5153 відвідувача онлайн
15 912 218

Росія запропонувала перемістити неякісну нафту на наші склади для якнайшвидшого відновлення транзиту, - "Укртранснафта"

Росія під час проведених у п'ятницю переговорів у Мінську запропонувала перемістити обсяг неякісної нафти на зберігання в систему митних ліцензійних складів АТ "Укртранснафта".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в українській митниці.

"За моїми даними, як тимчасове рішення для швидкого відновлення транзиту винна сторона запропонувала перемістити зіпсований обсяг нафти на зберігання в систему митних ліцензійних складів "Укртранснафти", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, для цього необхідно реєструвати на потужностях "Укртранснафти" митний ліцензійний склад (МЛС) у Бродах, приймати нафту на зберігання і потім під митним контролем випускати її на підмішування в режим експорту зі збереженням допустимих показників якості нафти.

"Необхідно спільно з митним департаментом Мінфіну відпрацювати юридичний механізм переміщення згаданого обсягу неякісної нафти в режим МЛС, відкоригувати квітневі транзитні митні декларації, а також обговорити питання невідкладної реєстрації на потужностях "Укртранснафти" митного ліцензійного складу в Бродах", - пояснив він.

Топ коментарі
+81
А навіщо це потрібно Україні? Нехай кацапня сама зі своїм лайном розбирається..
показати весь коментар
26.04.2019 18:55 Відповісти
+48
То есть Укртранснафта будет помогать кацапским гнидам, решить проблему с некачественной нефтью. У нас война или дружба и любовь взасос?
показати весь коментар
26.04.2019 19:14 Відповісти
+44
Согласен а потом Россосия будет обвинять Украину в краже говнонефти. На такое предложение надо ответить категорическим отказом.
показати весь коментар
26.04.2019 19:00 Відповісти

Завантаження...