6192 відвідувача онлайн
12 047 124

Чай, смаколики, "євробляхи": під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією. ФОТОрепортаж

Під Верховною Радою України другий день триває акція водіїв машин на єврономерах, які вимагають вигідних умов розмитнення імпортних транспортних засобів.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

Так, рух на Грушевського не перекрито повністю: зайняті крайні ряди вулиці біля Верховної Ради і готелю "Київ". Учасники акції поводяться спокійно, спілкуються з поліцейськими, а також напувають їх чаєм і годують солодощами.

Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 06
Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 07
Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 08
Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 09

Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 10
Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 11
Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 12
Чай, смаколики, євробляхи: під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією 13

Власники автомобілів на іноземній реєстрації зранку, 20 листопада, заблокували рух транспорту в урядовому кварталі, зокрема по вул. Грушевського від перехрестя з Кріпосним провулком до перехрестя з вул. Шовковичною.

Основна вимога власників "євроблях" - доступні умови розмитнення автомобілів. Зокрема, вони наполягають на скасуванні раніше прийнятих з цього питання законопроектів і внесення в них змін щодо акцизів.

Топ коментарі
+22
Не с " иностранной регистрацией " , а с европейской .
Или мы не Европа ?
Или Европа заканчивается там , где начинается карман Порошенко ?
Впрочем , вопрос риторический .
показати весь коментар
21.11.2018 12:58 Відповісти
+18
Поприезжали со своими б/у евробляхами и мешают панам жить по-новому. Паны то себе уже давно заказали новые служебные авто за бюджетный счет. Некоторые - даже бронированные.
показати весь коментар
21.11.2018 12:57 Відповісти
+16
Вони хочуть,щоб за їзду з бляхами їм ще й доплачували!
показати весь коментар
21.11.2018 13:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Президент постанови ВР не підписує, а тільки закони України.
показати весь коментар
21.11.2018 13:51 Відповісти
законы-постановы, называй как хочешь, но то что успешно проголосовано в ВР идет на подпись к Президенту (который не обязан подписывать).
показати весь коментар
21.11.2018 13:54 Відповісти
Держи: Законы о "евробляхах" сегодня передадут на подпись президенту - Парубий

Подробности читайте на УНИАН: https://www.unian.net/society/10346097-zakony-o-evroblyahah-segodnya-peredadut-na-podpis-prezidentu-parubiy.html
показати весь коментар
21.11.2018 13:56 Відповісти
"Нате і мій глек на капусту".
показати весь коментар
21.11.2018 14:04 Відповісти
Нехилые машины на фото. Это те, которые куплены на последние деньги и на растаможку уже не осталось?
показати весь коментар
21.11.2018 13:17 Відповісти
ага. как в одной голове уживаются понятия "доступное семейное авто" и "трехлитровый двигатель" я хз
показати весь коментар
21.11.2018 14:00 Відповісти
ланосів, таврій, вазів там не видно. ні? Ці авто коштують дешевше просто))
показати весь коментар
21.11.2018 14:27 Відповісти
пришлось от последнего полвареника отказаться
показати весь коментар
21.11.2018 17:57 Відповісти
цікаво? якщо я купив авто і сплатив всі податки... то я європохер?
показати весь коментар
21.11.2018 13:21 Відповісти
Самовар им ***** подогнало
показати весь коментар
21.11.2018 13:29 Відповісти
Не за то голосуют.Перенаправить надо усилия,на проверку финасового потока,получаемого за счёт всяких там коэффициентов с растаможки евроблях.И проверить,какая кровосися к ним присосалась!И куда,кому и сколько идет с этих придуманых налогообложений.Я не видела,чтобы наши чинуши,так нагло отстаивали,то,что пойдёт на нужды государства.Только то,от чего они имеют не реальные деньги,они отстаивают всеми силами!
показати весь коментар
21.11.2018 13:33 Відповісти
А це не обов'язок усяких там луценків, авакових та інших мерзотників із барижних правопохоронних органів?
Так вони самі особисто в долі від цих потоків.
Той, хто лізе у ці питання зі сторони, живим довго не ходить.
показати весь коментар
21.11.2018 13:39 Відповісти
Карочє євробяхи попали.
Нашому мудрому народу завжди був потрібен об`єкт для ненависті.
За вчорашній цирк з дорогами бляхери такої ненависті заробили що їх скоро почнуть "разтамаживать" мордобоєм. Лишилось тільки - "плюнь вождю в морду" як в анекдоті)))
показати весь коментар
21.11.2018 13:45 Відповісти
Не знаю. Говорила по телефону зі своїми, кажуть, що народ ставиться з розумінням, за невеликим винятком.
показати весь коментар
21.11.2018 14:37 Відповісти
"Нашому мудрому народу" !?!?!?!
Чай, смаколики, "євробляхи": під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією - Цензор.НЕТ 6889Чай, смаколики, "євробляхи": під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією - Цензор.НЕТ 6889Чай, смаколики, "євробляхи": під ВР триває страйк власників авто з іноземною реєстрацією - Цензор.НЕТ 6889

Я плякал, порохоботы мудрый народ.
показати весь коментар
22.11.2018 07:48 Відповісти
И Вы тоже об этом знаете?Есть предложение,как решить проблему?
показати весь коментар
21.11.2018 13:46 Відповісти
Нужно стоять до конца. Ещё требовать, чтобі все налоги отменили. За что я должен платить государству 20% от своей зарплаты. Это кощунтсво.
показати весь коментар
21.11.2018 13:48 Відповісти
я за те щоб розтаможку зробили людську
показати весь коментар
21.11.2018 13:57 Відповісти
Предлагаю уволить с занимаемой должности министра МВД, за проф. не пригодность. Не исполнение его подчинёнными прямых обязаностей по соблюдению порядка. В любой нормальной стране где соблюдается право собственности такое не возможно вообще.
Все машины с еврономерами должны быть эвакуированы за нарушение правил ПДД.
И про требования - сначала нужно требовать, а потом завозить, когда ваши требования будут выполнены и приняты соответствующие законы. (а так это - обычный контрабас)
А палить ренджи, много ума не нужно, он уже на 10 таких заработал. Кстати на тех кого так пламенно типа защищает. И о чудо - объявил о создании партии. (вот Вам и ответ на многие вопросы) Человек себе карьеру делает.
показати весь коментар
21.11.2018 14:01 Відповісти
в грузии 500 долл и авто регистрируют, любое
показати весь коментар
21.11.2018 14:26 Відповісти
Почему тогда евробляхеры не поддержали акции протеста Саакашвили, а устроили своё сборище в тот же день, заблокировав город?
показати весь коментар
21.11.2018 14:40 Відповісти
любое б\у авто из Европы лучше того хлама, который в Украине
ездят такие ржавые лады, что диву даешься, им по 40 лет
нужно разрешить ввоз и минимальный акциз, но для таких авто запрет на продажу и доверенности на 5 лет
показати весь коментар
21.11.2018 14:30 Відповісти
Я категорично проти блокування доріг та ввезення брухту з-за кордону, але за більш лояльне розмитнення і тільки не старше 5 років.
показати весь коментар
21.11.2018 15:00 Відповісти
А у нас что, избыток металлолома???
показати весь коментар
22.11.2018 07:51 Відповісти
Сторінка 2 з 2