9111 відвідувач онлайн
1 314 14

СБУ цього року почала провадження за підозрою в державній зраді проти 46 осіб

СБУ цього року почала провадження за підозрою в державній зраді проти 46 осіб

Від початку 2018 року Служба безпеки України почала 165 проваджень за статтею "державна зрада" щодо 46 осіб, а також 10 кримінальних проваджень за статтею "шпигунство", за якими чотирьом особам повідомили про підозру.

Про це відомство повідомило у відповідь на запит Радіо Свобода, інформує Цензор.НЕТ.

Загалом від початку 2014-го по грудень 2018 року СБУ розслідувала 443 кримінальні провадження про державну зраду щодо 218 осіб та 35 таких проваджень щодо 13 осіб за статтею про шпигунство, заявили у відомстві.

9 грудня програма "ТСН.Тиждень" опублікувала інтерв'ю з колишнім українським офіцером Сергієм Лазарєвим, якого звинувачують у співпраці з російською військовою розвідкою (ГРУ).

Як повідомили в СБУ у відповідь на запит Радіо Свобода, Лазарєва засуджено Фастівським міським судом за статтею "державна зрада".

Топ коментарі
+6
Потужно.. А що там з сємочко? До нього дійде колись черга в підозрах СБУ?
показати весь коментар
18.12.2018 21:08 Відповісти
+4
Это Медведчук, Бойко, Ахметов, Кернес, Труханов, Новинский и так далее... Угадал.
показати весь коментар
18.12.2018 21:11 Відповісти
+3
а они и не заметили
показати весь коментар
18.12.2018 21:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а они и не заметили
показати весь коментар
18.12.2018 21:04 Відповісти
46 ЧЕЛОВЕКАМ! Вот это оборот! Человеки... кто они?
показати весь коментар
18.12.2018 21:24 Відповісти
Только в Украине за измену и предательство объявляют подозрение, которое длиться некоторое время, а потом куда-то исчезает. А должны сажать или принудительные работы до тех пор пока подозрение не перейдёт в реальный срок.
показати весь коментар
18.12.2018 21:06 Відповісти
человекам???собакам безродным!!!!!
показати весь коментар
18.12.2018 21:07 Відповісти
Потужно.. А що там з сємочко? До нього дійде колись черга в підозрах СБУ?
показати весь коментар
18.12.2018 21:08 Відповісти
Наверное все остались в Крыму или по ту сторону фронта.
показати весь коментар
18.12.2018 21:09 Відповісти
Скільком? 46 тисячам?
показати весь коментар
18.12.2018 21:10 Відповісти
Это Медведчук, Бойко, Ахметов, Кернес, Труханов, Новинский и так далее... Угадал.
показати весь коментар
18.12.2018 21:11 Відповісти
Сколько из них согласилось на сделку со следствием?
показати весь коментар
18.12.2018 21:14 Відповісти
СБУ цього року повідомило про підозру в державній зраді 46 особам - Цензор.НЕТ 4615
показати весь коментар
18.12.2018 21:23 Відповісти
Сорок шість знаю. А де сорок сьомий, Медведчук?😕😕😕
показати весь коментар
18.12.2018 21:30 Відповісти
ЗА РІК, 46 ЧОЛОВІК?????????? Та ви там, що, не "Оковитої", а "Бояри" нюхаєте?????
показати весь коментар
18.12.2018 21:39 Відповісти
Семочко сообщили? Кто знает, соя?
показати весь коментар
18.12.2018 21:51 Відповісти
Мінімум 10000 СлаБоУмних протягом року викрили АЖ!!! 46 зрадників. Питання - хто завдав більшої шкоди державі ці 46 недоумків ЧИ УТРИМАННЯ 10000 СЛАБОУМКІВ з СБУ