3614 відвідувачів онлайн

Екс-начальника Генштабу ЗСУ Заману затримано, - Луценко

Екс-начальника Генштабу ЗСУ Заману затримано, - Луценко

Співробітники Військової прокуратури спільно з СБУ затримали колишнього начальника Генштабу Збройних сил України Володимира Заману.

Про це повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко, передає Цензор.НЕТ.

"Військова прокуратура спільно з СБУ затримала екс-начальника Генштабу Заману. У врученій підозрі йдеться, що в період 2012-2014 років він особисто скоротив склад ЗСУ більше, ніж передбачалося законом, розформував 70 військових частин і з'єднань, в тому числі - зенітні ракетні бригади і дивізіони, 19 авіаційних частин, а бригаду тактичної авіації звів до ескадрильї", - написав Луценко.

Нагадаємо, колишньому голові Генерального штабу Збройних сил України генерал-полковнику Володимиру Замані, який займав цей пост у 2012-2014 роках, оголошено підозру в зраді.

Топ коментарі
+23
Столько лет прошло и только сейчас увидели измену, бедные, не знают как отметиться перед выборами.
показати весь коментар
25.02.2019 14:43 Відповісти
+13
пиар...
альфонса матиуса...
чует шо скоро капец...
пять лет ****-дремла...
а тут - возбудился...
одной поле-ягода...
показати весь коментар
25.02.2019 14:43 Відповісти
+12
5 лет - 5 складов
и ни одна собака не наказана
показати весь коментар
25.02.2019 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Армию все годы независимости разваливали,абсолютно все кто был у власти,и этот в том числе,но он был уволен овщем за отказ кинуть военных на майдан ! А вот тот кто сегодня ворует на крови из бюджета и обещал поотрубать руки,просто перед выборами отводит от себя стрелки ! Вся шоколадная власть стоит на лжи,цинизме и понтах !
показати весь коментар
25.02.2019 15:00 Відповісти
Не всі. генерал Костянтин Морозов був справжнім офіцером і міністром. На превеликий жаль, мусив піти з посади через незгоду з сьогоднішнім маразматиком-пророком, що один раз готовий у свої 80 іти воювати проти кацапні, а на другий день просторікує про "переговори". Це про "кравчука".
показати весь коментар
25.02.2019 15:14 Відповісти
Тебе это не впервые, мы сыты по горло твоими задержаниями. ИМПОТЕНТЫ.
показати весь коментар
25.02.2019 15:04 Відповісти
Зачем задерживать если все равно не посадят
показати весь коментар
25.02.2019 15:04 Відповісти
Так, Замана точно ворог ****** Потроха - відмовився виконувати наказ Януковича ввести війська в Київ. А відповідав же в ПР за придушення "майданів" не хто небудь, а Порошенко, агент Лоліта. Тоді Замана поламав усю ********** гру, і виставив Порошенка перед шефом (******) відвертим дурнем. Таке чекісти не пробачають.
показати весь коментар
25.02.2019 15:07 Відповісти
За придушення майданів відповідала Тимошенко - агент артистка.
показати весь коментар
25.02.2019 15:11 Відповісти
Тобі нагадати точну дату, коли Тимошенко вийшла з Качанівки?
показати весь коментар
25.02.2019 15:24 Відповісти
из качановки или из трёхкомнатных апартаментов в харьковской железнодорожной больницы ?
показати весь коментар
25.02.2019 15:37 Відповісти
Та де завгодно. Все одно вона перебувала під вартою.
показати весь коментар
25.02.2019 15:59 Відповісти
ну ты же понимаешь, что 100 % остальных осужденных не могут пребывать "де завгодно", как она ?

Вывод - ?
показати весь коментар
25.02.2019 16:04 Відповісти
100 % - ні. Але випадки, коли засуджених лікують у лікарнях, непоодинокі і ти це добре знаєш. При цьому вони знаходяться під вартою. Чи, може, у Качанівці є складне діагностично-лікувальне устаткування і в Качанівці можуть проводити складне лікування?
показати весь коментар
25.02.2019 16:10 Відповісти
ну яке там було необхідне складне лікування всі потім побачили )))

ти дивилась кіно "Праздник Святого Йоргена " ?

https://www.youtube.com/watch?v=kbcFAz1G7gk Брось костыли
показати весь коментар
25.02.2019 17:08 Відповісти
Алина, не перечьте 133133...он опасен и невменяем.
показати весь коментар
25.02.2019 16:28 Відповісти
Ггг) У чебурашків схоже істерика.
Агент жуля просвістєла як фанєра над майданом)
показати весь коментар
25.02.2019 15:28 Відповісти
Якби прочитав ваш допис не писав би свій , але подібна ситуація була під час Помаранчевого Майдану . Памятаю в одну з ночей "Пора" бігала по периметру, і закликала не залишати Майдан , так як внутрішнім військам видали по 90 патронів , і вони мають їх використати проти протестувальників ,і якщо буде багато людей то можливо цього не станеться. Але тоді Тимошенко , разом з генералом Петруком , мали розмову з Попковим , де військовий попередив , що підрозділи Західного округу , стануть на сторону майданівців. Ми цього тоді не знали , але після десь 4 годин напруги ,з полегшенням зітхнули , так як людей і справді було мало . Після цього Петрук став депутатом від Батьківщини . 2008 році звільнився в запас .
показати весь коментар
25.02.2019 15:30 Відповісти
Замана відмовився розганяти Майдан в 2013-14 роках , можливо за це арештували.
показати весь коментар
25.02.2019 15:10 Відповісти
Так некем было разганять, поэтому и отказался.
показати весь коментар
25.02.2019 16:34 Відповісти
Цікаві діла твої, Господи...

З усіх олігархів чомусь переслідують одного Коломойського, який не дав розповзтися сепарській заразі, а з усіх військових високого рангу чомусь переслідують Замана, який "18 лютого 2014 року під час https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%8E%D1%86%D1%96%D1%8F_%D0%B3%D1%96%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96 Революції гідності , отримавши від тогочасного керівництва держави наказ застосувати силу до мітингувальників на https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B0%D0%BD_%D0%9D%D0%B5%D0%B7%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%96 Майдані незалежності , відмовився виконувати той злочинний наказ і поклав рапорт про звільнення з посади Начальника Генерального штабу - Головнокомандувача збройних сил України, чим виграв час для учасників протестів, які змогли перегрупуватися та отримати необхідне підкріплення, в першу чергу дипломатичне."
Цікаво, авжеж?

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87
показати весь коментар
25.02.2019 15:11 Відповісти
шо і тут політичні репресії?)))))) ля... як же ви задрали
показати весь коментар
25.02.2019 15:31 Відповісти
З 19 лютого 2014 заступник секретаря https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B0%D0%B4%D0%B0_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BF%D0%B5%D0%BA%D0%B8_%D1%96_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Ради національної безпеки і оборони , а з 22 лютого 2014 - Уповноважений Верховної Ради України по контролю діяльності https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8 Міністерства оборони України .
показати весь коментар
25.02.2019 15:13 Відповісти
Помурыжат и отпустят. Это уже было...
показати весь коментар
25.02.2019 15:15 Відповісти
Нашли крайнего, насколько я помню именно Заман отказался применять войска для разгона Майдана.
показати весь коментар
25.02.2019 15:16 Відповісти
Це в подобії людини працювало на парашу, а гроші на велику пенсію получало з бюджету України. Скільки за таких "служивих" загинуло патріотів? Вони мають сидіти все своє життя.
показати весь коментар
25.02.2019 15:19 Відповісти
Тих, через кого гинули патріоти не затримують, а тим більше не звинувачують.
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B9%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 19 февраля 2014 года из-за несогласия выполнять приказ Президента Украины Виктора Януковича и министра обороны Павла Лебедевазадействовать украинскую армию с применением аэромобильных бригад с боевым оружием и бронетехникой для зачистки Киева от участников Евромайдана указом Президента Украины был уволен с должности начальника Генштаба вооружённых сил Украины
показати весь коментар
25.02.2019 15:32 Відповісти
Схоже хочуть порати за те що не стріляв в протестувальників . Схоже Віктор Володимирович Порошенко почав діяти.
показати весь коментар
25.02.2019 15:39 Відповісти
Та, він ще на https://gordonua.com/publications/eks-nachalnik-genshtaba-zamana-yanukovich-ne-otdaval-prikaz-strelyat-po-maydanu-zachistit-ego-prikazali-lebedev-yakimenko-i-pshonka-33981.html Гордоні давав "неприємні" інтерв'ю літом 2014-го. Є питання бо, тоді багато чого ще було не відомо, але цікаво в контексті того часу.
показати весь коментар
25.02.2019 15:48 Відповісти
Так ось звідки вуха ростуть - Путлер так і не вибачив проукраїнську позицію Замани , звідси і нападки на нього. Чергова помста хана Орди .
показати весь коментар
25.02.2019 16:04 Відповісти
Никого более удобного на заклание видать не нашлось. Похоже очередной фуфел. Тем более Толя-Тепловизор оповещал.
показати весь коментар
25.02.2019 15:33 Відповісти
Його вже треба розстріляти,а ви тільки затримали. Дармоїди!
показати весь коментар
25.02.2019 15:40 Відповісти
А Вікула, Бойко , Добкіних,Медведчука , Новінського , та їнших --слабо в державній зраді звинуватити ? Коли ж до них чергна дійде ?
показати весь коментар
25.02.2019 15:42 Відповісти
Не путай опального з торговими партнерами
показати весь коментар
25.02.2019 15:49 Відповісти
шуфричі, ківалови, мураєви, ахметови, фірташі...і т.д......НЕ забувайте...
показати весь коментар
25.02.2019 20:29 Відповісти
А как же И .О главкома и президента
,,мы все решим мирным путём ,, решил
Десятки тыс, убитых раненых половина их них инвалиды и дальше решают
Сепарам. последнее 5005 предупреждение
Посмотрел первый вызит на фронт главкома - солдаты
в домашних обувках' а он в амуниции за пол миллиона долларов
показати весь коментар
25.02.2019 15:45 Відповісти
Не прошло и пяти лет, как "зоркий глаз" вдруг обнаружил, что четвертая стена отсутствует..))
показати весь коментар
25.02.2019 15:50 Відповісти
Это, наверное, г-п Замана разваливал Армию во времена Гриценка?
Это он лишил Украину Ядерного Оружия?
Это он придумал термин "гибридная война", чтоб оправдать своё бездействие?
Дело Замана нужно перед выборами, чтоб избиролохам показать, как "мы" работаем.
Но правильно пишут здесь - не поможет. Украинский народ - не лохи.
И после выборов нужно менять ВСЮ верхушку.
Иначе НИЧЕГО не изменится.
показати весь коментар
25.02.2019 16:03 Відповісти
По ходу форумы на цензоре превратились превратились
к какую то антиукранскую помойку... а точнее в филиал
фабрик троллей *****...
показати весь коментар
25.02.2019 16:05 Відповісти
Піди на "5" там ти знайдеш ліки для душі
показати весь коментар
25.02.2019 16:25 Відповісти
Земана апсюжай с бабиком.
показати весь коментар
25.02.2019 19:52 Відповісти
Доповідь цього генерала про стан справ в Криму,та план дій відповіді на агресію кацапів може бути причиною цього арешту.
показати весь коментар
25.02.2019 16:16 Відповісти
А можливо що, Юльку у фейсбуку лайкнув.
показати весь коментар
25.02.2019 16:35 Відповісти
Замана говорить що на 2013 рік 70 тисяч , були навчені і готові до активних дій бійців , недавно Смешко що в службі безпеки 50 тисяч . Тобто 120 тисяч. Нехай 100 тисяч. Виходить що було кому захищати цілісність України. Плюс сюди добровольці . От і виходить , що все як завжди в нашій історії - гнила "еліта" .
показати весь коментар
25.02.2019 16:47 Відповісти
Та-а-ак, перший риг-дегенерал готовий? Пішов!
Тепер чекаєм на готовність і посадку другого - Мужеложенка...
показати весь коментар
25.02.2019 16:43 Відповісти
Як раз цей того не посадять. Бо є за що.
показати весь коментар
25.02.2019 18:11 Відповісти
За цієї влади не посадять, це так. Однак, ця влада не навіки. Дуже сподіваюся, що ще лише на місяць з хвостиком.
показати весь коментар
25.02.2019 18:59 Відповісти
нажаль на довше.
показати весь коментар
26.02.2019 00:33 Відповісти
Я теж не вважаю себе оптимістом.
Але логіка і здоровий глузд підказують одну веселе штуку. Навіть якщо Сонцеликий і утне яку комбінацію, наслідком якої стане перемога у другому турі, все закінчиться набагато швидше, ніж із шапкокрадом. Бо зброї тепер на руках у людей багато. І люди направду дуже сердиті...
показати весь коментар
26.02.2019 01:27 Відповісти
коли затримають самого смілого прикордонника України литвина, який активно пропускав руSSкіх тітушок на схід України і його брата Злодія ригіиАнального прихвостня Володимира литвина та й 3-го литвина можна спокійно арештовувати...є за що.... икщо так далі піде, то випустять Бандита єфремова, щоб зміг балотуватись в Верховну Раду...
показати весь коментар
25.02.2019 20:25 Відповісти
Грубого щура прикололи до землі вилами ! Молодці !
показати весь коментар
25.02.2019 20:40 Відповісти
Похоже, Югик, тебе скоро понадобится кружка...