5985 відвідувачів онлайн
2 179 11

Попередня причина пожежі в одеській психлікарні - занесення вогню ззовні. Відкрито провадження за статтею про умисне вбивство, - поліція

Про це повідомили 11 червня в поліції Одеської області, передає Цензор.НЕТ.

"До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за пунктами 1 і 5 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Згідно з актом рятувальників, попередня причина займання - занесення вогню ззовні", - йдеться в повідомленні.

В адміністративному корпусі лікарні та в кабінетах трьох посадових осіб медзакладу тривають обшуки. Встановлюється наявність пожежно-технічної документації, яка буде вилучена для ретельного вивчення.

У поліції також повідомили, що серед шістьох загиблих - медсестра клініки.

"Попередня причина смерті - отруєння чадним газом. Особи загиблих встановлено, їхні тіла направлено на експертизу. Ще шестеро пацієнтів лікарні госпіталізовані, один з них у вкрай важкому стані", - додали правоохоронці.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський висловив співчуття родичам загиблих і доручив створити комісію з розслідування інциденту.

Топ коментарі
+2
Врачи больницы постоянно отбирают у больных спички,зажигалки и сигареты,но родственники жалуются в прокуратуру и те требуют не нарушать права граждан "дуриков" .Ну и конечно противопожарной системы больница не видела со дней постройки,а сигнализация,так формально есть но толку от нее -ноль !
показати весь коментар
11.06.2019 11:15 Відповісти
+2
Там много нищих и бомжей,кто им купит это ?
показати весь коментар
11.06.2019 11:22 Відповісти
+2
курение - идиотизм. И если бы этот идиотизм вредил только самому курящему, мне было бы по барабану.

а в реальности курение - источник болезней и смерти пассивных курильщиков, а также, как видим, пожаров.

до 80% пожаров в жилых помещениях - от курения в постели.

когда я вижу курильщика,у меня сразу отношение к нему как к умственно отсталому.
показати весь коментар
11.06.2019 12:00 Відповісти

Завантаження...