7865 відвідувачів онлайн
1 998 28

Російський омбудсмен Москалькова приїхала до Києва на суд у справі пропагандиста Вишинського

Російський омбудсмен Москалькова приїхала до Києва на суд у справі пропагандиста Вишинського

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова прибула до Києва для участі в засіданні касаційного суду, в якому захист редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського оскаржує правомірність його арешту.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на "Крим.Реалії".

"Я прибула сюди на суд, щоб подивитися, як дотримуються права Кирила Вишинського, як він почувається, і, за можливості, підтримати його від всіх росіян", - заявила Москалькова.

Російський омбудсмен вважає, що Вишинський вів в Україні журналістську діяльність, а не пропагував на користь РФ.

"Мені здається, мала би бути міжнародна експертиза тих статей (Кримінального кодексу України. - Ред.), щоб можна було сказати, що це дійсно професійна діяльність, на міжнародному рівні", - сказала Москалькова.

Сьогодні Касаційний суд кримінального суду в складі Верховного Суду України розгляне скаргу на затримання Вишинського. Раніше суд задовольнив його клопотання про особисту участь у засіданні.

Нагадаємо, 15 травня 2018 року СБУ спільно з прокуратурою АР Крим розкрила діяльність мережі підконтрольних РФ медіаструктур. Також було затримано керівника "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського.

Під час обшуку в нього були виявлені російські державні нагороди та паспорт громадянина РФ.

Проти Вишинського відкрито кримінальне провадження за статтею "Державна зрада"

17 травня Херсонський міський суд обрав запобіжний захід Вишинському у вигляді арешту на 2 місяці.

1 червня Вишинський під час засідання суду заявив, що виходить з українського громадянства і вважає себе громадянином РФ. 7 червня співробітники Служби безпеки України під час обшуку банківського сейфу К.Вишинського виявили понад $ 200 тис., пістолет "Браунінг 1906" і прямий трудовий договір між фігурантом справи і МІА "Россия Сегодня".

10 січня 2019 року досудове розслідування в кримінальному провадженні щодо Вишинського завершено. 8 лютого суд Херсона продовжив арешт Вишинського до 8 квітня.

Топ коментарі
+11
столица Киевской Руси хмуро приветствует гостей из провинции..
показати весь коментар
20.03.2019 12:21 Відповісти
+9
и накрашенная страшная и не накрашенная....?
показати весь коментар
20.03.2019 12:19 Відповісти
+8
Да она что так что так бесформенная.
показати весь коментар
20.03.2019 12:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В форме приехала?
показати весь коментар
20.03.2019 12:15 Відповісти
Да она что так что так бесформенная.
показати весь коментар
20.03.2019 12:17 Відповісти
и накрашенная страшная и не накрашенная....?
показати весь коментар
20.03.2019 12:19 Відповісти
-- Что же ты не идешь, моя гвинейская курочка. Твой тихоокеанский петушок так устал на заседании Малого Совнаркома. Вдова была лишена фантазии.
Повернув направо, мадам Грицацуева побежала. Трещал паркет…(с)
показати весь коментар
20.03.2019 12:23 Відповісти
Дак Дед Лукьян уже заждался.На пару лет за сепаратизм. Не?
показати весь коментар
20.03.2019 12:16 Відповісти
Нахрена эту курицу пустили?!! Пусть в кацапии кукарекает
показати весь коментар
20.03.2019 12:16 Відповісти
Треба Москалькову не пустити на судове засідання.
показати весь коментар
20.03.2019 12:19 Відповісти
пусть под зданием... под окном слушает))))
показати весь коментар
20.03.2019 12:20 Відповісти
Столица Киевской Руси не рада вояжу дебилов с улуса Золотой Орды.
показати весь коментар
20.03.2019 12:20 Відповісти
Вишинського https://www.radiosvoboda.org/a/news/29232667.html затримали в Києві 15 травня 2018 року за підозрою в державній зраді і веденні підривної інформаційної діяльності проти України.
За даними СБУ, Вишинський за завданням Москви готував інформаційні матеріали в Криму для виправдання анексії Росією українського півострова, пізніше в Києві - для підтримки угруповань «ДНР» і «ЛНР». Щомісяця, за даними слідства, він отримував на цю діяльність 53 тисячі євро, ці гроші, як заявили в СБУ, надходили з Росії через Сербію.https://www.radiosvoboda.org/a/news--moskalkova-sud-vyshynskyi-rosiya/29831815.html
показати весь коментар
20.03.2019 12:20 Відповісти
Российский омбудсмен Москалькова приехала в Киев на суд по делу пропагандиста Вышинского - Цензор.НЕТ 2047
показати весь коментар
20.03.2019 12:21 Відповісти
столица Киевской Руси хмуро приветствует гостей из провинции..
показати весь коментар
20.03.2019 12:21 Відповісти
Арестовать её и распять на доске объявлений рядом с мальчиком !
показати весь коментар
20.03.2019 12:22 Відповісти
Распять, засунуть мертвого снегиря в рот и выпустить в рашку без трусиков.
показати весь коментар
20.03.2019 12:22 Відповісти
Зачем без трусиков? Ещё нагадит на нашу землю. Да и пограничники обрыгаются от такого вида...
показати весь коментар
20.03.2019 12:30 Відповісти
Мордастая генеральша требует провести международную экспертизу статей УК Украины. Это не просто наглость, но и непрофессионализм. Мадам должна знать, что в 2015 году ***** подписал закон, вносящий поправки в федеральный закон "О Конституционном Суде РФ". Согласно ему, кс рф разрешается признавать неисполнимыми решения международных судов в случае их противоречия российской конституции. Проще говоря, паРашка положила болт на международное право. Украина имеет все основания класть такой же болт на паРашку и Москалькову лично.
показати весь коментар
20.03.2019 12:24 Відповісти
Помните как наша Денисова в колонию к Сенцову приезжала - и в тот же день там была и Москалькова? Денисову так и не пустили к Сенцову. Значит сейчас у нас есть все основания послать Москалькову на... за поребрик.
показати весь коментар
20.03.2019 12:28 Відповісти
А почему на неё нет до сих пор дела и она не арестована и не обменяна? Это к кому вопрос?
показати весь коментар
20.03.2019 12:29 Відповісти
А вот здесь неясно. А как это генерал-майор от жандармерии Мордора попал в Украину? Помнится, видели ее в Крыму неоднократно. И заезжала она туда, наплевав на украинский закон. Таких людей или судят, или не пускают в Украину. Или на чекистов эти нормы не распространяются? Ау, прокуратура Крыма! Подъём!
показати весь коментар
20.03.2019 12:42 Відповісти
Кто там говорил пускай кацапы только покажутся в Украине мы им ого-го...
показати весь коментар
20.03.2019 12:42 Відповісти
Зробити засідання за зачиненими дверима, як вони наших моряків судили, падлюки.
показати весь коментар
20.03.2019 12:43 Відповісти
А я думаю, что за вонь стоит в Киеве, а это оказывается смердит московско-российско-ментовской швалью приехавшей к нам.
показати весь коментар
20.03.2019 12:49 Відповісти
Ну, я на месте правоохранительных органов Украины, рассмотрел бы вопрос об её (Москальковой) задержании и предъявлении ей обвинений по ряду статей УК Украины, регламентирующих уголовную ответственность за преступления против основ государственного строя и целостности государства: тов. Москалькова, будучи бепутатом ГД РФ в период с 2007 по 2016 года, голосовала за присоединение Крыма к РФ.
показати весь коментар
20.03.2019 13:54 Відповісти
Какое отношение имеет Москалькова к украинскому гражданину Вышинскому?
показати весь коментар
20.03.2019 13:54 Відповісти
І нац корпус пропав ... гав-гав -гав .
показати весь коментар
20.03.2019 13:57 Відповісти
вчера по первому российскому услышал, что их заключенный содержится в ужасных условиях в камере где нет света и что спит он на кровати без матраса и одеяла...во как.
показати весь коментар
20.03.2019 15:01 Відповісти
Облейте кацапскую суку зелёнкой. К её пальтишко подойдёт цвет