"Зараз не на часі дружити з Росією", - обраний президент Грузії

Саломе Зурабішвілі не влаштовує, серед іншого, поведінка Росії щодо України.
Саломе Зурабішвілі, яка виграла президентські вибори в Грузії, не вважає, що зараз відповідний час для співпраці з Росією. Про це вона розповіла в інтерв'ю Російській службі Бі-бі-сі, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Не думаю, що, поки Росія поводиться так, як зараз, з урахуванням того, що відбувається на лінії окупації, де викрадають людей, і ця лінія рухається вглиб нашої території, все ближче до Тбілісі ... з урахуванням того, як Росія зараз поводиться щодо України, не думаю, що все це означає, що ми можемо прямо зараз перейти до співпраці", - заявила Зурабішвілі.
Вона сказала, що Грузія дотримується проєвропейської позиції, і в разі, якщо західні партнери країни в особі Європи й Америки почнуть діалог з Росією, тоді, звичайно, Грузія не залишиться осторонь.
Центральна виборча комісія Грузії в четвер, 29 листопада опублікувала дані другого туру президентських виборів після підрахунку 100% голосів. Зурабішвілі набирає 59,52% голосів.
Формально Зурабішвілі вважається незалежним кандидатом, але її підтримала правляча партія. Її опонент Григол Вашадзе, який представляє опозиційний рух "Сила в єдності", до якого входить і партія колишнього президента Міхеіла Саакашвілі, отримав тільки 40,48%.
Екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі закликав грузинське суспільство не визнавати підсумки другого туру президентських виборів і почати масові акції протесту.
Снова...и как обычно...обосрались..
- из заметок сумасшедшего зрадофила