Україна сподівається на двосторонній безвіз із Британією після Brexit, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що найближчим часом Україна почне переговори з Британією про пом'якшення візового режиму для українців.
Про це він сказав в інтерв'ю "Голосу Америки", передає Цензор.НЕТ.
Клімкін наголосив, що британські візові вимоги до українців досі не стали предметом перегляду, хоча представники Києва і Лондона вже активно працюють над проектом угоди про торговельні відносини.
За словами міністра, процес "Брексіта", хоч і є приводом для переформатування відносин і зближення між Британією й Україною, однак не створює сприятливих умов для пом'якшення візового режиму.
"Ми прекрасно розуміємо занепокоєння, оскільки сама дискусія щодо "Брексіта" була викликана міграційними проблемами, тобто сприйняттям всередині Британії", - сказав Клімкін.
Також Клімкін зазначив, що Україна не планує вводити візи для британських громадян після виходу Великої Британії з Європейського Союзу.
Зараз британці можуть вільно відвідувати Україну з короткостроковими поїздками, але українським громадянам для в'їзду у Велику Британію, на відміну від більшості країн Європи, потрібні візи.