Швеція приєдналася до демаршу України і ще 6 країн в ПАРЄ, - Ар'єв

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі "Радио Новое время" заявив народний депутат, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.
"Це інформація від наших балтійських колег. До фінальної заяви, яка було від 7 країн щодо повернення Росії, приєдналися депутати від Швеції", - сказав він.
Ар'єв також розповів, що Польща підтримала ініціативу підготувати нову резолюцію проти повернення Росії в ПАРЄ.
26 червня 2019 року ПАРЄ відновила повноваження російської делегації в повному обсязі. Після цього українська делегація покинула засідання.
Разом з делегацією України представники Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії та Грузії заявили, що їдуть додому по консультації.
Може, я пропустила, і дешевий блазень пообіцяв вжити якихось там заходів ? переговорив з європейськими лідерами ? оголосив план дій ?
Нє ? Не чули ?
віват зебілам !
Інші країни висловили ставлення, Польща заявила,що вони так цього не лишать, а ця зелена тля морду корчить ...
Люди йому писали на сторінці за сьогоднішнє відеВо: якого воно гугнявить під ніс з якогось коридору, а не офіційно, як належить, звертається до =народу= ? Морда неголена, в якійсь футболці ...
Гидоття. Оце прикол вийшов ... Прикол приколам ... І як Україна його відстогнуватиме - я не знаю.
Раньше Х..Й на заборе писали, теперь Зе! в подъезде. Что в принципе одно и то же. Ну хоть не насрали в лифте - и на том спасибо.
От такого электората всего можно ожидать.