9090 відвідувачів онлайн

Православну церкву України офіційно зареєстрували як юридичну особу

Православну церкву України офіційно зареєстрували як юридичну особу

Київську митрополію Української православної церкви (Православної церкви України) офіційно зареєстровано в Україні.

Відповідні відомості внесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Відповідно до реєстру, ПЦУ зареєстрована як юридична особа під назвою "Київська митрополія Української православної церкви (Православної церкви України) 30 січня 2019 року.

Місцезнаходження зареєстрованої ПЦУ зазначено: Київ, вул. Трьохсвятительська, 6.

Православну церкву України офіційно зареєстрували як юридичну особу 01

Нагадаємо, 15 грудня 2018 року на Об'єднавчому соборі предстоятелем Української помісної православної церкви обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія, представника Української православної церкви Київського патріархату.

Тоді ж почався перехід парафій УПЦ МП у ПЦУ. В інтернеті навіть створили інтерактивну карту таких переходів. Предстоятель Православної церкви України (ПЦУ) митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віряни в Україні мають добровільно обирати свій релігійний центр.

6 січня 2019 року в церкві Святого Георгія в резиденції Вселенського патріархату в Константинополі під час святкової літургії за участю Патріарха Варфоломія предстоятелю Православної церкви України Епіфанію вручили Томос про автокефалію української церкви.

9 січня в Константинополі члени Синоду Вселенського патріархату підписали Томос про автокефалію української церкви.

Топ коментарі
+24
С удовольствием прочту в Госреестре слова о гундяевской секте: - "Перебуває в процесі припинення"
Слава Україні
показати весь коментар
31.01.2019 12:29 Відповісти
+16
Слава Україні!

Господь з нами!!!
показати весь коментар
31.01.2019 12:29 Відповісти
+11
Героям Слава !!! Бережи нас Бог !
показати весь коментар
31.01.2019 12:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В свинарнике выходи из себя!
показати весь коментар
31.01.2019 12:34 Відповісти
так робить твоя мама
показати весь коментар
31.01.2019 12:35 Відповісти
Что ни делается, сходи за придурка!
показати весь коментар
31.01.2019 12:38 Відповісти
сходив? молодець! так далі і роби
показати весь коментар
31.01.2019 12:55 Відповісти
москальського паханату в Україні вже НЕМА!!! З О В С І М НЕМА!!!
показати весь коментар
31.01.2019 14:42 Відповісти
Слава Україні!

Господь з нами!!!
показати весь коментар
31.01.2019 12:29 Відповісти
Героям Слава !!! Бережи нас Бог !
показати весь коментар
31.01.2019 12:31 Відповісти
С удовольствием прочту в Госреестре слова о гундяевской секте: - "Перебуває в процесі припинення"
Слава Україні
показати весь коментар
31.01.2019 12:29 Відповісти
ну если ты хочешь зла Украине - тогда да.
показати весь коментар
31.01.2019 12:46 Відповісти
Де ви побачили зло?
показати весь коментар
31.01.2019 12:54 Відповісти
какое это зло??? Это будет радость!!!!
показати весь коментар
31.01.2019 13:23 Відповісти
А як зареєстрована УПЦ МП (РПЦ)?
показати весь коментар
31.01.2019 12:30 Відповісти
як Українська православна церква.

УПЦ.

без всяких "МП" - это приставляют дурналисты.
показати весь коментар
31.01.2019 12:46 Відповісти
Але ж вони самі підкреслюють, що з московського патріархату. Тому це не журналісти додають.
показати весь коментар
31.01.2019 12:53 Відповісти
И слава Богу! Хочется надеяться, что теперь переход парафий в Родную Украинскую Православную Церковь приобретет более массовый характер.
показати весь коментар
31.01.2019 12:35 Відповісти
Не, ну бред полнейший..... Ну вдумайтесь, церковь - юридическое лицо..... Во что превращают веру ? Тогда Иисус Христос кто по отношению к этому юридическому лицу ?
показати весь коментар
31.01.2019 12:36 Відповісти
Церква може бути і не юридична особа, але тоді без газу і електрики
показати весь коментар
31.01.2019 13:03 Відповісти
представляю как у Филарета сейчас бомбит- его ж корежит что название не такое как ему хочется.
показати весь коментар
31.01.2019 12:45 Відповісти
не переживай. Думай як гундяя зараз викручує
показати весь коментар
31.01.2019 13:04 Відповісти
Соя, чем не угодил Филарет Барыге? Читай https://censor.net/news/3109196/nazvaniya_ptsu_i_upts_zakrepleny_za_kievskoyi_mitropolieyi_oni_budut_upotreblyatsya_kak_sinonimicheskie
показати весь коментар
31.01.2019 13:01 Відповісти
Так ПЦУ или УПЦ?
показати весь коментар
31.01.2019 13:37 Відповісти
ПУЦ