9508 відвідувачів онлайн

Тимошенко заступається за Мангера, оскільки він замішаний у системі підкупу виборців, - Герасимов

Тимошенко заступається за Мангера, оскільки він замішаний у системі підкупу виборців, - Герасимов

Кандидат у президенти від ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко захищає свого однопартійця, основного підозрюваного у замовленні вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк Владислава Мангера через те, що той замішаний у схемі підкупу виборців.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Прямий, про це заявив голова фракції Партії "БПП" Артур Герасимов під час виступу з трибуни парламенту.

За його словами, саме оприлюднена інформація щодо підкупу виборців та шляхи наповнення виборчого фонду Тимошенко, пояснюють чому вона кинулась захищати свого однопартійця Владислава Мангера.

"Наразі, слідство вважає голову Херсонської облради основним підозрюваним у замовленні вбивства активістки Катерини Гандзюк. Очевидно, регіональний посадовець знається і на схемах "Батьківщини" з підкупу виборців, і на відмиванні сумнівних коштів. Тому Юлія Тимошенко вже пообіцяла "відмазати" його від звинувачень, якщо стане Президентом",- заявив Герасимов.

Нагадаємо, 31 липня 2018 року на в.о. керуючого справами виконавчого комітету, радницю херсонського міського голови Катерину Гандзюк напали біля під'їзду її будинку й облили сірчаною кислотою.

Як повідомили у поліції, нападом на Гандзюк керував ветеран АТО, який використовував своїх товаришів по службі.

4 листопада потерпіла померла в лікарні.

Генпрокурор Юрій Луценко 4 грудня заявив, що у справі про вбивство Катерини Гандзюк оголошено підозру раніше судимому громадянину на прізвище Левін. Луценко зазначив, що Левін, за версією слідства, є ключовою фігурою в скоєнні злочину. Що стосується замовника вбивства, генпрокурор повідомив, що версій у слідства багато, і більшість із них зводиться до конкретних осіб, однак назвати прізвища він пообіцяв лише тоді, коли буде підготовлено і оголошено підозру.

11 лютого 2019 року главі Херсонської облради Владиславу Мангеру оголосили про підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк.

Адвокат Мангера Дмитро Ільченко вніс за свого підзахисного заставу в розмірі 2 497 300 гривень. На запитання, звідки адвокат отримав гроші на заставу, Мангер не відповів.

Топ коментарі
+51
Соя бреше, караван їде
Тимошенко вступается за Мангера, поскольку он замешан в системе подкупа избирателей, - Герасимов - Цензор.НЕТ 1835
показати весь коментар
12.03.2019 19:31 Відповісти
+39
БПП в истерике.
показати весь коментар
12.03.2019 19:32 Відповісти
+35
А Петя Труху и Кернеса выгораживает!
И если вина Мангера под вопросом, то эти 2 хрюшки в г-не по уши!
показати весь коментар
12.03.2019 19:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Я - не симпатик Юлі. Але відносно Зеленського скажу: Вам що мало зараз клоунів у владі ?

У лютому кандидат у президенти Володимир Зеленський був на зустрічі з послами країн Євросоюзу в Україні. За словами Кошкіної, шеф-редактора "Лівого берега" на зустрічі було дуже обмежене коло учасників, проте вдалося дізнатися деякі подробиці.
"Наведу дослівну характеристику, яку дав Зеленському один із послів. Зауважте, це не мої слова, його. "Ми думали, що він (Зеленський) просто нуль. І що це можна виправити. Але він, на жаль, мінус. Великий жирний мінус для країни. Що дуже небезпечно. І навряд чи можна з цим щось вдіяти", - дослівно сказав у приватній бесіді високопоставлений посланець. При тому, що дипломати у виразах зазвичай дуже стримані", - написала вона.
показати весь коментар
12.03.2019 20:16 Відповісти
Обычный порохоботовский фейк. Послы, как очень опытные дипломаты, в совершенстве владеющие дипломатическим языком, никогда в лоб не скажут про рейтингового кандидата, что он минус.

Особенно умиляет словосочетание про обмежене коло. Фейки всегда прячутся за есть мнение, известный эксперт заявил или обмежене коло. Или еще что-то в этом роде.
показати весь коментар
12.03.2019 20:26 Відповісти
Я много раз убеждалась, что у Сони надежные источники, такие, что вам и не снились. И на сайте "Левый берег" порохоботская информация особо не размещается.
показати весь коментар
12.03.2019 20:30 Відповісти
Мне слава богу снятся хорошие сны, а не те, которые мне и не снились. А перед выборами порохоботы везде отмечаются. У них это главная задача, гадить на всех вокруг себя с любой диспозиции, даже с той, которая и не снилась.
показати весь коментар
12.03.2019 20:33 Відповісти
Не доверяйте снам, а лучше мозгами шевелите, а не то будете вне реальности. Понятно, вы за Зеленку, а я - за Гриценко. Мы по разные стороны баррикад.
показати весь коментар
12.03.2019 20:42 Відповісти
да твои земляки уже и ***** звали - помогло это...)))
показати весь коментар
12.03.2019 20:27 Відповісти
Это твои земляки - протеже пэпы- распространяют сепарские газеты!
показати весь коментар
12.03.2019 20:47 Відповісти
ты бы помолчала за своих данецких предателей Украины...
показати весь коментар
12.03.2019 21:39 Відповісти
это которые позволили гиркину сбежать в Донецк - так твои предатели сидят в ап.
показати весь коментар
12.03.2019 21:47 Відповісти
твоя мама не была в колонне у гиркина - ты её не спрашивала...?

она выходила с таким плакатиком...?Тимошенко заступається за Мангера, оскільки він замішаний у системі підкупу виборців, - Герасимов - Цензор.НЕТ 7855
показати весь коментар
12.03.2019 21:55 Відповісти
а ваще - это очно ты, с ушами.
показати весь коментар
12.03.2019 22:08 Відповісти
не заикайся..., что сказать то хотела...?
показати весь коментар
12.03.2019 22:24 Відповісти
Из заявления не совсем понятно,этот Герасимов там опером работает,следователем или нахера ему материалы следствия надиктовывают или напевают.
показати весь коментар
12.03.2019 20:02 Відповісти
Герасимову наверняка Порошенко подливает ежедневно тормозную жидкость в голову, но щель становится всё больше и больше и этот процесс уже не остановить.
показати весь коментар
12.03.2019 20:05 Відповісти
Тимошенко покрывает вероятного заказчика убийства Гандзюк!Где нацкорпус? Еще методички из кремля не получил?
показати весь коментар
12.03.2019 20:16 Відповісти
Вопрос к петиному суду, который снял браслет и вернул загранпаспорт, соя молокососущая.
показати весь коментар
12.03.2019 20:34 Відповісти
Ублюдочное бпп с мелким, мало что значащим, ублюдочным секретарем-предводителем.
показати весь коментар
12.03.2019 20:21 Відповісти
Точно живемо "по-новому"! Колись фальсифікацією виборів займалась лише влада, а зараз, якщо вірити другу терориста Безлера - Артуру Герасимову, фальсифікувати вибори може хто завгодно. Це лише зайвий раз підкреслює той розвал всього і вся який досяг при Порошенку апогею.
показати весь коментар
12.03.2019 20:45 Відповісти
По новому в наш ще є шанс зажити тому що в нас є така людина (кандидат) яка просто переверне рівень України завдяки своїй команді та досвіду
Вона послана Богом і треба це використовувати поки не пізно
показати весь коментар
14.03.2019 19:28 Відповісти
не переношу эту паскудную истоту. на рыльнике написано: оно подлое, гнидёныш.
показати весь коментар
12.03.2019 20:49 Відповісти
А скоки он (Мангер) мальчиков и девочек православных и в трусиках отпедофилил в Артеке -- про энто знает разве что Витюха Уколов , который сейчас потно трудиЦЦо на порохоботную сою !

Не Мангер какой-то , а просто предвыборный многостоночник -- всё успевает , всюду пролазит !
показати весь коментар
12.03.2019 20:58 Відповісти
Так и хоЦЦа спрости Артурчика - как там поживает другой дядечка , но не Мангер , но тоже Безлер ?!
показати весь коментар
12.03.2019 21:00 Відповісти
герасимов как то забыл что в этом деле проходят еще пару человечков глава херсонской администрации тов гордеев и его зам евгений рыщук оба члены блока петра порошенко . как то не хорошо тов герасимов.
показати весь коментар
12.03.2019 21:05 Відповісти
Тимошенко заступається за Мангера, оскільки він замішаний у системі підкупу виборців, - Герасимов - Цензор.НЕТ 5397
показати весь коментар
12.03.2019 21:09 Відповісти
Ну, і навіщо нам черговий соєво-свинорилий гурт вінницьких селюків? Великі митці? Чи моральні авторитети? Такі ж тупоголові підлабузники за накрадені Потрохом на оборонці кошти
показати весь коментар
12.03.2019 23:04 Відповісти
Знатно юлеботы раскукарекались.....
показати весь коментар
12.03.2019 21:19 Відповісти
ой,шоколадний сраколиз щось гавкнув
показати весь коментар
12.03.2019 22:37 Відповісти
Пєтухі, сер..😁😁😁
показати весь коментар
13.03.2019 08:04 Відповісти
Откуда этому порошенковскому бобику знать, что и кому пообещала Юля?
показати весь коментар
12.03.2019 21:23 Відповісти
Доборолась зубажелая коса с олигархами шо в пылу борьбы одного аж с днем рождения поздравила а бабульки то не знают.
показати весь коментар
12.03.2019 21:26 Відповісти
Угу, а еще вона хихикает.
Ну очень зашкварно, не то что у армии воровать.
показати весь коментар
12.03.2019 22:03 Відповісти
Порошенко содержит целую стаю цепных собак, в частности - герасимовых, луценок обоих полов, гончаренок, единственной задачей которых является травля его основного конкурента и критика - Тимошенко. Причем, содержит за бюджетные деньги.
Ничем другим эти шариковы не занимаются. Они получают корм за то, что облаивают и грызут её за пятки, хотя мало-мальски грамотный сапиенс понимает, преступи Тимошенко закон хоть на миллиметр, подконтрольная Порошенко ЦВК давно сняла бы её с выборов...
показати весь коментар
12.03.2019 21:59 Відповісти
Горловский бандит, у которого Безлер (Бес), вспарывавший патриотам животы, в помощниках ходил. Интересно и чем он там этому ублюдку помогал.
показати весь коментар
12.03.2019 22:18 Відповісти
Не хочется быть заблокированным админом ещё на несколько дней, поэтому скажу мягко, толерантно и политкорректно: Герасимов-редиска(нехороший человек).ИМХО.
показати весь коментар
12.03.2019 22:09 Відповісти
Уж очень он на чечетова схож. И манерами, и внешне. Ну, а финальный аккорд чечетова все помнят.
показати весь коментар
12.03.2019 22:10 Відповісти
Парит наш орел!
показати весь коментар
12.03.2019 22:16 Відповісти
Напомните-ка мне, чьим помощником и начальником службы безопасности трудился головорез Безлер? Для меня гнида Херасимов издох не родившись.
Порошенко - крайне недальновидный человек, он подбирает в ближайшие "соратники" любую мразь, лишь бы она была преданной...
показати весь коментар
12.03.2019 22:17 Відповісти
https://www.volynnews.com/news/archive/kostanchuk-iakyy-dav-khabara-yuriiu-tymoshenku-proekt-poroshenka-luchanyn-rozpoviv-iak-pratsiuvav-na-noho/ КОСТАНЧУК, ЯКИЙ «ДАВ ХАБАРА» ТИМОШЕНКУ, - ПРОЕКТ ПОРОШЕНКА: ЛУЧАНИН РОЗПОВІВ, ЯК ПРАЦЮВАВ НА НЬОГО
показати весь коментар
12.03.2019 22:21 Відповісти
І що там? ОБС - одна бабця сказала! А за "чорний нал" расійський на вибори другої бабці - зловили та й задокументували!
показати весь коментар
13.03.2019 11:13 Відповісти
Сегодня смена брехати Герасимова.Вчора на вахте була Ирусик с новым хитом"Повелась на ветерана,а он не льотчик,а налётчик
показати весь коментар
12.03.2019 22:25 Відповісти
Як цей сепарський недокурок Герасимов заї2пав !!!
показати весь коментар
12.03.2019 22:38 Відповісти
Мда... Грустно... Это наша элита... Никто за базар не отвечает. Можно бросаться любыми обвинениями, не замечать явных преступлений. В любой нормальной стране после обвинения в коррупции чиновники сами подают в отставку.
показати весь коментар
12.03.2019 22:44 Відповісти
В Украине чиновники боятся слова " майдан " . Готовы отдать все свои голоса за любого президента , лишь бы усидеть подольше и высидеть побольше .
показати весь коментар
12.03.2019 23:14 Відповісти
Мабуть артуро запрацювався... щось останнім часом дуже багато хрєні різної викидає, яка тільки і шкодить пороху... розмова Тимошенко з Коломойським, тепер ось це... Наскільки відомо Мангера було виключено з БЮТ...
Але самий цинус це: - Сейчас следствие считает председателя Херсонского облсовета основным подозреваемым в заказе убийства активистки Катерины Гандзюк. Источник: https://censor.net/n3116215
===============
От мені цікаво хто розкрив таємницю слідства артурчику? Звідки це йому стало відомо?
показати весь коментар
12.03.2019 23:02 Відповісти
Такі люди юлі потрібні. У Мангера досвід є, як з опозиціонерами (Катя Гандзюк) розправлятись. А там дивись, то всіх борцунів-антикорупціонерів як вітром здує. Таке вже було при кучмі і януковичі, тримали рот на замку щоб голову не відірвали. Наразі нехай побавляться у демократію, поки ще є можливість.
показати весь коментар
12.03.2019 23:47 Відповісти
Юля Тимошенко бажає всім миру та любові вона не хоче ніякої війни а Порох завжди підтримує цю війну між нею та дорікає її хорошим справам
Кожен день вона хоче вкласти частинку себе у народ та щось пізнати відкрити та зробити краще
показати весь коментар
14.03.2019 19:26 Відповісти
Юля Тимошенко ночами не спить, все думає як би зробити вам газ безплатно, комуналку за нульовим тарифом, пенсіонерам пенсію вищу ніж у Німеччині і США, а вам щоб на роботу не ходити а лежали на дивані, пивко попивали і долари щоб з неба градом вам у кишені сипались. Продовження у цьому відео: https://www.youtube.com/watch?v=xfJByOISM-g

Тимошенко заступається за Мангера, оскільки він замішаний у системі підкупу виборців, - Герасимов - Цензор.НЕТ 9311
показати весь коментар
14.03.2019 20:36 Відповісти
Когда то Юля хотела Донбасс колючей проволокой оградить.Что сейчас можно ожидать жителям Донбасса от бабы с косой?Интересно кому нужна смерть с косой?
показати весь коментар
13.03.2019 00:20 Відповісти
Все дуже змінилось...Зараз новий час.
показати весь коментар
13.03.2019 15:13 Відповісти
Артурчик видимо, как и большинство БПП немного не в себе... А что Тимошенко? Она конечно будет отстаивать своего человека, которого без докозательств обвинили в убийстве и посадили без какого-либо следствия... а сами тем временем подчистили все улики...
показати весь коментар
13.03.2019 00:51 Відповісти
Герасім не той, кому щось белькотати про Тимошенко. Він такий собі собака на цепку, що гарчить на кого вказано.
показати весь коментар
13.03.2019 02:19 Відповісти
Чергова Порошенкова маріонетка!
показати весь коментар
13.03.2019 07:59 Відповісти
гераське-савраське пора бы подумать о вечном))...куда смотаться,наверно под крыло к безлеру.
показати весь коментар
13.03.2019 12:34 Відповісти
Пора збирати речі на відпочинок в Крим, або Ростов.
показати весь коментар
13.03.2019 16:33 Відповісти
Кроме как от герасимова не слышно, что Тимошенко вступается за мангера. Это из серии "сам придумал - сам обиделся".
показати весь коментар
13.03.2019 15:05 Відповісти
Герасимов + Луценко 2 шт., головні собачки у Пороха. Гавкають аби що...
показати весь коментар
13.03.2019 15:10 Відповісти
Згоден на всі 200% це просто точна інфа яка підходить їхньому якраз статусу
Вони тільки що і роблять бігають за тим Порошенуом та виконують його завдання
показати весь коментар
14.03.2019 19:24 Відповісти
А кого захищаєш ти? Не думав? Знову згадали міфічний підкум....
показати весь коментар
13.03.2019 16:32 Відповісти
Потрощено спеціально зробив цю всю комедію з Магнером підставивши його та Юлю Тимошенко щоб її рейтинг знизити
показати весь коментар
14.03.2019 19:22 Відповісти
Лучше бы он рассказал, по-поводу заседания ТСК! И хищения денежных средств на содержание армии...о повышении тарифов на коммунальные и массовом выезде, лучших людей из страны....
показати весь коментар
14.03.2019 14:52 Відповісти
ничего нормального никогда не говорит(((((зачем нам такой депутат???
показати весь коментар
14.03.2019 14:55 Відповісти
Тимошенко вступається не за Мангнера вона вступається за справедливість якої в Україні немає вже 5 років
Це просто ужас щось потрібно міняти