10230 відвідувачів онлайн
3 101 20

У Миколаєві дерево впало на маршрутку, троє потерпілих, - ДСНС. ФОТО

Через сильний вітер у Миколаєві на маршрутне таксі впало дерево, потерпів чоловік і двоє дітей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій.

У Миколаєві дерево впало на маршрутку, троє потерпілих, - ДСНС 01

Зазначається, що 11 березня о 13:49 на лінію "101" надійшла інформація про те, що на перетині вулиць Прикордонна (Чигрина) і Садова в Заводському районі міста під час руху на маршрутне таксі впало дерево.

Як з'ясувалося, під час події в транспортному засобі було близько 15 осіб. З травмами різного ступеня двох неповнолітніх дітей і дорослого чоловіка госпіталізували в лікувальні установи.

У Миколаєві дерево впало на маршрутку, троє потерпілих, - ДСНС 02

Парамедик Головного управління ДСНС надала першу допомогу одній із пасажирок. Рятувальники за допомогою спецобладнання розпиляли і прибрали дерево з проїжджої частини.

У Миколаєві дерево впало на маршрутку, троє потерпілих, - ДСНС 04

Топ коментарі
+3
Погано, лісополоси це значит вивітрювання грунту, в нас все стоїть, хіба що якщо з горіха то восени їх трохи лупцюють.
показати весь коментар
11.03.2019 17:31 Відповісти
+1
Ураган наробив лиха всюди від заходу до півдня.
показати весь коментар
11.03.2019 17:05 Відповісти
+1
У вас завтра обіцяють великий шмон.
показати весь коментар
11.03.2019 17:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ураган наробив лиха всюди від заходу до півдня.
показати весь коментар
11.03.2019 17:05 Відповісти
Старі дерева несуть небезпеку, служби не справляються, а самім різати не можна, в нас штук 5 бачив сьогодні впавших.
показати весь коментар
11.03.2019 17:08 Відповісти
Для того, чтобы не было не только старых, а и в принципе- деревьев, надо вам такой заводик, как у нас, детище Юлии Владимировны, в бытность Премьеркой. Отменная вещь! Производит "Древесные брикеты". Мне уже надоел звук бензопил везде. Не шучу. Пилят- всё!
показати весь коментар
11.03.2019 17:12 Відповісти
Так в нас багато таких є, але тут щоб отримати дозвіл на вирубку треба посадити певну кількість, в мене за два дня два дерева пішло, туя і яблуня.
показати весь коментар
11.03.2019 17:15 Відповісти
Наверное, у нас- Суперзаводик. Бо реально- надоел звук бензопил. А ещё- у ни разу не видел, чтобы что-то посадили, взамен спиленного. Ни разу!
показати весь коментар
11.03.2019 17:17 Відповісти
Ніколи не думав, що у вас лісний край.
показати весь коментар
11.03.2019 17:18 Відповісти
У нас, согласно советской статистике, по озеленению, город уступал только Киеву!!! Не шучу.
показати весь коментар
11.03.2019 17:21 Відповісти
А як озеленіння в'яжеться з пилорамою, ви що в місті дерева вирубуєте? Чим дихати будете, у вас і так з екологією так собі.
показати весь коментар
11.03.2019 17:23 Відповісти
А я откуда знаю??? У нас реально попиляли почти всё. Лесополосы вдоль дорог, внутридворовые территории, центральные магистрали.... Мне как-то стало наплевать. Честно.
показати весь коментар
11.03.2019 17:29 Відповісти
Погано, лісополоси це значит вивітрювання грунту, в нас все стоїть, хіба що якщо з горіха то восени їх трохи лупцюють.
показати весь коментар
11.03.2019 17:31 Відповісти
Та ты прав. Погано. Но... что имеем. Просто потрясно попиляли. Зачем??? У меня нет ответа.
показати весь коментар
11.03.2019 17:32 Відповісти
Юлю сажайте.
показати весь коментар
11.03.2019 17:51 Відповісти
Во! Везде одно и тоже- проблемы. У нас, наверное, будут завтра. Пока- тихо.
показати весь коментар
11.03.2019 17:09 Відповісти
У вас завтра обіцяють великий шмон.
показати весь коментар
11.03.2019 17:13 Відповісти
Не!!! Послезавтра! Завтра я нему подготовлюсь... и на два дня- в глубокое подполье... Глубочайшее.
показати весь коментар
11.03.2019 17:14 Відповісти
Да? Значить я поплутав, сподіваюсь твоя печінка витримає.
показати весь коментар
11.03.2019 17:16 Відповісти
Непременно. Она(печень) уже требует, бо я два дня- не бухал, вовсе. Сегодня- в театр иду. Киевская труппа. Жена жутко рада. Я-тоже. Там, вроде как- бывает антракт, с буфетом и коньяком. Не?
показати весь коментар
11.03.2019 17:19 Відповісти
Я такий "сильний" театрал, що вже і не пам'ятаю, останній раз ходив з дочкою на "Котигорошко", буфету з кон'яком не було.
показати весь коментар
11.03.2019 17:22 Відповісти
Понятное дело- "Катигорошек". У меня такое название- что не выговорить. Вот честно- три раза читал программку- не запомнил. Но фотки- завлекательные! Ну и +18. Многообещающе.
показати весь коментар
11.03.2019 17:24 Відповісти
поодинокі дерева падають в кучності тільки гілки