4919 відвідувачів онлайн
19 727 97

Мера Києва Кличка госпіталізовано в Австрії

Мера Києва Кличка госпіталізовано в Австрії

Мера Києва Віталія Кличка госпіталізували в австрійську клініку через рецедиви старої травми.

Про це повідомила прес-секретар Кличка Оксана Зінов'єва, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське.

За її словами, 26 січня Кличка доставили зі швейцарського Давоса в клініку в місті Санкт-Йоганн-ін-Тіроль

"Віталій Кличко проходить обстеження і реабілітацію в Австрії. У нього загострення наслідків старої травми спини", - сказала Зінов'єва. Вона уточнила, що госпіталізація не передбачає оперативного втручання.

"Деталі мені не відомі. Хірургічних втручань не було", - зазначила прес-секретар Кличка.

Топ коментарі
+26
Потому что он госчиновник. Потому что его избиратели лечатся в Киеве. Потому что мэр Киева, а не просто очередной барыга с Украины.
показати весь коментар
28.01.2019 23:21 Відповісти
+24
Шо за бред ? Якщо його виборці на дитячому майданчику бухають дешевий портвейн він теж повинен бухати дешевий портвейн ?? І прийшов він в чиновники не бідним Йоріком, а вже із заробленими на своєму здоров'ї мільйонами
показати весь коментар
28.01.2019 23:26 Відповісти
+22
А вы, лохи, лечитесь дома. В Украине. Чиновник, не верящий в свою страну, в такие распиаренные "реформы", должен быть послан далеко и надолго.
показати весь коментар
28.01.2019 23:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Він був в Давосі звідки до Австрії 20 км., хоча незрозуміло чому в Швейцарії він не звернувся до лiкарiв там не гірше медицина . І потім чому він повинен (кому повинен ?) лікуватися в Україні обов'язково ?
показати весь коментар
28.01.2019 23:17 Відповісти
Потому что он госчиновник. Потому что его избиратели лечатся в Киеве. Потому что мэр Киева, а не просто очередной барыга с Украины.
показати весь коментар
28.01.2019 23:21 Відповісти
Шо за бред ? Якщо його виборці на дитячому майданчику бухають дешевий портвейн він теж повинен бухати дешевий портвейн ?? І прийшов він в чиновники не бідним Йоріком, а вже із заробленими на своєму здоров'ї мільйонами
показати весь коментар
28.01.2019 23:26 Відповісти
А какой смысл было идти в мэры? Зачем ему власть? Вот и показывает на таких примерах что он и кто он.
показати весь коментар
28.01.2019 23:32 Відповісти
Так чому він повинен лікуватися в Україні?
показати весь коментар
28.01.2019 23:34 Відповісти
Я готовий укласти парі на ящик пива, що ті ж самі люди, які зараз невдоволені лікуванням Кличка за кордоном, всіма ластами гребуть проти реформи медицини в Україні. Рівень інтелекту такий.
показати весь коментар
28.01.2019 23:44 Відповісти
Доречі, знаю таких, навіть, з інтелектом - ок. От з совком все погано...
показати весь коментар
28.01.2019 23:53 Відповісти
Ігорьок, заспокойся. Віталя просто здриснув з оргії бппшників, де будуть запихати на другий строк сиво-кучерявого гетьмана.
показати весь коментар
29.01.2019 00:53 Відповісти
Та їх сьогодні тут тьма, чомусь.
показати весь коментар
28.01.2019 23:36 Відповісти
"незрозуміло чому в Швейцарії він не звернувся до лiкарiв там не гірше медицина . " Ответ очевиден. Так как он жил в Германии, то наверняка имел документ, позволяющий ему там жить. А значит имел и имеет мед. страховку в Германии а значит и в Евросоюзе. Швейцария не входит в Евросоюз и поэтому не все услуги мед.учреждений будут поддержаны страховкой Евросоюза (частично да, но не всё). Кроме того швейцарские страховки на много выше немецких. В Германии за всю семью из 4 человек страховка стоит 250-300 евро, а в Швейцарии за одного человека 450-550 франков (480 евро.)
показати весь коментар
29.01.2019 02:30 Відповісти
По-перше не віриться що він мешкаючи вже багато років в Україні продовжує оплачувати німецьку мед. страховку . По друге страховки бувають різні . Моя страховка наприклад забезпечує лікування в будь-якій країні хоч в Чилі хоч в Швейцарії або Монголії .
Єдина версія чому він потягнувся до Австрії це те що багато років підряд у них (братів Кличко) була там тренувальна база, естессно доводилося час вид часу звертатися до лікарок в місцеву клініку, можливо вони знають конкретно про цю травму, працювали з нею
показати весь коментар
29.01.2019 09:28 Відповісти
Вы можете верить чему угодно, но я не верю, что он полностью распрощался с Германией и не имеет там мед.страховки. Не смотрите на мой флажок, это оператор связи показывает почему то Францию. Я живу более 25 лет в Швейцарии и мне не надо рассказывать что кроет страховка из Евросоюза у нас в Швейцарии. Думаю, что не много. И уж точно операции и серьёзные обследования не покроет.
показати весь коментар
01.02.2019 12:43 Відповісти
Ви можете не вірити чому завгодно , це ваші трабли , але не розказуйте людині яка 30 років жіе у Бундесі що покривае його страховка і де
показати весь коментар
01.02.2019 12:49 Відповісти
Смешно даже... Вам сделают в Швейцарии операцию по немецкой страховке??? Очень смешно. У меня много друзей в Германии по 25-30 лет живут и никого еще швейцарская медицина не лечила. Я плачу страховку (Allgemein) 630 франков ежемесячно. А Вы в Германии? И хотите чтобы вас лечили в Швецарии?
показати весь коментар
01.02.2019 12:59 Відповісти
До побачення , не а про що..
показати весь коментар
01.02.2019 13:05 Відповісти
в австрии сидит хвирташ, его хозяин.
показати весь коментар
29.01.2019 12:17 Відповісти
На лыжах видать катался и упс..
показати весь коментар
28.01.2019 23:07 Відповісти
Шумахер
показати весь коментар
29.01.2019 07:56 Відповісти
Це не шутка: стільки снігу пере%уярити!
показати весь коментар
28.01.2019 23:07 Відповісти
я сміяться з горя не буду, ну просто він зрозумів що 90 градусів не тепло а больно.
показати весь коментар
28.01.2019 23:08 Відповісти
Национальное агентство по предупреждению коррупции внесло предписание Кличко
показати весь коментар
28.01.2019 23:08 Відповісти
в нете видел мысль, что таким образом Виталька кинул порося, обеспечив себе алиби неявки на завтрашнее выдвижение
показати весь коментар
28.01.2019 23:09 Відповісти
Ледокаина начитался?
показати весь коментар
28.01.2019 23:44 Відповісти
ну понимаю -в Украине они не живут и не лечатся = кто при своем уме понимат и ему достаточно
показати весь коментар
28.01.2019 23:09 Відповісти
Там не спину рихтовать, а мозг нужно пересаживать.
показати весь коментар
28.01.2019 23:10 Відповісти
пусть себе там и оставят этого упыря продажного.
показати весь коментар
28.01.2019 23:10 Відповісти
с фирташем опять приехал перетереть
показати весь коментар
28.01.2019 23:11 Відповісти
да он и им тоже не нужен.
показати весь коментар
28.01.2019 23:16 Відповісти
А вы, лохи, лечитесь дома. В Украине. Чиновник, не верящий в свою страну, в такие распиаренные "реформы", должен быть послан далеко и надолго.
показати весь коментар
28.01.2019 23:10 Відповісти
Кличко ловко отмазался от участия в завтрашнем фарсе.))
показати весь коментар
28.01.2019 23:21 Відповісти
а че - Институт ортопедии в Киеве рылом не вышел? че так?? как бесит, когда никто ни копейки не вкладывает в нормальную медицину дома, а все прутся в Шарите да Австрию на обследование и лечение. Кушнарев когда-то не успел доехать, а этот успел. Ну-ну. Шоб он там и остался, урод!
показати весь коментар
28.01.2019 23:10 Відповісти
травма головы артопедией не прошибить
показати весь коментар
28.01.2019 23:18 Відповісти
Бздит завтра на сьезд бпп идти где будут выдвигать Петра так как понимает что люди запомнят всех кто будет на этом рошено-шабаше и найдут.....Виталик засцал !!!
показати весь коментар
28.01.2019 23:11 Відповісти
Вы не правы,чего ему боться . Боялся бы - пошёл Просто с гарантом коррупции зачем лишний раз светиться да в круговую поруку влазить? Там Трухановых да Нариков навалом, тем наоборот раскрутка хоть и вонючая нужна.
показати весь коментар
29.01.2019 01:12 Відповісти
Травма спини ? Може бути дуже наприємно..
Даремно хтось насміхається через заздрість до його гаманця.
показати весь коментар
28.01.2019 23:12 Відповісти
Це не заздрість, просто чиновники повинні користуватись плодами своєї роботи.
показати весь коментар
28.01.2019 23:15 Відповісти
ні, це саме заздрість
я вам так скажу, виборці мають насолоджуватись плодами роботи тих, кого обирали протягом 20 років.
показати весь коментар
28.01.2019 23:16 Відповісти
та ви совок совком
показати весь коментар
28.01.2019 23:17 Відповісти
А ви?
показати весь коментар
28.01.2019 23:45 Відповісти
Спину Кличко надірвав ще не будучи чиновником.
показати весь коментар
29.01.2019 00:09 Відповісти
а за 5 років мером покращити якусь київську лікарню, шоб туди не соромно було прийти нє?
показати весь коментар
29.01.2019 01:30 Відповісти
Щоб покращити всього за 5 років одну-єдину лікарню до рівня провідних австрійських, треба було займатися цілодобово лише цією лікарнею і мати необмежену кількість грошей. Австрія шла до тагого рівня довгі десятиліття і разом з іншими країнами (і лікарнями), що завжди набагато легше.
показати весь коментар
29.01.2019 10:55 Відповісти
А, ну то краще нічого не робити, бо це довго.
показати весь коментар
29.01.2019 12:06 Відповісти
Странно, что не в киевскую гор.травматологию.
показати весь коментар
28.01.2019 23:14 Відповісти
вы что не умеете читать- из Давоса в Австрию, там же рядом.
Чукча не читатель, чукча - писатель.
показати весь коментар
28.01.2019 23:21 Відповісти
Точно, обострение старой травмы - это такое экстреный случай, что надо искать ближайшие больницы))
показати весь коментар
29.01.2019 00:00 Відповісти
комо-сутра
показати весь коментар
29.01.2019 04:13 Відповісти
він із коми і не виходив......
показати весь коментар
29.01.2019 04:47 Відповісти
катался виталя по лыжной трассе на велосипеде, упал, и мало не привык к земле.
поняли трюк витали не только лишь все. мало кто мог это сделать.
показати весь коментар
28.01.2019 23:16 Відповісти
********* они Австрию....
показати весь коментар
28.01.2019 23:17 Відповісти
Ми з дружиною теж...чудова краiна
показати весь коментар
28.01.2019 23:19 Відповісти
Кацам всеж ніяк не збагнути, що в нас тут сів на літак й через дві години лікуєш шось у Відені...
показати весь коментар
28.01.2019 23:40 Відповісти
Це вони гіперлуп ще не бачили
показати весь коментар
29.01.2019 00:34 Відповісти
Хто вони?
показати весь коментар
29.01.2019 00:42 Відповісти
Кацапи
показати весь коментар
29.01.2019 00:42 Відповісти
Так його ніхто щє не бачив... Сподіваюсь, що він перетвориться на щось інше з часом...
показати весь коментар
29.01.2019 00:50 Відповісти
може його там Фірташ віддубасив за щось..? ......))
показати весь коментар
28.01.2019 23:17 Відповісти
Надо срочно встретиться с Фирташем?
показати весь коментар
28.01.2019 23:17 Відповісти
схоже - як разі після зустрічі з ним , Пєдалік , терміново загримів на бальнічку ...
показати весь коментар
28.01.2019 23:20 Відповісти
грешно смеяться над больными. бумерангом вернется вам. вы еще над Гандзюк посмейтесь. Цинизм высшей степени и фашизм.
показати весь коментар
28.01.2019 23:23 Відповісти
Сейчас и петя срочно заболеет и гайда лечиться в Австрию.))) Фирташ их вылечит, ***** пилюли прислал.
показати весь коментар
28.01.2019 23:23 Відповісти
грешно смеяться над больными. бумерангом вернется вам
показати весь коментар
28.01.2019 23:28 Відповісти
Я в курсе, ты повторяешься.)))
показати весь коментар
28.01.2019 23:29 Відповісти
Виталя устал
показати весь коментар
28.01.2019 23:22 Відповісти
Ленивые лапотники возбудились которые на туалетную бумагу не могут заработать
показати весь коментар
28.01.2019 23:24 Відповісти
100%
показати весь коментар
28.01.2019 23:27 Відповісти
Талановиті, найголовніше, що. За темниками з Лахти "лєпят пєтуха". А в СіВі пишуть "работа копірайтером"
показати весь коментар
28.01.2019 23:43 Відповісти
Все родственники наших врачей лечатся за границе.
показати весь коментар
28.01.2019 23:49 Відповісти
В Україні, будь хто, має право, за наявності відповідної фінснсової спроможності, лікуватися будь де, займатися будь чим з будь ким за обопільної згоди Чай не в рассосиюшке...
показати весь коментар
28.01.2019 23:57 Відповісти
Сбежал со съезда будочников...

Чует, крыса, что в трюм вода идет.
показати весь коментар
28.01.2019 23:59 Відповісти
Дивно так Пєдалік залетів до клініки в Австрії, до того ж у Відні зараз Фірташ кукує. Якось дивно це все...
показати весь коментар
29.01.2019 00:06 Відповісти
Одужуйте, Віталію
показати весь коментар
29.01.2019 00:16 Відповісти
ЭТО ЛУЦЕНКО ПРОГОВОРИЛСЯ, ЧТО ХОТЕЛ СТАТЬ МЭРОМ КИЕВА, А КОРРУПЦИОНЕРЫ ДАВНО ХОТЯТ ПОМЕНЯТ ГЕНПРОКУРОРА !)
показати весь коментар
29.01.2019 00:21 Відповісти
Из за слова "диджитализация" у Педалика перегорел мозг.Несите следующего.))
А ведь так хотел поумничать на экономическом форуме.Почему не отговорили?Не уберегли...
Как же киевляне жить то дальше станут?...
показати весь коментар
29.01.2019 00:31 Відповісти
Зря Петро проигнорировал украинский столик в Давосе...
Мера Києва Кличка госпіталізовано в Австрії - Цензор.НЕТ 6649
показати весь коментар
29.01.2019 00:47 Відповісти
Поцiлунку 10 баллов,чувак поставил
показати весь коментар
29.01.2019 01:18 Відповісти
Я так розумію, що загострення сталося там, тому і госпіталізували на місці.
Поправляйся, Віталя.
показати весь коментар
29.01.2019 00:52 Відповісти
От і ще один не діждався закінчення "болючих але необхідних реформ".
показати весь коментар
29.01.2019 00:53 Відповісти
пеця прокидал педалика, теперь педалик
наносит ответный удар ......
показати весь коментар
29.01.2019 01:07 Відповісти
Да Петро после себя оставит МНОГО горя , а уж обиженных да готовых лягнуть в отместку-очередь будет как в мавзолей 21 января......
показати весь коментар
29.01.2019 01:17 Відповісти
Ну й чого ви всі вчепилися до Віталіка?В політику він не лізе,сміттям нікого ні в прямому,ні в переносному значенні не закидає,по шоу та каналах не бігає,брехливу локшину на вуха не вішає і нічого не обіцяє.
Захворів,потрапив в лікарню.З кожним може трапитись.Так треба ж купу лайна вилити обов'язково.Саме цікаве,що кияни якраз не зловтішаються.
показати весь коментар
29.01.2019 01:16 Відповісти
У него старая спортивная травма позвоночника. Еще с 2000-х. После этого он даже не сразу ушел со спорта. А с годами само собой, что все вылазит. Реально с этого смеяться могут только недоразвитые. Ну ничего, все пожелания возвращаются бумерангом. Так что "доброжелателям" еще аукнется. А Витальке скорейшего выздоровления.
показати весь коментар
29.01.2019 01:42 Відповісти
...на одну койку з Фірташем.
показати весь коментар
29.01.2019 02:56 Відповісти
стара травма постійно його турбує в зимовий період, поїхати з України лікуватися значить не довіряти вітчизняній медицині, а це не патріотично, от і розіграли після давосу рецидив для планового проходження лікування..... а вони рецидив рецидив....
показати весь коментар
29.01.2019 04:52 Відповісти
а чего не в Украине, тут же супер медицина и супер министр здравоохранения?
показати весь коментар
29.01.2019 07:05 Відповісти
РецИдив, Цензор, грамотеи...
показати весь коментар
29.01.2019 07:30 Відповісти
Он там жил наблюдался в больнице .
Туда и поехал
Наши для выкачки денег нашли бы у него ещё пять болезней
показати весь коментар
29.01.2019 09:16 Відповісти
отбитый мозг педальки попытался начать работать. педалька в ужасе побежал исправлять ситуацию.
показати весь коментар
29.01.2019 09:21 Відповісти
На з'їзді бпп дон Педро попросив виступить Філатова, помахать кадилом - Єпішку, дать комусь в рило - Клічка, винести козла - 3000 літню жінку, пошуткувати - Зеленського, розказати анекдота - Рабіновича. Всі захворіли.
показати весь коментар
29.01.2019 11:06 Відповісти