6230 відвідувачів онлайн

НАБУ провело майже 20 обшуків у фігурантів справ про розкрадання в оборонці, зокрема у Гладковських, - Ситник

НАБУ провело майже 20 обшуків у фігурантів справ про розкрадання в оборонці, зокрема у Гладковських, - Ситник

Національне антикорупційне бюро України провело низку обшуків у фігурантів журналістського розслідування про корупцію в оборонно-промисловому комплексі країни, зокрема і за місцем проживання колишнього першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олега Гладковського та його сина Ігоря, повідомив директор НАБУ Артем Ситник.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Виходячи з того, що ми побачили в тих сюжетах, ми зареєстрували два провадження. У рамках одного з них сьогодні було проведено низку обшуків - майже 20, зокрема і за місцем проживання Ігоря та Олега Гладковських, Віталія Жукова, Андрія Рогози тощо", - сказав А.Ситник на брифінгу в четвер у Києві.

За словами А.Ситника, у провадженнях, які передавалися НАБУ, зокрема і від Генпрокуратури, "достатніх підстав для оголошення підозри (Ігорю. - Ред.) Гладковському не було".

Йому важко сказати точно, скільки справ, що стосуються оборонної сфери, залишилося в Генпрокуратурі. "Матеріалів, у яких була копія цих листувань, у нас також не було", - сказав він.

А.Ситник повідомив: "Звичайно ж, ми будемо допитувати журналістів стосовно походження всіх цих матеріалів. Але наголошую, що це вже копії, а не те, що можна назвати справжнім листуванням".

За його словами, необхідно ідентифікувати достовірність цього листування, перш ніж воно зможе лягти в основу певних доказів.

Нагадаємо, 25 лютого команда Bihus.info опублікувала розслідування про схеми розкрадання в оборонному комплексі України. Фігурантом розслідування є син заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Концерн "Укроборонпром" і заступник секретаря РНБО Олег Гладковський планують подати на авторів розслідування до суду.

Президент Петро Порошенко спочатку призупинив повноваження першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, а 4 березня - звільнив з посади.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що розслідування журналістів про розкрадання в оборонній сфері збіглося за часом із закінчення слідства ГПУ.

4 березня вийшла третя частина розслідування. За даними журналістів, схема Гладковського-Жукова принесла учасникам $300 тисяч на висотомірах для ремонту двох казахських АН-26 у 2016 році.

Топ коментарі
+7
Пока расшевелились, они уже концы в воду попрятали.
показати весь коментар
07.03.2019 14:20 Відповісти
+5
А где результат, ты - морда зажравшаяся на грантоедстве и наших деньгах?....
На хрен кому вы нужны такие, немощные?
Вам дают команду, гавкаете, дают другую - прячете дела и головой под песок. Страусы недобитые...
показати весь коментар
07.03.2019 14:23 Відповісти
+3
Кроме корма для свиней,по месту жительства больше ничего не обнаружено,в ходе осмотра строения,оказалось-дом построен из того же корма.
показати весь коментар
07.03.2019 14:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пока расшевелились, они уже концы в воду попрятали.
показати весь коментар
07.03.2019 14:20 Відповісти
И на поезде в ЕвропуНАБУ провело около 20 обысков у фигурантов дел о хищениях в оборонке, в том числе у Гладковских, - Сытник - Цензор.НЕТ 306
показати весь коментар
07.03.2019 14:29 Відповісти
Кроме корма для свиней,по месту жительства больше ничего не обнаружено,в ходе осмотра строения,оказалось-дом построен из того же корма.
показати весь коментар
07.03.2019 14:22 Відповісти
И шо кому от тех "обысков"...
показати весь коментар
07.03.2019 14:23 Відповісти
- Дай миллион, дай миллион, дай миллион!(c)
показати весь коментар
07.03.2019 14:25 Відповісти
А где результат, ты - морда зажравшаяся на грантоедстве и наших деньгах?....
На хрен кому вы нужны такие, немощные?
Вам дают команду, гавкаете, дают другую - прячете дела и головой под песок. Страусы недобитые...
показати весь коментар
07.03.2019 14:23 Відповісти
Ну да, очень "оперативно".
показати весь коментар
07.03.2019 14:24 Відповісти
Не зумів Ситник дотягнути до 1 квітня. Чи як шеф знайшов цапа відбувайла, тут і Артем сміливості набрався.
показати весь коментар
07.03.2019 14:24 Відповісти
Краще пізно, ніж ніколи?! Кого чи що ви там шукали панове?! Обшуки мали відбутися ще два роки (принаймні - рік) тому, оскільки влада заявляє, що слідство ведеться ДАВНО!!!
показати весь коментар
07.03.2019 14:24 Відповісти
Да ничего они не будут выносить из избы до выборов. А там будут смотреть по результатам. Уверен, что рейтинг соевого мародера рухнул. Не будет он президент - конец БПП стопудовый. Барыги начнут разбегаться по другим квартирам.
показати весь коментар
07.03.2019 14:27 Відповісти
А что им стоит сфальсифицировать или применить админресурс. На фоне общей апатии они могут пролезть, т.к. сознательная разочаровавшаяся часть может не прийти на голосование.
показати весь коментар
07.03.2019 14:29 Відповісти
Врагу всегда легко делать то, что сделано за эти 5 лет благодаря продажности самой жертвы...
Или надо было стать нацией в полном смысле этих слов, или наша судьба быть пешками и оказаться снова колонией рашистского мордора ху#ла...
показати весь коментар
07.03.2019 14:27 Відповісти
Национальное антикоррупционное бюро Украины провело ряд обысков у фигурантов Источник: https://censor.net/n3115459
Что эти т.н.обыски дают? Пиар добавляют? Что за совок? Кто знает на западе доже проводят обыски.
показати весь коментар
07.03.2019 14:34 Відповісти
Зараз на ТВ ..*Югік-пгокугор * буде *мультики * показувати про підкуп Ю. Тимошенко .
показати весь коментар
07.03.2019 14:36 Відповісти
Фирма, связанная с Пашинским, получила от Минобороны 200 миллионов по тайному контракту
НАБУ провело около 20 обысков у фигурантов дел о хищениях в оборонке, в том числе у Гладковских, - Сытник - Цензор.НЕТ 629
показати весь коментар
07.03.2019 14:40 Відповісти
Будь теперь осторожен. У него пистолет есть.
показати весь коментар
07.03.2019 16:00 Відповісти
"За две недели после первого выпуска к нам не обратился никто из правоохранительных органов.
Бигус инфо. "
показати весь коментар
07.03.2019 15:36 Відповісти
скотиняки наживаються,а діти гинуть,як тепер про патріотизм можна розказувати,на свідомість "давити",чому не ввести смертну кару за розкрадання у військовій сфері
показати весь коментар
07.03.2019 17:10 Відповісти
сытник, на хрен вы такие "реактивные", вместе с грицаком, холодницким, югиком, нужны..???
В отставку вас, тварей и чем быстрей, тем лучше.
показати весь коментар
08.03.2019 00:26 Відповісти
Фарс усе це...