3508 відвідувачів онлайн
1 180 22

Аеропорт у Женеві поміняв назву української столиці з Kiev на Kyiv

Аеропорт у Женеві поміняв назву української столиці з Kiev на Kyiv

Міжнародний аеропорт в Женеві - другий за величиною у Швейцарії. Минулого року ним скористалися майже 18 млн осіб.

Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook Міністерство закордонних справ України, інформує Цензор.НЕТ.

"Міжнародний аеропорт в місті Женева виправив назву української столиці латиницею на коректне #Kyiv. Genève Aéroport є другим за величиною у Швейцарії, його послугами за 2018 рік скористалися майже 18 млн осіб", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в жовтні 2018 року МЗС України та Центр стратегічних комунікацій StratCom Ukraine організували онлайн-кампанію #CorrectUA, яка передбачає звернення до іноземних ЗМІ з метою коригування правопису назви столиці - #KyivNotKiev.

Зокрема, змінили написання аеропорти Таллінна, Варшави і Будапешта. Також Рада США з географічних назв змінив Kiev на Kyiv в своїх базах.

Всього назви поміняли в більш ніж 50 аеропортах по всьому світу.

Топ коментарі
+2
мне как то все равно,в стране бардак и коррупция,они названия Киева меняют
показати весь коментар
04.07.2019 16:20 Відповісти
+2
Головне щоб кияни самі правельно казали.А то таке враження,що Київ це московитське місто.
показати весь коментар
04.07.2019 16:34 Відповісти
+2
Всьому своє місце. Фронт не один, а має багато напрямків. Тому мокші і противилися, бо самі потужно використовують гібридні атаки по всім фронтам. А для нас - це дійсно принциповий поступ.
Але чи Бориспіль коломойських і Ко поміняв в себе вдома написання? Хто знає?
показати весь коментар
04.07.2019 16:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
мне как то все равно,в стране бардак и коррупция,они названия Киева меняют
показати весь коментар
04.07.2019 16:20 Відповісти
Ну так ведь при Порошенко такого небыло!!!
показати весь коментар
04.07.2019 16:21 Відповісти
Подними свои сливы на несколько сантиметров вверх и почитай ссылки цензора на подобные новости времён поросячего правления
показати весь коментар
04.07.2019 16:26 Відповісти
Тепер у мокші писок перекосить декларувати "КИЇВ - мать гарадов русскіх".
показати весь коментар
04.07.2019 16:40 Відповісти
так занимайтесь своим бардаком. пару писем с аргументацией для заменьі написания много погодьі в бардаке не делают.
показати весь коментар
04.07.2019 19:46 Відповісти
Ну это однозначно перемога. Спасибо тебе зеленский за это!!!
показати весь коментар
04.07.2019 16:20 Відповісти
А гугл что-то не спешит переиминовывать((((
Аеропорт у Женеві поміняв назву української столиці з Kiev на Kyiv - Цензор.НЕТ 1140
показати весь коментар
04.07.2019 16:24 Відповісти
это гугл, классические сложности с тонкостями перевода. консультируются с ведущими лингистами и йонистами. сильно озабачиваются возможностью очередного смыслового облома )
показати весь коментар
04.07.2019 16:57 Відповісти
Набери навпаки Kyiv англійською, переклад буде Київ.
показати весь коментар
04.07.2019 17:12 Відповісти
Растёт счёт зелиным перемогам! Предлагаю сделать этот день выходным
показати весь коментар
04.07.2019 16:24 Відповісти
єто не зеля, єто МЗС Украиньі.
показати весь коментар
04.07.2019 19:47 Відповісти
Це перемога!
Для мене , наприклад, назва нашої столиці в аеропортах Женеви, Лондона, Барселони та Варшави набагато важніше за високі тарифи на комуналку, корупцію, війну на Сході та багато інших проблем! ДАЁШЬ смены названия еще в десяти аэропортах за неделю!!!
показати весь коментар
04.07.2019 16:26 Відповісти
Головне щоб кияни самі правельно казали.А то таке враження,що Київ це московитське місто.
показати весь коментар
04.07.2019 16:34 Відповісти
Куме, вони на пиво - піво кажуть (с)
показати весь коментар
04.07.2019 16:35 Відповісти
https://censor.net/user/447490 В такому випадку,Україна буде завжди в московському лайні перебувати.
показати весь коментар
04.07.2019 16:38 Відповісти
Всьому своє місце. Фронт не один, а має багато напрямків. Тому мокші і противилися, бо самі потужно використовують гібридні атаки по всім фронтам. А для нас - це дійсно принциповий поступ.
Але чи Бориспіль коломойських і Ко поміняв в себе вдома написання? Хто знає?
показати весь коментар
04.07.2019 16:37 Відповісти
Афигеть...
показати весь коментар
04.07.2019 16:51 Відповісти
скажи 400 раз «наукраінє»...
мож полєгчаєт....
показати весь коментар
04.07.2019 17:17 Відповісти
Вы о каждом селе будете писать,что поменяли название? Не забудьте еще тыщу городов упомянуть,а то люди не вкурсе будут!
показати весь коментар
04.07.2019 19:30 Відповісти
а тебе то что? не читай. или у веска дуло?
показати весь коментар
04.07.2019 19:51 Відповісти