4624 відвідувача онлайн

КМІС пояснив заяву Порошенка про 40% підтримки: "Це дані телефонного опитування"

КМІС пояснив заяву Порошенка про 40% підтримки: "Це дані телефонного опитування"

У Київському міжнародному інституті соціології (КМІС) пояснили походження передвиборчих рейтингів, де кандидата в президенти і чинного главу держави Петра Порошенка підтримують майже 40% виборців. Ці рейтинги напередодні оприлюднив "5 канал" і озвучив сам Петро Порошенко в ефірі телеканалу "112 Україна".

Як повідомив у коментарі Громадському заступник директора КМІС Антон Грушицький, йдеться про результати телефонного опитування, згідно з якими в Порошенка помітна тенденція до зростання рейтингу, передає Цензор.НЕТ.

"Це результати телефонного опитування. Ми не планували публікувати це дослідження, але оскільки документ уже оприлюднено, то ми готуємо точніше пояснення", - наголосив Антон Грушицький.

Він також пояснив, що цифри із телефонного опитування є менш точними, ніж дослідження шляхом інтерв'ю, за яким між Порошенком і Зеленським розрив у 47% голосів.

"Як показали попередні опитування до першого туру виборів, телефонні опитування є неточними. Оскільки телефони мають більш заможні люди, які будуть голосувати за Порошенка. Мінімальна похибка телефонного опитування становить 5-6%", - пояснив Грушицький відмінності в цифрах телефонного дослідження КМІСу та рейтингів, отриманих шляхом опитування.

Він наголосив, що найважливішим висновком із результатів телефонного опитування є лише "тенденція до зростання рейтингу Порошенка".

16 квітня Порошенко в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив, що його передвиборчий рейтинг, згідно з даними соціологічної групи КМІС, перевищує 40%.

"Я ніколи соціологію не ставлю під сумнів, соціологія це як дзеркало. КМІС - це компанія відома, я давно не зустрічався і давно з нею не працював, і оскільки ми не бачимо іншої соціології, то це можна брати за основу: 60% станом на зараз готові підтримати мого опонента, 40% готові підтримати мене", - сказав Порошенко.

Також Порошенко висловив упевненість, що його "підтримка зростає, а підтримка його опонента (Володимира Зеленського. - Ред.) певним чином зменшується".

Топ коментарі
+33
еще одна БРЕХНЯ! все 5 лет брехав и даже теперь за 3 дня до выборов остановится не может!!
показати весь коментар
17.04.2019 12:13 Відповісти
+28
КМИС объяснил заявление Порошенко о 40% поддержки: "Это данные телефонного опроса" - Цензор.НЕТ 2631
показати весь коментар
17.04.2019 12:13 Відповісти
+24
что не порохосися то новая млять ВАНГА!! постоянно расказывают что и как будет в будущем!!
показати весь коментар
17.04.2019 12:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
В реформи від Бєні можуть вірити тільки справжні зЄбіли.
показати весь коментар
17.04.2019 13:50 Відповісти
Правда, немцев тогда стало на несколько миллионов меньше.
показати весь коментар
17.04.2019 13:59 Відповісти
а мойша сказал давай сравним с Гитлером
показати весь коментар
17.04.2019 14:41 Відповісти
Давайте всі УКРАЇНО-боти зарегіструємось типу за ЗЕ.
показати весь коментар
17.04.2019 13:04 Відповісти
При телефонном опросе случайно попали на Зеленского. Он сказал, что объявит за кого он сам проголосует 19 апреля в 19.00. Или Разумков за него и скажет и прогололсует,
показати весь коментар
17.04.2019 13:05 Відповісти
Вот эта постановачная тема....
Порошенко-Медведчук больше не участвует в переговорном формате...
Медведчук-Порошенко меня не нанимал и не будет указывать
Внатуре народ за дураков имеют
А_ХА_ХА
показати весь коментар
17.04.2019 13:06 Відповісти
Они не друзья,но Совпали интересы и медведчука и порошенко для путина
ВСЕМ ВЫГОДНО В СВОИХ ИНТЕРЕСАХ
показати весь коментар
17.04.2019 13:08 Відповісти
чОткий троллинг от КМИС:
за Билетывсембесплатно Владимира Александровича голосуют молодые, перспективные, амбициозные люди, "будущее Украины", которые не в состоянии содержать свой телефон)))
показати весь коментар
17.04.2019 13:08 Відповісти
телефонного опроса среди членов БПП?
показати весь коментар
17.04.2019 13:09 Відповісти
Хай опублікують номери телефонів цих порохоботів!
показати весь коментар
17.04.2019 13:11 Відповісти
40% неготовы поддержать Зеленского.
А Порошенко готовы только 16%.
показати весь коментар
17.04.2019 13:11 Відповісти
Порохоботы не смешите... Подобный телефонный опрос по абонентам городских телефонных номеров проводила в 2015-ом какая-то немецкая контора для оккупантов в НашКрыме... Резульат предсказуем - у Пети достойный учитель...
показати весь коментар
17.04.2019 13:18 Відповісти
сучий потрох уже не гребує ні чим. як ця мразь на щось надіється?
показати весь коментар
17.04.2019 13:19 Відповісти
Минимальная погрешность телефонного опроса составляет 5-6%"

Тобто він каже. що може бути не 40%. а 45-46%?
А як же ж Іцик? Як же його гроші?
показати весь коментар
17.04.2019 13:21 Відповісти
Копатько никак не угомониться, думает в его "социологию" кто то верит.
показати весь коментар
17.04.2019 13:35 Відповісти
Перед первым туром мародер послал С14 на виллу Авакова в Италии, вчера Аваков послал нацкорпус в Испанию на виллу мародера.
показати весь коментар
17.04.2019 13:43 Відповісти
Тобто, нацкорпус Авакова - це ознака "європейськості" України, боротьби з корупцією, тощю. Так?
показати весь коментар
17.04.2019 13:52 Відповісти
для него это очень сложный вопрос))
показати весь коментар
17.04.2019 17:54 Відповісти
https://censor.net/news/3122384/glavnye_narushiteli_izbiratelnogo_zakonodatelstva_sredi_telekanalov_pryamoyi_i_5_kanal_natssovet
показати весь коментар
17.04.2019 14:01 Відповісти
Ясно. То есть ответственности за правильность этих данные КМИС на себя не взял (возможно, это был опрос на Западе Украины, где больше порохоботов, возможно опросили очень мало человек и еще 100 вариантов почему эти данные могут быть не правдивыми).
показати весь коментар
17.04.2019 14:21 Відповісти
Бред. Ну сами подумайте: Минимальная погрешность телефонного опроса составляет 5-6%Источник: https://censor.net/n3122707 и в то же время у Порошенко заметна тенденция к росту рейтингаИсточник: https://censor.net/n3122707 а теперь заходим сюда https://twitter.com/pIebeian/status/1118193468575240192/photo/1 и видим, что данные за 6 апреля и 15 апреля отличаются на 8%. То есть при "минимальной ошибке 5-6%" для каждой из цифр - нельзя сказать, что есть тенденция к увеличению рейтинга Петьки.
показати весь коментар
17.04.2019 14:32 Відповісти
курс доляра підтверджує: гривня зміцнюється - бо вкачують нові порції баксів, не сподіваючись на ефект "чарівних соцопитувань"

https://twitter.***************** Oleh Yermokhin‏ @*************

Зрозумійте нарешті! Оця вся паніка і 100500% Зєлі - це просто психологічна атака! Це така штука, щоб ви руки опустили. Насправді розкладка 50/50. Витріть шмарклі і у неділю проголосуйте!
показати весь коментар
17.04.2019 15:24 Відповісти
буде у Пороха где то 55 у зе немногим больше 40....остальные бюлетни будут попорченые
показати весь коментар
17.04.2019 15:36 Відповісти
насправді Петра Олексійовича підтримуе значно більше населення і вибори це покажуть
показати весь коментар
17.04.2019 16:29 Відповісти
тогда почему никто не увидел этого населения в 1ом туре, типа стеснялись и попрятались да? но зато во втором дадут последний и праведный бой!! сам то веришь в то что написал?!!
показати весь коментар
17.04.2019 17:10 Відповісти
вот только вдумайтесь, у зе рейтинг больше чем у *****))))) копытько со своим кмис это чисто кацапский проект, его рожуможно увидить на раша тв чаще чем у нас. это он наванговал юле 31%
показати весь коментар
17.04.2019 16:40 Відповісти
С мобильника Парашенки?
показати весь коментар
17.04.2019 16:50 Відповісти
Порох если открывает рот - то обычно врёт
показати весь коментар
17.04.2019 16:55 Відповісти
ты же тоже соврал маме что ходил сегодня в школу, а сам на цензоре весь день сидишь))
показати весь коментар
17.04.2019 17:41 Відповісти
"Поскольку телефоны имеют более состоятельные люди...". А что, телефон в Украине уже стал предметом роскоши? Думали бы,прежде,чем такую глупость говорить
показати весь коментар
17.04.2019 17:35 Відповісти
ага, у всех мобилки, дисковый телефон с проводом уже роскошь
показати весь коментар
17.04.2019 17:39 Відповісти
10$ стоит проводной и 20$ радиотелефон. Глупость.
показати весь коментар
17.04.2019 17:43 Відповісти
то есть проводку телефона ты не учитываешь, она нашару от мамы с папой, ага?
показати весь коментар
17.04.2019 18:20 Відповісти
Давай сказку про телефон как роскошь ты расскажешь кому-нибудь другому. В Черногории и Монголии, что там за _ip.
показати весь коментар
17.04.2019 18:24 Відповісти
балда, речь о стационарном телефоне, его надо проложить еще, это недешевое удовольствие, дешевле мобилу купить, в сельской местности особенно, тебе школоте не понять, у тебя папка с мамкой уже все купили еще при совке небось, поэтому ты смотришь на цену самого аппарата и не понимаешь в чем прикол
показати весь коментар
17.04.2019 18:29 Відповісти
Вивернулися...Скинули не телефонне опитування,яке не є анонімним і відповідно ніколи не буває вірним...
показати весь коментар
17.04.2019 17:46 Відповісти
На сьогодні за Порошенка вже 45%. Після дебатів буде 55.
показати весь коментар
17.04.2019 18:12 Відповісти
Идеальный сюжет для ватной пропаганды-"телефон как роскошь".
показати весь коментар
17.04.2019 18:28 Відповісти
телеканал Эспрессо 12.04 провёл онлайн голосование , проголосовало 23 000 , итог Порошенко -64% , Зеленский - 36% . Но это было до позорного неприбытия Зе на Олимпийский 14.04 , плюс разгром и позор Данилюка на ICTV 15.04 , поэтому рейтинги Вовчика падают вниз " стремительным домкратом" как писали классики юмора