8495 відвідувачів онлайн

"Ганебне рішення": бойові льотчики обурені рішенням судді Горбачової, яка відмовилася визнати, що 49 українських воїнів у збитому Іл-76 загинули через агресію РФ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці у Facebook Командування Повітряних сил ЗСУ.

Текст повідомлення подаємо у повному обсязі:

"Ми, бойові льотчики авіації Повітряних Сил Збройних Сил України глибоко обурені ганебним рішенням судді Мелітопольського міського районного суду Юлії Горбачової щодо позову вдови загиблого офіцера.

Згідно з рішенням суду від 16 квітня 2019 року, суддя відмовилася визнати, що загибель в липні 2014 року командира транспортного літака Іл-76МД 25-ї бригади транспортної авіації Олександра Бєлого та півсотні українських захисників, стала результатом збройної агресії Російської Федерації.

Виникає питання: як після прийняття таких судових рішень військові льотчики та інші військовослужбовці Збройних Сил України, можуть якісно виконувати бойові завдання в районі проведення Операції Об’єднаних сил?

Таке враження, що не український суд, за не українські гроші, намагається прискорити забуття про війну та про агресію окупанта. За кожним із подібних рішень криються сльози і розпач батьків, вдів та дітей, які втратили своїх рідних, що стали на захист української землі.

Необхідно нагадати пані судді, що за аналогічних умов, від російських ракет, загинули ще п'ятнадцять військових льотчиків Повітряних Сил, серед яких Герої України Костянтин Могилко та Дмитро Майборода, а ще льотчики армійської авіації Сухопутних військ та три сотні пасажирів рейсу МН-17.

Ми, бойові військові льотчики Повітряних Сил закликаємо судові інстанції різного рівня не розділяти країну, приймати виважені та державницькі рішення, пам’ятати про людей, які поклали своє життя за щасливе майбутнє України та продовжують виборювати її незалежність та територіальну цілісність".

Як повідомлялося раніше, Мелітопольський міськрайонний суд відмовився визнати, що загибель командира транспортного літака Іл-76 Олександра Бєлого і, відповідно, 9 членів екіпажу та 40 десантників, стала наслідком збройної агресії Російської Федерації.

Нагадаємо, генерала Віктора Назарова визнали винним у загибелі українських військових у збитому терористами літаку Іл-76 і засудили до 7 років позбавлення волі. При цьому суд не позбавив його військового звання. Моральну шкоду за рішенням суду має компенсувати Міністерство оборони.

Після цього генерал Назаров подав позов проти судді Самоткан, яка винесла йому вирок, однак Вища рада правосуддя відмовилася розглядати скарги Назарова проти судді Самоткан.

14 червня 2014 року на території Луганської області з переносного зенітно-ракетного комплексу було збито літак Іл-76МД. Він загорівся і впав. На його борту перебували 40 військовослужбовців 25-ї окремої парашутно-десантної бригади і 9 членів екіпажу. Всі загинули. Згідно з висновком комісійної комплексної військово-тактичної криміналістичної експертизи, вжити заходів щодо подолання протиповітряної оборони терористів і гарантувати безпеку перельоту Іл-76 у контрольований бойовиками Луганськ 14 червня 2014 року зобов'язаний був безпосередньо начальник штабу АТО, тобто Назаров. Військова прокуратура звинувачувала генерала, який на момент трагедії очолював штаб АТО, у службовій недбалості. За версією прокуратури, Назаров знав про можливий теракт, але все ж відправив літак на виліт.

Ганебне рішення: бойові льотчики обурені рішенням судді Горбачової, яка відмовилася визнати, що 49 українських воїнів у збитому Іл-76 загинули через агресію РФ 01

Топ коментарі
+30
полностью солидарен с летчиками
показати весь коментар
19.04.2019 09:01 Відповісти
+20
судову реформу потужили потужили але недопотужили.. може ще 5 років соєвих реформ треба?
показати весь коментар
19.04.2019 09:02 Відповісти
+19
Коррупция и суды - братья близнецы , одно рождает и поддерживает другое .
И всё это на фоне гарантированной безнаказанности .
Гарантом выступает президент .
Такова наша система власти .
показати весь коментар
19.04.2019 09:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Іде загравання з ватою. Боюсь, щоб не довелось потім ще вибачатись "пєрєд данбасянамі за убійства намі мірнах жітєлєй".
показати весь коментар
19.04.2019 10:56 Відповісти
Президент Европейской комиссии по вопросам эффективности правосудия Совета Европы, Георг Става сказал, что реформа соответствует стандартам СЕ.Об этом говорится в Заключении Совета Европы, обнародованном 8 апреля на сайте Офиса СЕ в Украине.
Не реформа виновата а мораль судей, у которых даже рентгеном не определишь степень вшивости и продажности ...К сожалению..
показати весь коментар
19.04.2019 11:03 Відповісти
Потрібно зробити інтернет опитування, що зробити з цією суддею, приговор буде жорстокий.
показати весь коментар
19.04.2019 11:04 Відповісти
тварь эту надо сжечь вместе с порошенко.
показати весь коментар
19.04.2019 11:17 Відповісти
про разделение властей читал ?
Законодательная - ВР
Исполнительная - президент и Кабмин
Судебная
=============
они независимы
порошенко не назначает судей - это судейская мафия
и чтоб ее победить - нужно очень и очень постараться
показати весь коментар
19.04.2019 11:24 Відповісти
прокурор это человек президента. и он должен сажать таких
показати весь коментар
19.04.2019 12:11 Відповісти
садит СУД,а не прокурор
прокурор - обвиняет
авдвокат - защищает
показати весь коментар
19.04.2019 12:20 Відповісти
суд судит, а не сажает. сажает - ЗАКОН.
показати весь коментар
19.04.2019 12:32 Відповісти
Не трынди, президент - назначает!. Он по квотам назначает судей везде: КС, ВС и даже в ВРП. Именно эти органы назначают более мелких судей.
Выучи мат часть! Вот она рехформа и судьи Пети - в действии!
показати весь коментар
19.04.2019 14:16 Відповісти
твою мамку сжеч надо ватный полубот
показати весь коментар
19.04.2019 11:38 Відповісти
я удивлен! ватная судья, а я ватный полубот. у тебя все нормально с головой?
показати весь коментар
19.04.2019 12:13 Відповісти
президент судом не ведает дурик
показати весь коментар
19.04.2019 12:16 Відповісти
прокурор обязан собрать данные которые судья не сможет перекрутить. а если сможет тогда мы выходим на майдан. ЗАКОН САЖАЕТ ДУРИК.
показати весь коментар
19.04.2019 12:31 Відповісти
Точно? а кто по квотам назначает в КС, ВС, ВККС и ВРП?
Если не знаешь вопроса, то не мели херни.
показати весь коментар
19.04.2019 14:18 Відповісти
А чого ви чекали від кацапки?
показати весь коментар
19.04.2019 11:27 Відповісти
У нас судді - "вироблені" і обрані за Проффесора. Зараз на їх боці - світові ліберальні стереотипи державного будівництва. Сподіватися чого-небудь іншого нічого.
показати весь коментар
19.04.2019 11:36 Відповісти
яка там реформа по рахунку - 150? класно проведена - на всі 1000%. може ще суддям зарплату підняти? чи може ще 5 років почекаємо? не влада а уроди. Зібрати всіх суддів на літак і запустити над територією ЛДНР - нехай там політають
показати весь коментар
19.04.2019 11:42 Відповісти
Нужно посмотреть закон - когда в Украине Россию признали агрессором. Если в законе указано, что РФ начала осуществлять агрессию на Донбассе до момента, когда сбили самолет, это одно, если после, это другое. Потому что судебное решение основывается на юридических терминах. Де-юре в 2014 году была антитеррористическая операция, что уже по самому термину предполагает, что действия ведутся против террористов. Украина признала Россию террористом - нет.

Но если у нас по закону указано, что Россия совершает агрессию против Украины на Донбассе с такой-то даты, которая раньше, чем сбили самолет, естественно по закону все действия против Украины там должны (не де-факто, а именно де-юре) считаться агрессией России. Так что тут вопрос чисто в юридических моментах - признает ли Украина (официально!) агрессию со стороны РФ на тот момент, когда сбили самолет или нет?
показати весь коментар
19.04.2019 11:44 Відповісти
Начало всё ж с Крыма. Решения по той дате служат основанием скорей всего.
Интересно, а награждены ли в данном случае лётчики гос наградами? А награждены за что именно и в связи с чем? Может там кроется дополнительное обстоятельство которое не взяла во внимание судья?
показати весь коментар
19.04.2019 12:49 Відповісти
Если все парни в то время награждались как участники АТО, то естественно фигня получается. Если датой агрессии Раши принята дата февраля 2014 с Крыма, то это дата не АТО вроде как. Может быть Крым - это агрессия Раши, а ОРДЛО это исключительно АТО?
Запутаешься в этом юридическом болоте.
показати весь коментар
19.04.2019 12:54 Відповісти
Это еще раз показало что реформы им "Порошенко" это блеф и пустышка.. ( хотя я понимаю что эту систему практически не сломать.. это каста.. Но зачем же тогда хвалиться что , вот я такой классный все реформировал и это мое главное "достижение") Позорище.. Это решение куда похлеще решения по Савченко и Рубану.., это плевок всей армии.. всей Украине..
показати весь коментар
19.04.2019 11:55 Відповісти
когда эти же летчики за неделю до сбития ила бомбили центр луганска при отсутствии там регулярных войск России а потом посмеивались про кондиционеры .... это что было? к сожалению ввс украины пожали посеяное ,,,убили 8 мирняка в луганске через неделю получили сбитый ил
показати весь коментар
19.04.2019 12:07 Відповісти
толстый барыга, тут не при чем, тут деньгами если и пахнет, то в виде компенсации, а это не его интерес.
показати весь коментар
19.04.2019 12:20 Відповісти
Це, взагалі переходить всякі кордони. Дожились!
показати весь коментар
19.04.2019 12:25 Відповісти
Это всё результат правовой неопределённости - война= вооруж. агрессия= вторжение или внутренний ограниченный вооруж конфликт=АТО. Как-то так.
показати весь коментар
19.04.2019 12:59 Відповісти
Почекайте, а в нас що війна? Хтось офіційно визнав військове вторгнення та тисячі вбитих наслідком дій військових держави агресора? В нас що оголошено війну, проведенно загальну мобілізацію, розірвано торгівельні та дипломатичні відносини? Чи в нас не зрозуміло цинічно що, спочатку міфічне АТО, тепер якесь ООС, завтра ще якась жопа. Яке керівництво держави такі і суди. Цинічні виродки. То в чому кіпіш?
показати весь коментар
19.04.2019 14:35 Відповісти
Тварь кацапская.
показати весь коментар
19.04.2019 19:11 Відповісти
Сторінка 2 з 2