9943 відвідувача онлайн

Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик

Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик

Президент Петро Порошенко допитувався в рамках провадження щодо медіахолдинга UMH group, що належав втікачу-олігарху із почту екс-президента Януковича Сергію Курченку.

Про це розповів в інтерв'ю ТСН прокурор ГПУ Костянтин Кулик, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, Порошенко "підписував документи як бенефіціарний власник" медіахолдингу UMH, і, отже, проходить у цій кримінальній справі.

При цьому Кулик повідомив, що Порошенко допитувався в рамках цього проваждення. 

"Практично (допитувалися. - Ред.) всі учасники, їх там дуже багато. Філатова і Ложкіна не допитували, Гонтареву не допитували, Стеценка допитували. Допити - це один з видів збору доказів. Є сукупність доказів. Є свідчення інших людей, є матеріали, є документи, є експертиза. Людина може відмовлятися давати свідчення, може обманювати, це не врятує", - зазначив прокурор.

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше, 28 березня департамент міжнародно-правової співпраці ГПУ завершив розслідування за підозрою бізнесмена-втікача Сергія Курченка і оголосив про підозру 98 особам.

Також з'явилася інформація про те, що прокурор Кулик оголосив про підозру людям з найближчого оточення президента - В.Гонтаревій, Б.Ложкіну і А.Філатову. ГПУ заявила про те, що Кулик вчинив незаконно.

Топ коментарі
+25
Завтра конец режима П ! Голосуем
показати весь коментар
30.03.2019 14:49 Відповісти
+23
А где хоть слово агитации.
показати весь коментар
30.03.2019 14:46 Відповісти
+20
А если взять по сути , то Порошенко обогнал Курченко . Такая же тварь .
показати весь коментар
30.03.2019 14:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Молодец, быстро учишься - ГЛОНАСС уже привильно пишешь. Только при написании этого
слова нужно использовать заглавные буквы. Хотя, кому я говорю, гыгу?, который
пользуется чертячим языком: - (...ща какую хошь, ...шо, ...шоб) Правила грамматики
для таких грамотеев - это лишнее.
показати весь коментар
30.03.2019 21:21 Відповісти
повторить?
показати весь коментар
30.03.2019 21:48 Відповісти
Гыга, плз не картинку а ссылочку скинь ка!
показати весь коментар
31.03.2019 09:46 Відповісти
Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик - Цензор.НЕТ 4619
показати весь коментар
30.03.2019 15:13 Відповісти
А ещё он давал показания Понтию Пилату против Христа.
показати весь коментар
30.03.2019 15:13 Відповісти
Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик - Цензор.НЕТ 5695
показати весь коментар
30.03.2019 15:23 Відповісти
Во всех крупных воровских схемах Петя-бенефициар.
Как ему это удаётся?
показати весь коментар
30.03.2019 15:19 Відповісти
Не в бровь, а в глаз. 5 лет наблюдаем этот сценарий.
показати весь коментар
30.03.2019 15:25 Відповісти
Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик - Цензор.НЕТ 9143
показати весь коментар
30.03.2019 15:54 Відповісти
Без CARICATURA.RU никак?
показати весь коментар
30.03.2019 18:57 Відповісти
послезавтра переквалифицируем в подозреваемого
показати весь коментар
30.03.2019 15:33 Відповісти
Утверждать, что сегодняшняя власть, стала из-за Томоса святой и живёт по законам божим, украинским - может только упоротый п-бот. Всё понимают кто есть кто в украинской политике и уже поздно кого-то переубеждать. Завтра выборы, какими они будут, во многом зависит от нас.
показати весь коментар
30.03.2019 15:46 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=1CLBANCVHTw Шнур "Выборы-выборы"
показати весь коментар
30.03.2019 15:57 Відповісти
точнее указание
показати весь коментар
30.03.2019 15:59 Відповісти
Коломойский что-ли?
показати весь коментар
30.03.2019 16:25 Відповісти
На всех территориях которые захватил кацапстан - появляется нищета и разруха:
Грузия Абхазия,
Южная Осетия
Молдова Приднестровье
Азербайджан Нагорный Карабах
Донецкая область Украина
Крым Украина
и чем дольше территория
находится под контролем Мордора - тем больше разрушений и ухудшений происходит там!!!
Не верите? Посмотрите на Абхазию господа!
показати весь коментар
30.03.2019 16:35 Відповісти
На тих територіях, що захопив Порошенко, теж зубожіння та руїна.
показати весь коментар
31.03.2019 00:30 Відповісти
Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик - Цензор.НЕТ 2694
показати весь коментар
30.03.2019 17:32 Відповісти
Топором. И глаза... выковырял и съел!
показати весь коментар
30.03.2019 18:44 Відповісти
У порохоботов новая тактика: писать глупости и доводить обвинения Шоколадного Жулика в воровстве до абсурда.
показати весь коментар
30.03.2019 21:36 Відповісти
Порошенко давал показания ?????

Какой пазор!
Долой вора Порошенко!!!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
30.03.2019 17:47 Відповісти
Ну давал скорее всего не показания, а указания. Кто посмел гавнокомандующего бенефициаром обозвать? Никакого уважения. Кажется скоро на него столько "подливки" выльется, что только уши из говна торчать будут.
показати весь коментар
30.03.2019 21:18 Відповісти
"Был допрошен в качестве бенефициара..." А когда будет допрошен в качестве мародёра, воровара, жуликара и мошенникёра?
показати весь коментар
30.03.2019 20:11 Відповісти
Надеюсь, у украинского народа завтра все же сработает инстинкт самосохранения и он отправит этот воровской режим в отставку. Если шоколадные жулики все же прорвутся на второй срок, мне страшно даже представить, что они будут делать со страной. В этом случае скупайте баксы и ждите. Если они так бессовестно грабили страну на первом сроке, то во время второго им уже незачем будет стесняться. Думаю, первым делом они поднимут пенсионный срок до 67 лет. Мотивируя тем, что так в Европе и так требует МВФ.
показати весь коментар
30.03.2019 21:44 Відповісти
В наслідок пенсійної реформи 2017 року страховий стаж підняли до 35 років. Це позбавляє більшість населення права на пенсії взагалі.
показати весь коментар
31.03.2019 00:32 Відповісти
Порошенко давав свідчення у справі Курченка як бенефіціар UMH, - Кулик - Цензор.НЕТ 1213