5208 відвідувачів онлайн

Росія продовжить роздачу паспортів на Донбасі, - Пєсков

Росія продовжить роздачу паспортів на Донбасі, - Пєсков

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков пообіцяв, що Кремль продовжить видавати російські паспорти жителям окремих районів Донецької та Луганської областей.

Про це він заявив журналістам у Москві, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Яка може бути реакція Кремля? Кремль продовжить видавати паспорти громадянам, які цього побажають, які потрапляють під дію президентського указу", - сказав Пєсков, коментуючи інформацію про те, що уряд України має намір ухвалити рішення про визнання незаконними паспортів, які Росія планує видавати українцям на українській території.

Раніше сьогодні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив на засіданні Кабінету міністрів, що уряд збирається ухвалити рішення про визнання всіх паспортів інших держав, виданих на території України, незаконними. Гройсман назвав російські паспорти на Донбасі фейковими і порівняв їх з німецькими аусвайсами.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Україна звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

25 квітня Радбез ООН збирався в зв'язку з незаконною "паспортизацією" Донбасу Росією. За її підсумками Єльченко заявив, що результатом має бути не тільки стурбованість і засудження, але і більш рішучі кроки.

У суботу, 27 квітня, Путін заявив, що спрощений порядок отримання російських паспортів може поширитися на всіх жителів України.

Читайте: Я б не радив російській владі даремно витрачати час, намагаючись спокусити громадян України паспортами РФ, - Зеленський

Цього ж дня новообраний президент України Володимир Зеленський відповів Путіну, що не радив би намагатися спокусити українців російськими паспортами. І припустив, що у відповідь Україна може спростити отримання свого громадянства для росіян.

29 квітня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що рішення про видачу російських паспортів усім громадянам України ще не ухвалено.

Цього ж дня в Ростовській області Росії відкрився центр видачі російських паспортів жителям окупованої частини Луганської області.

1 травня Путін підписав указ, яким надається право на спрощений порядок отримання громадянства РФ окремим категоріям громадян України.

Топ коментарі
+7
Россия продолжит раздачу паспортов на Донбассе, - Песков - Цензор.НЕТ 4550
показати весь коментар
08.05.2019 13:56 Відповісти
+5
Вам достается путевка на......, с чем вас и поздравляю...
показати весь коментар
08.05.2019 14:02 Відповісти
+3
За чем писать о том что говорит это дурное чучело??? За чем писать что вообще думает и говорит кацапское быдло...
показати весь коментар
08.05.2019 14:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Россия продолжит раздачу паспортов на Донбассе, - Песков - Цензор.НЕТ 4550
показати весь коментар
08.05.2019 13:56 Відповісти
придется нам лишать....
показати весь коментар
08.05.2019 13:58 Відповісти
За чем писать о том что говорит это дурное чучело??? За чем писать что вообще думает и говорит кацапское быдло...
показати весь коментар
08.05.2019 14:07 Відповісти
хоть кто то думает об украинцах, которые у себя на родине никому ненужны
показати весь коментар
08.05.2019 13:58 Відповісти
Вам достается путевка на......, с чем вас и поздравляю...
показати весь коментар
08.05.2019 14:02 Відповісти
А что им нужно, позвольте поинтересоваться, колыма, или солнечный магадан?
показати весь коментар
08.05.2019 14:10 Відповісти
это супер - после освобождения Донбасса граждане чужого государства просто мирно депортируются на родену..
показати весь коментар
08.05.2019 14:19 Відповісти
Без права въезда навсегда, за сотрудничество с оккупантом.
показати весь коментар
08.05.2019 14:42 Відповісти
Так в ********* уже заявили, что всех новых гаждан с бамбаса отправят в Сибирь, Колыма с Магаданом в тех краях находится.
показати весь коментар
08.05.2019 23:40 Відповісти
дык это уже на нарасия получается...
аль ты не ведаешь,кормилица?
показати весь коментар
08.05.2019 14:21 Відповісти
раз тебе похеру,матушка,нельзя ли заместо на нарасии тут сделать Швейцарию?
Ну,хотя бы Италию каку-нить?
показати весь коментар
08.05.2019 14:25 Відповісти
Тут есть и положительные моменты.
Значит теперь Украина будет без вот этих воплей про величие рассии и вечное вставание с колен?
показати весь коментар
08.05.2019 14:37 Відповісти
Да при чем тут Донбасс?
По всей Украине ваты больше в несколько раз чем жителей на том Донбассе.
показати весь коментар
08.05.2019 14:42 Відповісти
Тыц и нет казламодого тролля😂😂
показати весь коментар
08.05.2019 15:15 Відповісти
а ви що, українець? здається мені, за вами Магадан дуже сумує, або Сибір
показати весь коментар
08.05.2019 14:04 Відповісти
лучше бы этот "хоть кто-то" подумал бы о своих, родных руцких, которые и с паспортами и у себя на Родине... и руцкие-руцкие...
и не хер лезть в Украину, чтобы заботиться о чужих... ненужных украинцах
показати весь коментар
08.05.2019 14:07 Відповісти
Где там наш МногоНеСтандартныхХодовочник? Ауууу...
показати весь коментар
08.05.2019 13:59 Відповісти
булаву шукає
показати весь коментар
08.05.2019 14:02 Відповісти
а може, не там він її не там шукає? може, нехай кадирку попросить допомогти?
показати весь коментар
08.05.2019 14:06 Відповісти
Интересно,а еслибы Штаты так раздавали паспорта народ данбаса тоже бы побежал или побрезговал?
показати весь коментар
08.05.2019 14:02 Відповісти
ой побрезговали б...(ночами очередь держали б ...удавились бы)
показати весь коментар
08.05.2019 14:09 Відповісти
Уся мардовия прибижала бы.
показати весь коментар
08.05.2019 14:39 Відповісти
Не уявляю який довбень поміняє укр. паспорт на кацапський , який і рядом не стояв ??
показати весь коментар
08.05.2019 14:05 Відповісти
довбні знайдуться, не переймайтесь, головне їх українського громадянства позбути
показати весь коментар
08.05.2019 14:07 Відповісти
А я от не чув ще від влади наміри лишати укр громадянства тих хто взяв кацапський паспорт (
показати весь коментар
08.05.2019 14:11 Відповісти
у получивших паспорт другой страны прекращается гражданство Украины, Конституцию почитайте, да и говорилось уже об этом, списки получивших паспорт РФии будут известны и при попытке турпенсом со вторым паспортом рассеи (контроль тем же Арканом) получить украинскую пенсию будут заблокированы. А работу этого самого Аркана моя семья на собственном опыте проветрила - ходи доказывае, что ты не верлюд, вель глюки системы сБУ никогда не признает.
показати весь коментар
08.05.2019 14:24 Відповісти
Проблема с паРашкой решается очень просто и кардинально (за все преступления)!
Украина должна отказаться признавать паРашку страной, а по праву считать БАНДИТСКИМ КРАЕМ, разорвать ВСЕ ОТНОШЕНИЯ (выйти из ООН, ОБСЕ и прочих проституцирующих международных ширм) и полностью закрыть границу, а обладателей паспортов с двуглавой имперской курицей московской орды признать ЛИЦАМИ БЕЗ ГРАЖДАНСТВА!
показати весь коментар
08.05.2019 14:10 Відповісти
https://twitter.com/donikroman Роман Донік‏ @donikroman



Роль Апаршина в новой политической картинке проста. Ему нужно создать поток бреда, который заставил бы всех разумных людей напрячься. Особенно должны напрячься военные, ветераны, волонтеры и те кто следит за войной и армией.



Россия продолжит раздачу паспортов на Донбассе, - Песков - Цензор.НЕТ 8451
показати весь коментар
08.05.2019 14:13 Відповісти
Скорей всего это делается для того чтоб Зеле пришлось реагировать на такую откровенную провокацию в антирос. ключе и отбить от него про рос настроенный электорат Бойка, Вилкула и тд. с прицелом на выборы в Верховную Раду.
Интересно избиратели Бойка в этой откровенной агрессии кремля на стороне своего избранника Зеленского или уже отчалили?.
показати весь коментар
08.05.2019 14:18 Відповісти
Мне кажется, что это делается на долгосрочную перспективу с надеждой на то, что большинство когда-нибудь окажется с рос. паспортами. Дальше ход мысли и продолжать не нужно..Хочу ошибиться...
показати весь коментар
08.05.2019 14:45 Відповісти
пусть лучше деревянные макентоши нашару выдают
показати весь коментар
08.05.2019 14:34 Відповісти
Мардвань аська мастосрань, а хто не аськнёт тот на аргана пайтеть.
показати весь коментар
08.05.2019 14:36 Відповісти
Вообще то я за - те кто с российским паспортами автоматически должны лишатся права на пенсии, право голоса на выборах и высылаться в домой на историческую родину. Это ж какое облегчение для пенсионного фонда и бюджета страны. Да и сепаров и пятой колонны поубавится. Одним словом, я - за.
показати весь коментар
08.05.2019 14:40 Відповісти
Значит нужно кацапам запретить въезд в Украину.
показати весь коментар
08.05.2019 14:48 Відповісти
"Пой пташечка, пой. Пой не умолкай." Как говорили римляне "признание, царица доказательств" .
показати весь коментар
08.05.2019 15:49 Відповісти
Паспорта! Паспорта! Кому паспорта!?
Росія продовжить роздачу паспортів на Донбасі, - Пєсков - Цензор.НЕТ 5998
показати весь коментар
08.05.2019 16:09 Відповісти
Всім доброго дня. От гадал над цим питанням і гадаю що коли Х...ло закінчить роздавати паспорти російськи громадянам України, то на Донбасі не застанється жодного Українца, як то било у Криму після референдуму усі поскокали отримувати паспорти рОСІЇ, то тераз у Криму немає жодного Українца, так як мешкать у Криму по Українському паспорту недозволенно, із цього витека питання, на кой хрен нам потребні кацапи на Донбасі, хто отримав російський паспорт геть у росію. Он зрадник. Після цього нашим військовим не треба пілкуватись за тих хто там мешкає, вибіть росіян із Донбасу і все війна скончена.
показати весь коментар
08.05.2019 18:47 Відповісти