Пораненого активіста з Одеси Олега Михайлика сьогодні оперують у Німеччині

Операція, оплату якої взяв на себе німецький уряд, проводиться в найкращій клініці Мюнхена в присутності представників німецької поліції, повідомив Михайлик у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Сьогодні (у четвер. - Ред.) мене відвідали в клініці представники німецької кримінальної поліції. Завтра вони будуть присутні на операції. І саме вони, а не я сам, передаватимуть вилучену з мене кулю українським правоохоронцям. Частину справи зроблено!.. я не зможу перерахувати всіх, хто мені допомагав і змушував Нацполіцію та Генпрокуратуру працювати, оскільки таких людей дуже багато... Але я просто зобов'язаний подякувати всім членам Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради", - зазначив Михайлик.
За його словами, Мюнхенський інститут кримінальних експертиз готовий провести експертизу вилученої кулі відразу після її вилучення. Для української сторони це нічого не коштуватиме, оскільки витрати візьме на себе німецький уряд, якщо Генеральна прокуратура України уповноважить німецьку сторону провести таку експертизу, додав Михайлик.
Операція запланована на ранок п'ятниці, уточнив він.
Нагадаємо, що вчора стало відомо, що правоохоронці досі не направили до Німеччини документи на надання міжнародно-правової допомоги, без яких витягнута з Михайлика куля втрачає весь сенс як речовий доказ, через що йому вкотре перенесли дату операції.
Нагадаємо, 22 вересня в Одесі стріляли в політичного активіста Олега Михайлика. Це сталося ввечері поблизу його будинку в центрі Одеси, коли чоловік повертався додому.
За словами секретаря комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко, затримані неодноразово їздили в Росію, зокрема нещодавно.Геращенко вважає, що метою нападу могло бути розхитування ситуації в Одесі проросійськими силами.
27 вересня Київський районний суд Одеси відправив до слідчого ізолятора всіх трьох підозрюваних у нападі на одеського активіста Олега Михайлика - Торніке Герасіна (Нагладзе), Лаші Герасіна та Манучара Варшанідзе.
Згодом суд відпустив під цілодобовий домашній арешт інваліда 1-ї групи Торніке Герасіна (Нагладзе), який відсидів у СІЗО два місяці.


Совых котов Запад очередной раз макает носом в кучку.
Им бы еще 80 деньков продержаться....