9875 відвідувачів онлайн
4 389 117

Савченко перевели в Лук'янівське СІЗО, - сестра

Савченко перевели в Лук'янівське СІЗО, - сестра

За словами Віри Савченко, вона дізналася про переведення Надії в Лук'янівське СІЗО від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це Віра Савченко написала в Фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Надію Савченко кинули в Лук'янівське СІЗО. Отже швидко, до виборів, хочуть сховати Надію з Києва. Повідомив Червоний Хрест", - написала Віра Савченко.

Савченко перевели в Лукянівське СІЗО, - сестра 01

Лук'янівське СІЗО розташоване в Києві на вул. Дегтярівській.

Екс-народного депутата Надію Савченко підозрюють у спробі організації "збройного державного перевороту методом терору".

Сама Савченко, коментуючи ці звинувачення, заявила: "Я планувала показати владі те, що може бути. Я почала створювати сюрреалізм".

Верховна Рада скасувала недоторканність, а також надала дозвіл на затримання та арешт депутата Надії Савченко.

Після такого рішення Надію Савченко було затримано в приміщенні ВР і доставлено в слідчий ізолятор СБУ.

3 лютого 2019 роки сестра Надії Савченко подала в ЦВК документи для реєстрації екс-депутата кандидатом у президенти України.

Топ коментарі
+12
Боже, як жеж ми б жили бєз вєркіной інформаційі?!))) Та нам на твою хвойду вєдьмєччуковську как-то пох...
показати весь коментар
04.02.2019 22:45 Відповісти
+9
Савченко перевели в Лукьяновское СИЗО, - сестра - Цензор.НЕТ 9519
показати весь коментар
04.02.2019 22:53 Відповісти
+8
Вот Кернес с Голубаном сейчас ржут наверное
показати весь коментар
04.02.2019 22:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Лукьянівське сізо, зла нємєряно...
показати весь коментар
04.02.2019 23:43 Відповісти
...)))
показати весь коментар
04.02.2019 23:44 Відповісти
Там Гадю и коронуют, и станет она Муркой, патамучта "хитрая и смелая" была
показати весь коментар
05.02.2019 00:24 Відповісти
а кожанную тужурку ей натянут на сраку ?
показати весь коментар
05.02.2019 01:26 Відповісти
Коронують, як чмо нєопрєльонного полу, чи підлоги. І як сказали нижче, шкіряну тужурку на дупу натягнуть! Ібо нєфіг зі мною конкурувати!)))
показати весь коментар
08.02.2019 17:09 Відповісти
Вместе с надеждой, надо и сестру её посадить, да вместе с мамашей.
показати весь коментар
05.02.2019 00:25 Відповісти
и то верно
показати весь коментар
05.02.2019 01:27 Відповісти
мамаша говорила , что маленькими были , бились лбами до трещинок , ёпть ! Как же они в камере вместе , то и мамаше трещину залепят по черепку ! Неее... их вместе нельзя , только по камерам.
показати весь коментар
05.02.2019 01:29 Відповісти
там посидела и тут посидит
показати весь коментар
05.02.2019 00:34 Відповісти
А ОНА НУЖНА КАК ТОПАЗ !)
показати весь коментар
05.02.2019 01:13 Відповісти
Савченко такий політик як я Валентина Терешкова, поставте її зав фермою, і побачите там буде разруха.
показати весь коментар
05.02.2019 02:18 Відповісти
А не лучше ли ее обменять на украинских моряков?... В ********* риторика в отношении нее кардинально поменялась, ее многие поддерживают....
Так пусть едет к "мальчикам с чистыми буркалами", зачем ей так мучиться в Украине?!...
Здесь биндёровцы, каратели хотящие войны и уроды, которых нужно уничтожать боНбами, а там никого убивать не нада...))
показати весь коментар
05.02.2019 07:33 Відповісти
Горе то какое!!!! Хотя... а какая разница где кобыле голодовки устраивать? Цензор теперь обо всех перемещениях сидельцев будет информировать? Я уже надеялся никогда о героической лечице не услышать.
показати весь коментар
05.02.2019 08:22 Відповісти
Та я також сподівалася про це непорозуміння ніколи не чути... Але Вєрка бдіть,шоб ми не дрімали!)
показати весь коментар
08.02.2019 17:16 Відповісти
Тимошенко для Савченко была духовным наставником и дала дорогу в жизнь, точнее пустила на большую дорогу. И Савченко далеко пошла, хотела взорвать ВР и убить 200 тыс. киевлян. Только благодаря усилиям СБУ Савченко удалось остановить. Тяжело поверить, что Тимошенко не знала, чем занимается №1 в «Батькивщине» - Савченко. Теперь Савченко в тюрьме, а Тимошенко снова не при делах и рвется в президенты.
показати весь коментар
05.02.2019 08:48 Відповісти
Надежду Савченко бросили в Лукьяновское СИЗО...

Маловато информации..
Бросили.. с какой высоты бросили? На какое расстояние бросили?
Кто это такой силач, который смог поднять и бросить эту отожравшуюся корову?
Или ее несколько человек бросало? При падении жопу не повредила? Синяки от падения есть?
показати весь коментар
05.02.2019 10:43 Відповісти
Щоб вона там і залишилась ...
Багато Українців загинуло за неї в АТО.
показати весь коментар
28.12.2019 23:26 Відповісти
Сторінка 2 з 2