10224 відвідувача онлайн
2 344 24

Україна сподівається на двосторонній безвіз із Британією після Brexit, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що найближчим часом Україна почне переговори з Британією про пом'якшення візового режиму для українців.

Про це він сказав в інтерв'ю "Голосу Америки", передає Цензор.НЕТ.

Клімкін наголосив, що британські візові вимоги до українців досі не стали предметом перегляду, хоча представники Києва і Лондона вже активно працюють над проектом угоди про торговельні відносини.

За словами міністра, процес "Брексіта", хоч і є приводом для переформатування відносин і зближення між Британією й Україною, однак не створює сприятливих умов для пом'якшення візового режиму.

"Ми прекрасно розуміємо занепокоєння, оскільки сама дискусія щодо "Брексіта" була викликана міграційними проблемами, тобто сприйняттям всередині Британії", - сказав Клімкін.

Також Клімкін зазначив, що Україна не планує вводити візи для британських громадян після виходу Великої Британії з Європейського Союзу.

Зараз британці можуть вільно відвідувати Україну з короткостроковими поїздками, але українським громадянам для в'їзду у Велику Британію, на відміну від більшості країн Європи, потрібні візи.

Топ коментарі
+4
Кретин, у бритов сюда виз нету, а во вторых если они будут плтить здесь налоги это лучше чем когда ее отожмут агрохолдинги, не платя ничего в бюджет, еще и будут писать под себя законы.
показати весь коментар
06.02.2019 16:49 Відповісти
+4
Не получит. Англичане не дураки. Еще лет десять будет визовый. Скорее Штаты дадут безвиз, чем Великобритания.
показати весь коментар
06.02.2019 16:51 Відповісти
+3
Еще чего, бритты не идиоты наших бандитов принимать.
показати весь коментар
06.02.2019 16:46 Відповісти

Завантаження...