Зеленський висунув нову умову для дебатів: Тимошенко як ведуча. ВIДЕО
Кандидат у президенти України Володимир Зеленський запропонував Юлії Тимошенко виступити незалежним арбітром на його дебатах зі своїм конкурентом у другому турі президентських виборів Петром Порошенком.
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку в Фейсбук команди Зеленського.
Зеленський зазначив, що ці дебати - шанс об'єднати Україну. "Для уникнення підкупу, провокацій і адміністративного тиску ми пропонуємо призначити окремого незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів. Юлія Тимошенко, ви зайняли третє місце в першому турі і не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете ви стати гарантом чесних правил та рівних можливостей на дебатах?", - сказав кандидат.
На відповідь Зеленський чекає "протягом 24 годин".
Напередодні, 3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Зеленський також зажадав, щоб перед дебатами обоє кандидатів здали аналізи. За його словами, це необхідно, щоб переконатися: на посаду президента не претендують ні алкоголіки, ні наркомани.
Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".
но, по словам клоуна Зе, анализы сдать нужно в клиники его другана... в частной клинике, дружка Коломойского - в баночку написает семилетний мальчик и выдадут это за сцаки зеБила