко небыло , а была тупая постановка СБУ и ГПУ для поднятия рейтинга спецслужб...
показати весь коментар
20.11.2018 16:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Генпрокуратура засекретила приговор Герману по делу об "убийстве" Бабченко - Цензор.НЕТ 6175
показати весь коментар
20.11.2018 16:46 Відповісти
бугогаааааа.
Соевые идиоты, хавайте, не обляпайтесь
показати весь коментар
20.11.2018 16:47 Відповісти
довічна субсидія плюс молоко на мальдівах...
показати весь коментар
20.11.2018 16:49 Відповісти
А БЫЛ ЛИ МАЛЬЧИК???
показати весь коментар
20.11.2018 16:49 Відповісти
И так во всём...
показати весь коментар
20.11.2018 17:06 Відповісти
Спектакль закончен! Занавес!
показати весь коментар
20.11.2018 17:30 Відповісти
Секретный цирк....)))
показати весь коментар
20.11.2018 16:50 Відповісти
Генпрокуратура засекретила приговор Герману по делу об "убийстве" Бабченко - Цензор.НЕТ 1095
показати весь коментар
20.11.2018 16:50 Відповісти
Это говорит только об одном - Что никакого уголовного дела о покушении на убийство Бабченко небыло , а была тупая постановка СБУ и ГПУ для поднятия рейтинга спецслужб...
показати весь коментар
20.11.2018 16:50 Відповісти
Та так підняли, що свиноруси на росіїї до цих пір вищать і піняться...
Та й местниє ************* виють...

показати весь коментар
20.11.2018 17:03 Відповісти
Работать не с кем. Кругом одни дебилы. (с)
показати весь коментар
20.11.2018 16:52 Відповісти
Ну что, кто еще верит в прошедший цирк? Скинтесь Бабченко на пиво
показати весь коментар
20.11.2018 16:52 Відповісти
от этого дела за версту тхенет дерьмом собачьим
показати весь коментар
20.11.2018 16:52 Відповісти
«тхнет»
Свиноросс, ти шо, все ніяк не опануєш GOOGLE translator?
показати весь коментар
20.11.2018 17:01 Відповісти
ты прав, правильней будет - дерьмом сбушным
показати весь коментар
20.11.2018 20:23 Відповісти
Конечно....
Нельзя светить агентов СБУ!
Да и что бы остальной народ начал вопросы неудобные задавать - как то нехочеться!
показати весь коментар
20.11.2018 16:53 Відповісти
Аркадий, в студию!
показати весь коментар
20.11.2018 18:36 Відповісти
Цирк в будке Рошен))
показати весь коментар
20.11.2018 16:58 Відповісти
Здорово у свиноруссів від Бабченка підгорає !!!
показати весь коментар
20.11.2018 16:59 Відповісти
Только мне одной такие законы кажутся дурацкими?
показати весь коментар
20.11.2018 17:02 Відповісти
не дурацкими, это имеет иную квалификацию.
показати весь коментар
21.11.2018 09:11 Відповісти
Полная тайна вкладов!...
То есть организаций...
показати весь коментар
20.11.2018 17:02 Відповісти
Облажались. Що далі сікрєтіть будете?
показати весь коментар
20.11.2018 17:10 Відповісти
А ПОЧЕМУ?????????????????
показати весь коментар
20.11.2018 17:14 Відповісти
Известно, что Герман пошел на сделку со следствием, сдал всех, кого мог. Вероятно, поэтому. Чтоб не давать информации подозреваемым.
показати весь коментар
20.11.2018 17:29 Відповісти
То есть следователям СБУ, Герман сдал сотрудников СБУ?
показати весь коментар
20.11.2018 21:13 Відповісти
конечно-конечно, а "подозреваемые" даже не подозревают.
показати весь коментар
21.11.2018 09:10 Відповісти
Ну а вторая серия занимательного детектива будет.Бабченко возвращается.
показати весь коментар
20.11.2018 17:17 Відповісти
Слухайте, майдан давно закінчився, а купка клоунів на крові - залишилась. Чи за цих клоунів стояв майдан та гинули люди ?!
Таке враження, що Україна - суцільний цирк : з однієї сторони (на лавках глядачів) напівдебільний електорат, а на арені - іудейські клоуни, які й рахують цей електорат таким. Розрахунок простий - піпл зхаває любу кістку, бо він голодний на видовища .
ГАНЬБА СУЦІЛЬНА. А Бабаченко - повія від журналістики, якого втемну використали і викинуть, як непотріб, або вб"ють, але тепер уже на замовлення української влади .
показати весь коментар
20.11.2018 17:27 Відповісти
Генеральна прокуратура заборонила оприлюднювати вирок бізнесменові Борису Герману, засудженому за організацію нереалізованого вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка.
--------------
Шо то мне думается, что Генпрокуратура сослала Германа на Мальдивы,
чтобы его там комары покусали...
показати весь коментар
20.11.2018 17:30 Відповісти
Засекреченный ракетчик...
показати весь коментар
20.11.2018 17:31 Відповісти
А зачем вам полный текст приговора? Какое ваше дело, он вас касается? Правильно сделали.
показати весь коментар
20.11.2018 17:48 Відповісти
Абсолютно! Дибилам, хавающим только зрадофильные методички, лучше даже ничего не объяснять. Бисер перед свиньями.
показати весь коментар
20.11.2018 22:14 Відповісти
Герман осведомитель СБУ. Кто ж его посадит. Тогда он выдаст все про дело Бабченко.
https://censor.net/comments/locate/3097922/019215e4-fc12-702b-967c-5ae36060a7d7
показати весь коментар
20.11.2018 17:52 Відповісти
Генплакулол выносит "секретные приговоры". Что бы от смеха публика не подохла...
показати весь коментар
20.11.2018 18:20 Відповісти
"И всё так тихо, чинно и по благородному"
показати весь коментар
20.11.2018 18:43 Відповісти
Неужто оправдали?
показати весь коментар
20.11.2018 19:10 Відповісти
Ну, не получилося.
показати весь коментар
21.11.2018 09:07 Відповісти
Аха, как в анекдоте про мужика и старую клячу на ипподроме:
- Ну не шмогла я, не шмогла...
показати весь коментар
21.11.2018 12:59 Відповісти
Задумывался ли кто, что ПРОТИВ бабченки НА рассее НИ ПОЛИЦИЕЙ, НИ фсб ДО СИХ ПОР ТАК И НЕЗАВЕЛИ НИОДНОГО УГОЛОВНОГО ДЕЛА. ВСЕ ЕГО СЛОВА О ЯКОБЫ ПРЕСЛЕДОВАНИИ, ТОЛЬКО ЕГО СЛОВА, НЕИМЕЮЩИЕ ПОДТВЕРЖДЕНИЯ. ИМЕННО ПОЭТОМУ АГЕНТУ фсб бабе(ЧЕНКО) ЧЕХИЯ И ОТКАЗАЛА В ЕГО ПРОСЬБЕ О ПОЛИТИЧЕСКОМ УБЕЖИЩЕ.
НО ДРУГОЙ АГЕНТ фсб В УКРАИНЕ СРАЗУ ЖЕ ПРЕДОСТАВИЛ ЕМУ ДАЖЕ НЕУБЕЖИЩЕ, А ЦЕЛОЕ ГРАЖДАНСТВО В УКРАИНЕ.
показати весь коментар
20.11.2018 21:06 Відповісти
Воняет соей и шоколадом от этого дела. Тупой пиар для поднятия рейтинга. Система как на россии, даже тролли есть свои.
показати весь коментар
20.11.2018 22:29 Відповісти
а список 47 журналистов? - гомерический хохот.
показати весь коментар
21.11.2018 00:16 Відповісти
это вполне нормально, учитывая как велося это дело Отпустить нельзя наказать. Ставьте запятую сами, а прокуроры и суд в курсе следственного процесса
показати весь коментар
21.11.2018 09:06 Відповісти
Думаю, что выяснилося, что один отдел чтото узнал и сорвал спецоперацию другому отделу.
показати весь коментар
21.11.2018 09:12 Відповісти