9820 відвідувачів онлайн
21 153 159

Головою Вищого антикорупційного суду обрано Олену Танасевич (оновлено)

Головою Вищого антикорупційного суду обрано Олену Танасевич (оновлено)

Жоден із кандидатів на посаду голови Вищого антикорупційного суду України не набрав необхідної кількості голосів. Судді проведуть повторне голосування, обираючи серед двох кандидатів, що набрали найбільшу кількість голосів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Так, за підсумками першого голосування Маркіян Галабала набрав 9 голосів, Олена Танасевич - 15, Олег Павлишин - 14.

Таким чином, під час повторного голосування до бюлетеня включили двох кандидатів, що набрали найбільшу кількість голосів, - Танасевич і Павлишина.

Після технічної перерви відбулося друге голосування, під час якого жоден з уже двох кандидатів також не набрав більшості голосів суддів: суддя Апеляційної палати Олег Павлишин отримав 15 голосів, суддя першої інстанції Олена Танасевич - 16 голосів, загалом суддів 38.

Оскільки процедурно не передбачено іншого варіанта, то процедуру висунення кандидатів, обговорення та голосування буде повторено спочатку. Було оголошено перерву до 15.00.

В.о. голови суду Павлишин пояснив журналістам, що під час перерви будуть проведені консультації. "Судді налаштовані на вибори", - сказав він.

За його словами, необхідно, щоб кандидат набрав щонайменше 20 голосів суддів.

Павлишин також повідомив, що збори суддів мають визначитися і з датою початку роботи суду. "Є дві дати - серпень і вересень", - додав він.

Станом на 15:30: після перерви судді оголосили нові вибори глави суду, висунули двох нових кандидатів, один з яких уже був кандидатом, затвердили бюлетень для голосування і пішли на коротку перерву для підготовки до процедури голосування.

Станом на 15:45 відомо, що головою Вищого антикорупційного суду обрано Олену Танасевич. Вона була обрана шляхом таємного голосування і отримала 23 голоси суддів. Це затверджено протоколом і рішенням зборів суддів про обрання глави ВАКС.

Другого кандидата - суддю Ольгу Саландяк - підтримали 10 суддів.

Нагадаємо, збори суддів Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) обговорювали 7 травня три можливі кандидатури на посаду голови цього новоствореного суду.

Топ коментарі
+45
Я так понимаю эти честные судьи работали в злочынных коррумпированных судах?
показати весь коментар
07.05.2019 13:39 Відповісти
+38
Гроза румынских коррупционеров Лаура Ковеши
В ее собственности двухкомнатная квартира в Бухаресте, приобретенная в 2007 году по ипотеке. Личного автомобиля и недвижимости не имеет. Особняков и загородных «замков» с видом на Лазурный берег за ней тоже не числится. Нет и счетов с семизначными нулями в зарубежных банках, как нет и фирм в далеких оффшорах.

Она отправила в тюрьмы сотни Топ-коррупционеров, среди которых брат бывшего президента, экс-министр финансов и мэр Бухареста.
За время ее руководства антикоррупционным органом страна изменила всю политическую верхушку и стала примером для Восточной Европы.

Головою Вищого антикорупційного суду обрано Олену Танасевич (оновлено) - Цензор.НЕТ 4376
показати весь коментар
07.05.2019 17:25 Відповісти
+26
повсюду бачимо результати найпотужнішої імітації судової реформи
показати весь коментар
07.05.2019 13:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Все, что происходит при все еще действующей власти соевого нужно переделывать.
показати весь коментар
07.05.2019 16:29 Відповісти
Как вы правы!
показати весь коментар
07.05.2019 16:33 Відповісти
https://censor.net/ua/user/280245, децентралізація дала реальне збільшення місцевих бюджетів, хочете переробити? це жахливо, коли існування всього того, гарного, що відбулось залежить від людей, які через повне нерозуміння процесів бажають знищити ВСЕ. та дурнувата пісенка про "весь мир насилья мі разрушим до основанья. а затем..." це ваші орієнтири?
показати весь коментар
07.05.2019 16:42 Відповісти
А тотальное воровство и откаты смотрящим дало реальне зменьшення .
И это вы долларовом эквиваленте? Не забудьте еще разделить ваши цыфры на 3, благодаря стараниям чеколада с гонтаревой.
показати весь коментар
07.05.2019 18:10 Відповісти
Усиленно...
показати весь коментар
07.05.2019 16:40 Відповісти
правонаступниця, але країни різні, отже застосувати статтю КК України про державну зраду переносячи її на УРСР неможливо.
показати весь коментар
07.05.2019 16:38 Відповісти
Вы только посмотрите, сколько у нее земельных делянок. Зачем так много? https://declarations.com.ua/declaration/nacp_f13d118b-40fe-4810-a571-3bc013d460b0 Танасевич Олена Віталіївна
показати весь коментар
07.05.2019 16:39 Відповісти
ТОВ "СЕРАФІМ СОЛАР УКРАЇНА", киловатты на зеленом тарифе
показати весь коментар
07.05.2019 17:08 Відповісти
https://censor.net/user/416927, вибачте, звісно не країни різні, а держави.
показати весь коментар
07.05.2019 16:47 Відповісти
Що толку,якщо Конституційний суд легалізував корупцію в країні відмінивши статтю,яку раніше прийняла ВР.
показати весь коментар
07.05.2019 16:50 Відповісти
Корупційних справ в Україні стільки, що суддів може не вистачити. А відмінили про незаконне збагачення, або презумпцію винуватості
показати весь коментар
07.05.2019 21:13 Відповісти
Уже стоко этих органов наплодили, и все должны ловить и сажать корупционеров! ПРОБЛЕМА ТОКО В ТОМ ЧТО НИКОГО ЕЩЕ НИ ПОЙМАЛИ И НЕ ПОСАДИЛИ!! Так что пока что я не вижу толку от этих органов! И что то мне подсказывает что так и не увижу! Ну такой вот я пессимист!! Не верю я что 25 лет во власти гавно гавно гавно... а тут раз и это гавно начнет само себя сажать!!
показати весь коментар
07.05.2019 16:53 Відповісти
Самий чесний суд і таємне голосування?! - знову імітація пєтєних реформ
показати весь коментар
07.05.2019 16:53 Відповісти
Після того як "мудрий" український народ зробив свій вибір, здається мені таємне голосування не так вже й погано...
показати весь коментар
07.05.2019 23:11 Відповісти
интересно, сколько у этой "антикоррупционерши" недвижки, машин и налика.. Ну, не у нее, естественно... А у мамы или мужа))
показати весь коментар
07.05.2019 17:01 Відповісти
Что за вопрос в небо? Это кто-то скрывает? Почитай декларацию
показати весь коментар
07.05.2019 17:06 Відповісти
Нашла Декларацію Танасевич Олени Віталіївни, судді Печенізького районного суду Харківської області

У мужа - куча земельних ділянок
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_c9d80b16-ad31-4bb0-aa92-9a85649c8080
показати весь коментар
07.05.2019 18:17 Відповісти
може вони там картоплю садять та буряки з цибулею. Спробуй на суддівську платню прожити на 125 тис грн.
показати весь коментар
07.05.2019 18:29 Відповісти
все делянки по два гектара! и их там более десятка. не щенками берёт.
даже если муж заработал - нет ей доверия как судье. фтопку
показати весь коментар
07.05.2019 21:31 Відповісти
Не бедно они живут. В новостях уже говорили, что три автомобиля, несколько земельных участков, недвижимость, муж за прошлый год миллионов задекларировал, она чуть более двухсот тысяч вроде.
показати весь коментар
07.05.2019 19:10 Відповісти
Вы, блин, посмотрите на разницу между декларациями за 14 и 18 года, она и её муж обросли землёй как виноград, при зарплате её в 250 косых, у мужа был кукиш с маслом в 14-м году, а сейчас "дохід від підприємницької діяльності" почти миллион гривен в год. У них есть сын Серафим и фирма ТОВ "СЕРАФІМ СОЛАР УКРАЇНА", которая занимается такой же ******, как Ахметов - продажей солнечных килловат/часов по зеленому тарифу украинскому народу, такое себе "круговое *********". ******, реформы, по-новому, истинно по-новому
показати весь коментар
07.05.2019 17:05 Відповісти
стало известно, что главой Высшего антикоррупционного суда избрана Елена Танасевич. Она была избрана путем тайного голосования и получила 23 голоса судей

=================================================================

ТОЛ ЕСТЬ ПО ЧЕСТНОМУ НАБРАТЬ 20 голосов ПРИ ВОРОВСКОЙ ШОБЛЕ НЕ ПОЛУЧИЛОСЬ

ТОГДА в ПЕРЕРЫВЕ СДЕЛАЛИ ГЕШЕФТ и ПОСЛЕ ПЕРЕРЫВА ТАЙНО ПОЛУЧИЛОСЬ НУЖНОЕ КОЛИЧЕСТВО ГОЛОСОВ

ВОТ ТАК ПРИНИМАЯ РЕШЕНИЯ ПОД КОВРОМ ВСЕ 5 лет ГРАБИЛА НАШ НАРОД ВОРОВСКАЯ ШОБЛА ТОРГАШЕЙ ПОРОШЕНКО.
показати весь коментар
07.05.2019 17:20 Відповісти
У меня вопрос - сколько зеленых денег стоит назначение судьей антикоррупционного суда и сколько зеленых денег стоит должность главы антикоррупционного суда?

Думаю на таку жирную должность - минимум пол-ляма. Вечнозеленых, есстественно.
показати весь коментар
07.05.2019 17:24 Відповісти
Гроза румынских коррупционеров Лаура Ковеши
показати весь коментар
07.05.2019 17:25 Відповісти
Вот кого в Украину на работу приглашать и платить миллион в месяц .Она за год 5 миллиардов в бюджет пополнит .
показати весь коментар
07.05.2019 17:55 Відповісти
У Украины слишком запущенный случай. Не потянет...
показати весь коментар
07.05.2019 23:07 Відповісти
Легко потянет .
показати весь коментар
07.05.2019 23:18 Відповісти
якась вона дуже скромна...це викликає недовіру.
показати весь коментар
07.05.2019 18:30 Відповісти
Да, на наших судей и прокуроров не похожа. В Украине хоть с десяток судей и прокуроров наберется без недвижимости, автомобиля, богатых родственников? У нас хоть один коррупционер посажен?Хоть кто-то сидит?

Правда, один сидит - Лазаренко в США.
показати весь коментар
07.05.2019 18:59 Відповісти
всі сидять! - на свої робочих місцях! Вони ж всі перевірені - зі сторони туди не пускають і не беруть - це закриті мафіозні компашки. То ж своїх система не здає. В результаті країна в хворому стані.
Що стосується недвижимості - то суддям треба десь жити? то ж також не можна.
А от, коли через край лізе - і все мало і ще й бізнес відкриють.
показати весь коментар
07.05.2019 19:04 Відповісти
У нас ее обосрут как и Супрун. После того как она пересажала топ коррупционеров, рост ВВП Румынии увеличился лишь на пару процентов по сравнению с соседями. Чуда не произошло, простые румыны не разбогатели. А большинство украинцев ждут чуда, что-то наверху произойдет и сразу зарплаты станут как в ЕС.
показати весь коментар
08.05.2019 08:37 Відповісти
Барига прикриває свою задницю.
показати весь коментар
07.05.2019 17:30 Відповісти
ой. я ж забыл. у нас же все чиновники все по честному в декларацию вносят.. Ой, развеселил к вечеру))
показати весь коментар
07.05.2019 17:34 Відповісти
З Харкова. А там всі дуже, дуже чесні. Візьміть міністра ВС, всіх великих поліцейських, пана Білецького з бандою "кациків", пана Кернеса, пана НАБУ Ситника та інших. Вся влада потихеньку у Харківських.
показати весь коментар
07.05.2019 17:38 Відповісти
Как британские судьи возглавили новый суд Казахстана
О Казахстане известно так мало, что впечатление об этой стране у большинства людей сложилось Хэ жюри под влиянием образа незадачливого репортера Бората, созданного комиком Сашей Бароном Коэном. Это скоро должно измениться, пишет Times. Одна из ведущих судебных фигур Соединенного Королевства, бывший первый Лорд-Верховный судья судов Англии и Уэльса лорд Гарри Кеннет Вулф был назначен главным судьей нового коммерческого суда в Казахстане, вместе с восемью другими судьями и старшими юристами из Великобритании
показати весь коментар
07.05.2019 17:45 Відповісти
це заробічани..що від них чекати? - лишь би дєнь до вєчєра.
показати весь коментар
07.05.2019 18:16 Відповісти
Главою ГПУ, ВАС повинна бути жінка іноземного походження! І що б сім"я її залишилась за кордоном. Отоді діло буде! Румунка і американка - непогані кандидатури!
показати весь коментар
08.05.2019 08:10 Відповісти
Шоколадне кривосуддя буде продовжуватись? Зеленський якщо ти не розпочнеш з "посадок" вони тебе розкусять як горіха ліскового!!!
показати весь коментар
07.05.2019 19:08 Відповісти
Это тоже из Рошен?
показати весь коментар
07.05.2019 19:45 Відповісти
Щоб передбачити результати роботи цього "суду" не треба бути Вангою!
показати весь коментар
07.05.2019 19:59 Відповісти
Бесполезный орган...
показати весь коментар
07.05.2019 20:31 Відповісти
Смотрю на ее лицо и понимаю что она думает в этот момент:
-Жизнь удалась!
показати весь коментар
07.05.2019 20:41 Відповісти
Пока у нас на подобные должности не начнут приглашать не заангажированных иностранцев с идеальной репутацией, ничего не поменяется. Дикую коррупцию надо ломать через колено жесточайшими мерами, наполняя тюрьмы сотнями и тысячами гос чиновников, прокуроров, судейских и прочих ментов. А так... Пришла дамочка, поработавшая на должности судьи аж 7! лет, набравшаяся специфического опыта и наверняка имеющая имущество, превышающее доходы ее семьи, нажитое непосильным трудом... Теперь будет важно надувать щеки и станет второй корчак. НЕ ВЕРЮ!!!!!
показати весь коментар
07.05.2019 20:52 Відповісти
Значится так господа судьи антикорррупционеры и коррррупционерши ! Назначаю вам зарплату в 4 200 грн в месяц.И ни копейки больше.Больше того - субботники ввести для судей чтобы не жирели - типа производственной гимнастики. Рыть окопы на передовой.Ты что - чем то отличаешься от рабочего ( 5000 в месяц или сталевара ) Без пайков надбавок и прочей вашей хрени. Дела строго по закону. МАЛЕЙШЕЕ отклонение от закона и ни дай БОГ взятка - расстрел.По законам военного времени.Всех бывших судией проверить на наличие собственности и на какие средства были возведены хоромы куплены машины и т.п. Полная конфискация и тюрьма.А то может баксами поколядуете ? ТАНАСЕВИЧ, !!!! НЕ ВЕРЮ . НЕ ВЕРЮ НЕ ВЕРЮ.в порядочность фемиды. Д О К А Ж И
показати весь коментар
07.05.2019 21:53 Відповісти
У Тарасевич более 20 земельных участков. Вопросы есть? У меня нет.
показати весь коментар
07.05.2019 22:48 Відповісти
Та ще й чоловік комерсант із Харкова і бізнес на єнергоносіях. Питань немає?
показати весь коментар
08.05.2019 09:38 Відповісти
Если они собираются работать за зарплату, то на эту должность с такой реально собачьей работой и постоянным риском для своей жизни и жизни своих близких, не один нормальный человек не согласится. Гляда, как они облизуются и дерутся за эту мантию - очередной пук, типа Набу, Напк и оные. Кина нэ буде. Тупо пришла новая пила
показати весь коментар
07.05.2019 22:53 Відповісти
https://twitter.com/PrytSLU ȠpuŦyƛA-С‏ @PrytSLU

Голова антикорційного суду
Її чоловік Михайло займається бізнесом у Харкові, родина має там квартиру та шість земельних ділянок.
Олена Танасевич з чоловіком є співвласниками компанії "Енергетична альтернатива".
Її батько раніше працював в УБОЗ.
сестра працює у виконавчій службі

Головою Вищого антикорупційного суду обрано Олену Танасевич (оновлено) - Цензор.НЕТ 9755
показати весь коментар
07.05.2019 23:31 Відповісти
І що? Наведи приклади справ у який вона фігурувала як корупціонер, або недобросовістний суддя? Кожен з суддів АНТИКОРЧУДУ живе не в гуртожитку а має чудові машини і чудове житло, то може призначатимемо стдентів?
показати весь коментар
08.05.2019 11:17 Відповісти
Опа чик,а вот и новый судья) по быстрому решили доголосовать, тайно!)) а то они наперстки и так и сяк мешают, а выбрать то нет из чего, пошли в зал, в бумагу ножницы зарезались и решили))
показати весь коментар
08.05.2019 15:41 Відповісти
Судді Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду Михайленко Дмитро Григорович, Глотов Микола Сергійович і Павлишин Олег Федорович вчиняють службові підроблення, виносять неправосудні рішення, перешкоджають доступу до правосуддя, приховують вчинені злочини, порушують присягу судді, саботують роботу суду https://proisvol.info/2019/10/26/mixajlenko-d-g-glotov-m-s-pavlishin-o-f-suddi-perevertni/