5068 відвідувачів онлайн
10 604 145

Завтра припиняє дію базовий договір із Москвою, - Порошенко

Завтра припиняє дію базовий договір із Москвою, - Порошенко

З 1 квітня, після завершення всіх формальних процедур, припиняє дію так званий базовий договір з Москвою, яка так і не змогла відкинути свої імперські амбіції.

Про це написав у себе в Facebook Президент Петро Порошенко, передає Цензор.НЕТ.

Глава держави висловив подяку за продемонстровану державницьку позицію народним депутатам України, які підтримали його ініціативу та проголосували за відповідний закон у грудні минулого року.

За його словами, виконаний "моральний обов'язок перед Українським народом".

"Лише припинення Москвою агресії, надійні гарантії її неповторення та відновлення поваги до принципів міжнародного права відкриє можливості для дійсно рівноправного двостороннього діалогу на основі безумовної поваги до суверенітету, територіальної цілісності і непорушності кордонів України", - підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, Верховна Рада 6 грудня ухвалила Закон "Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією", внесений президентом. За ухвалення відповідного рішення проголосували 277 народних депутатів.

6 вересня 2018 року РНБО ухвалила рішення про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, підписаного 31 травня 1997 року, термін дії якого закінчується 31 березня 2019 року.

17 вересня президент Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО.

3 грудня Порошенко вніс у Раду законопроект про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ.

Зазначимо, Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Росією і Україною, який назвали "Великим договором", був підписаний 31 травня 1997 року тодішніми президентами двох країн Леонідом Кучмою і Борисом Єльциним. Країни офіційно визнали кордони одна одної і закріпили принципи стратегічного партнерства і поваги територіальної цілісності. Після окупації Росією Криму та початку конфлікту на Донбасі в 2014 році в Україні неодноразово звучали заклики розірвати цей договір через порушення Кремлем територіальної цілісності України.

Завтра припиняє дію базовий договір із Москвою, - Порошенко 01

Топ коментарі
+36
І візовий режим з рашкостаном.
показати весь коментар
31.03.2019 09:37 Відповісти
+34
Проте всі 5 років його каденції договір був, безвіз з паРашею діє й донині, зовнішня торгівля з окупантом збільшується з року в рік. Це - "перемога"!
показати весь коментар
31.03.2019 09:39 Відповісти
+32
Где, в дурдоме у самых тяжелых?
показати весь коментар
31.03.2019 09:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
сказал грудничок саша мутный
показати весь коментар
31.03.2019 10:11 Відповісти
Ну да! на это планете только по пояс голый ***** - вечно юный, да Ленин - всегда молодой!)))
Аха, мы в курсе!)))
показати весь коментар
31.03.2019 10:17 Відповісти
І що петюн, ти перестанеш пиз...ти у України гроші?
показати весь коментар
31.03.2019 09:48 Відповісти
Так и хочется написать - ФУХ, УСПЕЛ
но оно не заткнется до самого закрытия избирательных участков
показати весь коментар
31.03.2019 09:50 Відповісти
ПЭЦА ГУДБАЙ....!
показати весь коментар
31.03.2019 09:52 Відповісти
Завтра припиняє дію базовий договір із Москвою, - Порошенко - Цензор.НЕТ 3637
показати весь коментар
31.03.2019 09:52 Відповісти
Вы утверждаете, что россияне настолько умны? А отчего ж в таком случае у них президент - *****?!
Это фото - просто банальный фэйк)))
показати весь коментар
31.03.2019 10:19 Відповісти
Заходь і дивись,хомаhttps://twitter.com/pani_walewska pani Walewska
https://twitter.com/pani_walewska @pani_walewska
показати весь коментар
31.03.2019 10:29 Відповісти
И с тобой, вонючка липецкая
показати весь коментар
31.03.2019 09:59 Відповісти
пэпы сегодня будет очень много..как и радостной ботни, которая будет всем сообщать, что они за него уже всем кибуцом проголосовали..и соседний тоже с ними солидарен..
показати весь коментар
31.03.2019 10:03 Відповісти
кибуц на кибуц... у бени кибуц побольше
показати весь коментар
31.03.2019 10:12 Відповісти
хто ж нам доктор, что нацменьшенство доминирует..
показати весь коментар
31.03.2019 10:21 Відповісти
Петрові треба кожен день дію цього договору припиняти (який вже припинено), бо не оберуть. І бізнес свій кожен день продавати...
показати весь коментар
31.03.2019 10:03 Відповісти
и бакс по 10 и солдату на фронте - 1000 в день - мы все помним
показати весь коментар
31.03.2019 11:55 Відповісти
Официально он прекращает действие завтра. Чё не пончтно?
показати весь коментар
31.03.2019 13:55 Відповісти
_Всего-то пять лет война, а петруха уже договор о дружбе с врагом разорвал не продлил. Впечатляет...
показати весь коментар
31.03.2019 10:05 Відповісти
Ну, выборы президента только раз в пять лет случаются. Не будьте так строги к Петру, у него сейчас заботы, к переезду готовится.
показати весь коментар
31.03.2019 10:11 Відповісти
Так самое главное, что времени сообщить об этом раньше ну 6икак не было((( только прямо перед выборами. Липовый антипутинец, липовый верующий - мне его даже жаль , живет липовой выдуманной жизнью, всегда лжёт, его ненавидит почти вся Украина - и все это ради каких- то денег ?
показати весь коментар
31.03.2019 10:24 Відповісти
Служба така. Хочеш, не хочеш, а мусиш(служити фсб)
показати весь коментар
31.03.2019 11:04 Відповісти
Завтра и с тобой базовый договор истекает, двойной праздник.
показати весь коментар
31.03.2019 10:12 Відповісти
А как насчет разрыва дип отношений с агрессором? Тварь лицемерная..
показати весь коментар
31.03.2019 10:29 Відповісти
Петре,тебе реально забагато...
показати весь коментар
31.03.2019 10:33 Відповісти
там вроде бы, в этом договоре шла речь и о предоставлении льготных условий для торговых отношений и о границе... теперь можно будет двигать кацапа с границы и не согласовывать стандарты в машиностроении, и прочем...ну и у них появляются некоторые поводы для закручивания гаек и экономического давления...
показати весь коментар
31.03.2019 10:34 Відповісти
Не все так просто, Україна з рашкою та її сателітами є учасникаи Світової організації торгівлі. Дуже складна штука ця СОТ. Якщо хтось ********** то отримує відповідь за принципом рівної дії. США і Китай порвали б один одного на шмаття, але СОТ є СОТ, це мільйони робочих місць, мільярди інвестицій, і мусить бідолага Трамп майже щомісяця зузстрічатись з китайцями і шукати якийсь вихід.
Запровадження візового режиму введуть вже завтра, якщо нормально розрулять повязані з цим питання.
показати весь коментар
31.03.2019 10:48 Відповісти
Ні, Петя ,не завтра, а сьогодні о 20.00
показати весь коментар
31.03.2019 10:50 Відповісти
Завтра "прекращается" и Кондитер-резидент !
показати весь коментар
31.03.2019 10:57 Відповісти
Тобто Петро мовчав весь час про цей "договір" з росіянами, а тепер безпосередньо перед виборами він про нього згадав? Бо він вже про все з окупантами домовивсь? Залишилось підкріпити довірою українців?.......................................
показати весь коментар
31.03.2019 11:00 Відповісти
В ДЕНЬ ВЫБОРОВ! Когда должен был бы помалкивать... но для гаранта Конституции Конституция по *ую
показати весь коментар
31.03.2019 11:53 Відповісти
Самый крепкий договор не писанный договор. У пети с этим все нармалек даже котрабанда есть. Все как положено. А вы скрепные с пересичными быкуйте как же нам без врагов
торгавать. Ни запретов ни лицензий ни шпионов. Не без этого не наторгуешь. Конкурентов
тогда куда денешь
показати весь коментар
31.03.2019 11:14 Відповісти
"Только прекращение Москвой агрессии, надежные гарантии ее неповторения и восстановление уважения к принципам международного права откроют возможности для действительно равноправного двустороннего диалога..."

Петя, ты за 5 лет не понял, что проще "прекратить" саму парашу, чем пытаться с ней "вести диалоги"? Правда, многие прочие претенденты это тем более не поняли, бо им просто нечем.
показати весь коментар
31.03.2019 11:15 Відповісти
Ну нельзя пить водку при диабете, а то вот и получаются такие заявления.
показати весь коментар
31.03.2019 11:21 Відповісти
А может про диабет очередная брехня...
показати весь коментар
31.03.2019 11:27 Відповісти
Надеюсь Петр Алексеевич доведет это дело до конца. Обрубит все ненужные и формальные узы, которые связывают наше государство с порождением Золотой Орды. Влиять на неторопливое движение истории - это стиль великого человека.
показати весь коментар
31.03.2019 11:25 Відповісти
І добре, що це сталось. Щойно прийшов з дільниці. Проголосував за Петра Порошенка. Як і всі мої дорослі з родини і мої добрі знайомі. А як же! У нього багато незавершених стратегічних справ. Йому ще треба допомогти ПЦУ стати твердо на ноги, довести путіна до ручки, привести Україну в НАТО та ЄС і зробити багато правильних справ в Україні. Хто це буде робити? Проросійський, неукраїнський ЗеКомік без партії, без парламенту, Кабміну і без царя в голові? Чи пропутінська Капітельманша?
показати весь коментар
31.03.2019 13:08 Відповісти
Кому нужна дружба с мокшами?
показати весь коментар
31.03.2019 11:32 Відповісти
Прощайте, вятский квас, кислые щи, лапти,балалайки и филип киркоров...
Нам вас хватило....
показати весь коментар
31.03.2019 11:32 Відповісти
Барыга даже непосредственно перед голосованием успел "выср@ться".
А Цензор помог разнести вонь.
Даже "жирным" выделил "Новость".
показати весь коментар
31.03.2019 11:43 Відповісти
А повинен був ще в один тур припинити дію... Чи П. Рошенко у день голосування вирішив нагади що це саме йому вдалося аж на п'ять років відтягнути неминуче припинення?
показати весь коментар
31.03.2019 11:45 Відповісти
Завтра припиняє дію базовий договір із Москвою, - Порошенко - Цензор.НЕТ 9965
Завтра припиняє дію базовий договір із Москвою, - Порошенко - Цензор.НЕТ 1451
показати весь коментар
31.03.2019 11:56 Відповісти
Экс-президент, прощай, надеюсь увидеть твою рожу за решетками.
показати весь коментар
31.03.2019 14:39 Відповісти
Наверное тяжелее будет экстрадировать преступников из Липецка.
показати весь коментар
31.03.2019 14:39 Відповісти
А Україна тим часом молеться щоб агент російських спецслужб Порошенко не вкрав їхній вибір.
З 1 квітня, після завершення всіх формальних процедур, припиняє дію так званий базовий договір з Москвою, яка так і не змогла відкинути свої імперські амбіції.Джерело: https://censor.net/ua/n3119524
показати весь коментар
31.03.2019 15:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2