11776 відвідувачів онлайн
36 048 543

Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня. ВIДЕО

Інавгурація новообраного президента Володимира Зеленського відбудеться 20 травня.

За відповідну постанову Верховної Ради проголосували 315 нардепів, передає Цензор.НЕТ.

Перед цим Рада розглянула кілька постанов про проведення інавгурації обраного президента 19 травня, як наполягав сам Володимир Зеленський. Однак жодна з них не змогла набрати необхідних 226 голосів.

Потім Рада затвердила постанову нардепа Купрія про проведення інавгурації Зеленського 20 травня. Початок церемонії призначено на 10.00 під час урочистого засідання Верховної Ради.

Топ коментарі
+63
На ботофермі траур.
показати весь коментар
16.05.2019 11:14 Відповісти
+58
А какие грозные пороххоботы были! 32 мая назначим, петруха останется царем!11
показати весь коментар
16.05.2019 11:13 Відповісти
+41
шо куришь болезненный ты наш?
Такое наваять надо уметь..
показати весь коментар
16.05.2019 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 6 з 6
читать или слушать портникова - это не уважать самого себя... из него такой журналист, как из дерьма пуля...
показати весь коментар
17.05.2019 05:54 Відповісти
http://finstamp.com/article/sanitari-priehali
показати весь коментар
16.05.2019 18:39 Відповісти
По гороскопу 20.05.2019го для Водолєя(Вовік - Водолєй) сприятливий день. Не треба сильно напружуватись, все стається само собою. Люди, що покладають на Водолєя надію, залишаються задоволені.
показати весь коментар
16.05.2019 19:13 Відповісти
Понеділок - важкий день...
Жениться в мае - потом всю жизнь маяться...
Народні прикмети! А то тобі про Зехера на-гору-скопив ще один іудей Павлунь Глоба?
...що покладають на Водолєя...
А водолій-Вова покладає свій аппарат на клавіші рояля... і на тебе "покладе", зачекай, небавом усе побачиш та незабаром.(а може й за амбаром) відчуєш...
показати весь коментар
16.05.2019 21:17 Відповісти
Мне сейчас даже смешно наблюдать, как эти Зедрочеры от нетерпения ***** ножками в ожидании чего-то грандиозного. А когда этого не случится, быстро переобуются налету. Не станут же они сами себе посыпать голову пеплом. Ведь всегда есть запасной вариант.
Как говорил дедушка Азіров, "папєрєднікі" виноваты.
показати весь коментар
16.05.2019 22:45 Відповісти
Всі хто, рве дупу за баригу і корупціонера, тим самим стають співучасниками його злочинів!!! Народ має право "обирати і давати ногою під зад!!!! І якщо Зеленський скурвиться, як Петро, то і він вилетить, ще скоріше!
показати весь коментар
16.05.2019 19:31 Відповісти
"якщо Зеленський скурвиться, як Петро, то і він вилетить, ще скоріше!"

Та ти шо! Революціонер майже. Так иди и заяви о своих правах его кукловоду. Он уже приехал и готов тебя выслушать.
показати весь коментар
16.05.2019 23:14 Відповісти
Рояль ф кустах! Гляяядь!
показати весь коментар
16.05.2019 20:56 Відповісти
"Игра в четыре руки" с Жан-Поль Бельмондо не будет воспринята Зехером как "провокация"? Или крышку клавиатуры всё-таки саморезами пришпилят к дэке?
показати весь коментар
16.05.2019 21:20 Відповісти
Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня - Цензор.НЕТ 4686 Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня - Цензор.НЕТ 1952
показати весь коментар
16.05.2019 20:43 Відповісти
Возня вокруг инаугурации нового президента показала что враг Украины находится не в Москве
показати весь коментар
16.05.2019 20:10 Відповісти
Ви це зараз серйозно? Ось коли починають таке розмовляти - "ворог розташований не в крем(б)лі" - тут, що зветься, стріляй з усіх стовбурів та цибуль в спрямуванні звуку. бо в годинники конфлікту затверджувати схоже - це їсти не підроблена ЗРАДА.
показати весь коментар
16.05.2019 20:26 Відповісти
Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня - Цензор.НЕТ 1642
показати весь коментар
16.05.2019 22:56 Відповісти
Как провести реформы в Украине.
Саакашвили делится опытом.
Подробности в видео здесь:
https://www.youtube.com/watch?v=FsCSvJPMuOw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR08VyBoRbs9OH3jB3ZJ0VYguGyTiDUyuemB06Nrct7jHgG_2daMoMfRBnY
показати весь коментар
16.05.2019 20:39 Відповісти
Смена шапок.колпак кондитера заменится колпаком шута.
показати весь коментар
16.05.2019 21:15 Відповісти
Цирк закончился!Беня в Днепре.Недолго музыка играла, недолго фраер танцевал
Не прячьте ваши денежки по банкам и углам, Несите ваши денежки - иначе быть беде.
показати весь коментар
16.05.2019 21:44 Відповісти
Агов, прихильники зеленої шмарклі, готуйте грошики, Бєня з вас і останні труси зніме.
Хоча, це бидло пограбують, але з ТВ розкажуть, що це все Порох винен. І зебіли повірять)
показати весь коментар
17.05.2019 10:26 Відповісти
Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня - Цензор.НЕТ 56
показати весь коментар
16.05.2019 22:13 Відповісти
Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня - Цензор.НЕТ 8323
показати весь коментар
16.05.2019 22:45 Відповісти
20 Мая - день начала конца Петерастии в Украине.
показати весь коментар
16.05.2019 23:15 Відповісти
Надо напомнить, чтобы не забыли рояль установить.
показати весь коментар
16.05.2019 23:46 Відповісти
https://twitter.com/PrytSLU ȠpuŦyƛA-С‏ @PrytSLU https://twitter.com/PrytSLU/status/1128981129548189697 10 часов назад

Мені в коментах підказують що в день інавгурації 20 травня телебачення буде проводити профілактику.

Рада призначила інавгурацію Зеленського на 20 травня - Цензор.НЕТ 3640
показати весь коментар
17.05.2019 00:14 Відповісти
Рішення ВР має більшу силу, так що у всі графіки і розклади будуть внесені зміни
показати весь коментар
17.05.2019 07:14 Відповісти
"Глубокая глотка Кремля" Песков заявил, что Москва не получала из Киева приглашений на инаугурацию Зеленского и в Кремле не знают, будет ли Путин поздравлять Зеленского.
Передайте Путину,пусть без приглашения приезжает, тут и закопаем и спляшем и баяны порвём.
показати весь коментар
17.05.2019 07:31 Відповісти
Найбільше мене вразило, що після всіх пояснень про значення у цьому році для українців дати 19 травня (думаю, що цю дату для дебатів було підкинуто зовсім не випадково, це не просто чергова ''хотєлка''), після палких промов на засіданні ВР Білозір і Шухевича, за інаугурацію саме 19-го проголосувало 207 депутатів - майже половина! Спочатку подумалося, що у них не всі вдома, а потім згадала істину, що ''кожен народ має ту владу, на яку заслуговує''. Слава Богу, здоровий глузд таки навідався під купол. А взагалі-то зараз із нас сміються тільки ''за парєбріком'', а скоро сміятиметься весь світ. Оце найсумніше, але що поробиш - маємо те, що маємо
показати весь коментар
17.05.2019 07:45 Відповісти
20 травня число дебілів зменшиться з 24% до 10% .рівно сктільки, скільки у нас є кацапських прихвостнів.
показати весь коментар
17.05.2019 12:03 Відповісти
Сторінка 6 з 6