7563 відвідувача онлайн

Цивілізований світ має вжити дзеркальних заходів щодо РФ, яка блокує вільне судноплавство на морі, - Гройсман

"Консультації зараз тривають. Ми очікуємо від наших міжнародних партнерів дуже жорсткої, різкої реакції щодо агресора, яку б назву він не мав. Я глибоко переконаний у тому, що єдиним правильним варіантом цих дій має бути абсолютна дзеркальність щодо Росії. Якщо Росія забороняє вільне судноплавство, наприклад, то весь цивілізований світ має вжити дзеркальних заходів проти РФ", - сказав прем'єр журналістам у Берліні (Німеччина) в четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Також він наголосив, що захоплені Росією в Керченській протоці українські моряки мусять бути звільнені.

"Що стосується наших моряків - я на цьому наголошую - вони мають бути негайно звільнені. Крапка! Вони не порушили жодного законодавства: ні міжнародного, ні українського. І все те, що відбувається сьогодні під прикриттям нібито російських судів, - це все беззаконня і не може бути взагалі прийнято цивілізованим світом", - заявив В. Гройсман.

Нагадаємо, 26 листопада Верховна Рада проголосувала за введення воєнного стану терміном на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Донецька, Запорізька, Луганська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська, а також це стосується внутрішніх вод Азово-Керченської акваторії.

Рішення про введення воєнного стану ухвалено у зв'язку з актом агресії Росії проти України в Керченській протоці. Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців.

Топ коментарі
+3
и шо вы пан гройсман лично для этого сделаете кроме того как попи.деть
показати весь коментар
29.11.2018 13:05 Відповісти
+2
Гнойсман, а какие зеркальные меры должны быть к тем, кто заламывает самые высокие
цены на коммуналку гражданам самой бедной страны Европы ?
показати весь коментар
29.11.2018 13:04 Відповісти
+2
Там с комуналкой вообще интересное кино , Рева трендит , что на субсидии выделили 55 лярдов гривен , а это практически 2 лярда баксов , на которые в свою очередь можно купить 10 миллиардов кубометров газа , а это половина всего потребления в стране . Так может проще сделать цену на газ по 3,5 и отменить все субсидии , на выходе сумма та же самая получится.
показати весь коментар
29.11.2018 13:22 Відповісти

Завантаження...