11858 відвідувачів онлайн

Для перезавантаження антикорупційних органів немає "правового коридору", - Грановський

Для перезавантаження антикорупційних органів немає "правового коридору", - Грановський

Один із найближчих до Петра Порошенка людей, нардеп від БПП Олександр Грановський заявив, що для перезавантаження антикорупційних органів в країні не вистачає юридичної бази.

Про це він сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Відповідаючи на запитання "Чи потрібне перезавантаження антикорупційної системи?" Грановський заявив: "Ось як тільки ми припинимо з вами говорити юридичними категоріями, а перейдемо на мову революційної політичної доцільності, ми тут же програли. Чи можливе перезавантаження? Давайте згадаємо, що було з Холодницьким. Він пройшов через усі кола пекла і жодне емоційне політичне рішення щодо нього не було прийнято, оскільки у нього немає правової природи, а вона полягала в іншому. Члени КДКП прийшли до висновку, що пана Холодницького слід покарати у вигляді винесення йому догани. Тому ми юридично повернутися цього кейсу не можемо. Як можна сьогодні говорити про відставку Холодницького, якщо на те немає процедури? Як можна говорити про відставку Ситника? "

Говорячи про ймовірну відставку Ситника, нардеп підкреслив: "Наскільки мені відомо, пан Ситник не був частиною цього розслідування. Коли немає підстав, використовувати виключно категорії політичної доцільності непрофесійно. Чи треба перезапустити ці органи? Моя відповідь - ні. Тому що немає правового коридору, за яким може хтось поїхати і в підсумку приїхати до цих рішень. а говорити емоціями і виходити з того, що це комусь треба, а іншим це не треба - це є спекуляція і прояв вкрай непрофесійного підходу до цих речей".

Відповідаючи на запитання "чи буде затриманий Гладковський?", соратник Порошенка зазначив: "Моє ставлення до цього питання - справа розслідується давно, напевно вона неоднозначна - була б вона однозначною, були б інші кроки, які ми з вами точно помітили. Однозначно ні, що для мене, як члена БПП, добре. Це означає, що на поверхні склад не вбачається. У будь-якій складній справі детектив, слідчий, прокурор "унюхує" склад і вже потім б'ють у правильні точки, і це точно можна зробити швидше, ніж за 2,5 року. Тому раз це так, то справа або настільки складна, що цього часу не вистачило, або настільки ж неоднозначна".

Повний текст інтерв'ю читайте тут.

Топ коментарі
+50
Грановский должен ходить исключительно тюремными коридорами и при чём очень,очень давно ...
показати весь коментар
17.05.2019 22:26 Відповісти
+30
соя кто это токой? А это БЫВШИЙ смотрящий за судами 😷
показати весь коментар
17.05.2019 22:26 Відповісти
+25
Єта вонючая воровская падла должга сесть лет на 20
показати весь коментар
17.05.2019 22:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Здесь с Ленина недурно бы взять пример. Интересно, далеко бы он пошел с царской охранкой вместо НКВД?
показати весь коментар
17.05.2019 23:18 Відповісти
О, це ще той облуда кручений !
показати весь коментар
17.05.2019 23:25 Відповісти
У нас багато до чого не вистачає юридичної бази... наприклад для того щоби відібрати машину яка тобі подобається, чи згвалтувати дівчину яка проти, але до бісу закон, революційна доцільність має спотяти реалізації мрій?
показати весь коментар
17.05.2019 23:27 Відповісти
Зато обворовыватьукраинский народ податками, тарифами, поборами и сборами полно юридической базы.
Може, одолжить вилы у Ляшка и посадить на них парочку хитровымаханных юридычных воров?
показати весь коментар
18.05.2019 00:03 Відповісти
Кто мне скажет, а с чего это данный свинорыл
до сих пор в Харькове по всему городу на бигбордах развешен
показати весь коментар
18.05.2019 00:03 Відповісти
Эти уроды забыли шо мы УКРАИНЦЫ ! .
показати весь коментар
18.05.2019 00:09 Відповісти
Шота грановский обивняками ходит. Напоминает ту обезьяну из анекдота: "Мне в какую сторону становится, к умным, или к красивым? Блин, ну хоть разорвись!".
показати весь коментар
18.05.2019 00:16 Відповісти
у цього двбойоба ще й інтерв'ю беруть.
показати весь коментар
18.05.2019 00:25 Відповісти
Для перезагрузки антикоррупционных органов нету вас "правового коридора",

Для перезавантаження антикорупційних органів немає "правового коридору", - Грановський - Цензор.НЕТ 282
показати весь коментар
18.05.2019 00:40 Відповісти
Это говорит мразь с дипломом заочного отделения тернопольского института. Где ты а где юр процедуры шлеппер?
показати весь коментар
18.05.2019 01:34 Відповісти
...есть, основание есть! : Его Превосходительство Законъ Божий (и вообще "там", где среди тесного объема неструганых досок ,где нет всех удобств и привилегий, кое кому придеться на "ланч" ежедневно жрать кипящую смолу, несмотря на полированный гранит с полноростным изображением "достоинственно и рука в кармане")
показати весь коментар
18.05.2019 06:14 Відповісти
І коридор буде, і все, що треба буде.
показати весь коментар
18.05.2019 07:41 Відповісти
Надеюсь этого типа никто спрашивать не будет как перезагружать антикоррупционные органы да и самого этого типа.
показати весь коментар
18.05.2019 07:43 Відповісти
"Цензор", ви що, не розумієте, що роблячи інтерв'ю з такими одіозними типами як цей босяк, ви себе діскредитуєте? Чи ви насправді не вірите в те, що в найближчі часи переважна більшість всіх цих "величних діячів" не опиняться за гратами? Дарма, якщо так вважаєте... Спочатку "сядут" ті з "бидлоеліти", хто не встиг сховатись, потім прийде черга до тих, хто сподівається уникнути відповідальності "на лазурних берегах", а потім черга дійде і до тих їхніх "адептів", хто "розганяв" в ЗМІ цькування, відверту брехню та наклепи відносно незгодних з владою порошенка. А цей грановський вже є "суб'єктом" і дуже скоро буде відповідати за все те, що скоїв. Тому якщо пану Бутусову "в кайф" брати інтерв'ю у "зека", то це його вибір...