10913 відвідувачів онлайн

Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". ВIДЕО

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку Порошенка в Фейсбук.

"Хочу підкреслити, що 14 квітня  наступної неділі на "Республіканському стадіоні", саме там, де запропонував пан Зеленський, я чекаю його для проведення дебатів", - сказав Порошенко.

За його словами, кандидату в Президенти України Володимиру Зеленському потрібно не дати "зійти з цієї його пропозиції", оскільки "це буде безвідповідально щодо  країни, це буде безвідповідально щодо  виборців".

"Я особисто вважаю, що стадіон точно не найкраще місце для проведення цієї дискусії. Але стадіон, так стадіон!"- підкреслив чинний президент.

Топ коментарі
+100
Криворожский маланец зассыт прийти на собственноручно инициированные дебаты.
показати весь коментар
07.04.2019 20:13 Відповісти
+89
ага.. поэтому закрываем безвиз, рвем биометрический и идет слушать киселева-скабееву.. да?)

Ось Ви, https://censor.net/user/170498 , поясніть мені, не переходячи на особистість Порошенка, ЧОМУ голосуєте за Зе?!
На чому грунтується Ваша непохитна віра в кандидата?

Вагомі факти? Цифри? Досягнення? Вчинки? Хоч щось, щоб упевнитись, що Зе і Ко не затягнуть країну до такої вселенської дупи, що вона з відтіль вже не вибереться?
Хоч щось, щоб упевнитись, що ця компанія зможе і схоче протистояти агресору і відстоювати Україну на міжнародній арені? Хоч щось, щоб зрозуміти, як зеленський сильно любить Україну, шанує український народ та любить українську мову?

Хоч щось, щоб повірити в спроможність Зе- "команди"(?) дійсно кардинально, швидко і професійно провести реформи, підвищити добробут народу і т.д.? Га?

Так, гріхів Петі не злічити, але більшість «порохоботів» голосує не за нього особисто, а за обраний курс країни: європейський, цивілізаційний, подалі від мордору. За всі роки незалежності при пороху зроблено в цому напрямку незрівнянно більше.
Так в чому переваги Зе від інших?
показати весь коментар
07.04.2019 20:16 Відповісти
+77
Люди! дайте Пороху дійти до НАТО, а потім обирайте кого хочете, тоді нам не так страшно буде жити в одній країні.
НАТО это не просто название и войска. НАТО это отсутствие коррупции, высокий уровень жизни, свобода слова и т.д. и т.п
показати весь коментар
07.04.2019 20:15 Відповісти

Завантаження...